blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tiaaa, na pewno by miało ochotę dać temu drugiemu przyjacielski uścisk 8);)

    ech taki to zdradziecki niewidzialny złodziejaszek :cry: Dziś mi zajumał pół dnia :eek:

    duchotę mam teraz :sleepy: normalnie woda się ze mnie leje mimo, że już dawno słońca nie ma.

    takie codzienne święto :D Pomyśleć, że kiedyś też nie miałam o_O Na studiach pierwszą dostałam, wielkości cegły i ciężka też coś jak cegła xD
     
    agucha31 lubi to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taki na wieki xD
    No i zobacz jak i kiedy on to robi?
    U mnie to samo :cry:
    No taaaa te pierwsze cegiełki były najlepsze xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    no normalnie magik jakiś czy co? Nie widzialny, nie słychać go i bezkarnie czas kradnie :cry:;)

    tiaaa porwanie przez wiatr z tym w torebce nie groziło xD A dzwonek od razu na nogi zrywał xD

    dzisiaj nie lepiej :cry:
     
    agucha31 lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ciekawe czy ktoś z forumowiczów widział na własne oczy tabakę (nie mówiąc o próbowaniu)... Ja ją kojarzę tylko z literatury, w Liście z tamtego świata była właściwie główną bohaterkąxD
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    takiej prawdziwej co to się ją z tabakiery zażywa, to na oczy w swoim życiu nie widziałam :p o próbowaniu nawet nie wspomnę :p I to pytanie nas do tabakiery, czy tabakiera do nosa ;)

    Ignacy Krasicki Bajki nowe Wyrok

    Czy nos dla tabakiery, czy ona dla nosa,
    Była wielka dysputa ze starym młokosa,
    Na złotnika sąd przyszedł; bezwzględny a szczery
    Dał wyrok nieodwłocznie: «Nos dla tabakiery!»
     
    agucha31 lubi to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    agucha31, ania12355 oraz Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    hlnrys i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    NO taaaa i nie idzie go przyłapać kiedy i jak on to robi
    xDxDxD Dokładnie
    U mnie też :cry:
    Oj jeszcze nigdy
     
    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no właśnie :cry: Sprawę chyba trzeba przekazać do ArchiwumX może chłopaki go dopadną :D:p;)

    nie schłodziło się ani na jotę :cry: chyba w poniedziałek dopiero coś u mnie ma być chłodniej :sleepy:

    no ja też :p na filmach tylko widziałam takie ładne srebrne tabakiery :) Ciekawe, czy ktokolwiek jeszcze umiał by poprawnie jej użyć xD

    No ostatni zbiór na baha ba 1 poletku rośnie i jutro zaczynam ostatni etap, farmę, moje leśna pójdzie się czesać :cry:ale ostatnio nabrałam wprawy, w 1 h odbudowałam :p8):D
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xD Albo on ich
    No ja nawet nie obserwuje tej pogody
    Przypuszczam ze nawet sporo osób :)
    Szybko Ci idzie :)
     
    Marrylan lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    hmmm lody z kawiorem .. pychota :pxD:cry:xD
    xD możliwe i potem będą rozwiązywać niewyjaśnioną zaginionego czasu xD

    to taki zapomniany specyfik :)

    wczoraj wtopiłam i o misjo sobie przypomniałam o 21 -wszej 8) dobrze, że poprzednio więcej badyla wysiałam na zaś :sleepy: To dosiałam i potem wylotko krokusem podgoniłam, misja z głowy. Jakoś idzie :) Rano posiałam na leśnej i ostatnia prosta ;)
     
    agucha31 lubi to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    agucha31 i Marrylan lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    agucha31 i hlnrys lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry w przelocie bo dalej znikam :)
    Ja niestety w tym weekendowym jestem sporo w plecy i nie bede miała wszystkich itemów :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    będziemy na g&t szukać, najważniejsze pnącza zgarnąć ;) Ja to się zakręciła totalnie w tym obecnym evencie i siałam całą niedzielę tylko na leśnej bo mi sie ubzdurało, ze na głównej nie można xD:cry:xD Ale rano skończę całość :p
     
    agucha31 lubi to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Aga loty łapie, a Benia dzielnie na posterunku:)
    Dzień dobry, dobry bo chłodny;)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    No to dzisiaj partyjka z Panem Twardowskim na księżycu :D
    Agusia się z realem ściga ;) Złodziejaszek podstępny czasu ;) A ja event rano skończyłam i myślę, czy leśną odbudowywać. W tym co będzie nic na niej nie trzeba siać, to może? :p
    Dzień cudowny, bo wreszcie normalne temperatury, aż się chce odetchnąć :D
     
    agucha31 i BA_Marion lubią to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja już umieściłam na leśnej mój stały misz-masz drzewno-zagrodowo-itemowy:) Rzadko coś na tej łące się dzieje... Ostatnio było inaczej, bo dziką łąkę na parę tygodni zaanektowały misje weekendowe... A nawet jeśli BP wymyśli coś na leśną, to żaden problem zmienić wystrój:)

    A w kwestii święta... To chyba dobry dzień na powtórkę Apollo 13 :) Wprawdzie na księżyc nie dolecieli, ale próbowali, no i Tom Hanks w żadnej ze swoich ról mi się nie nudzi:)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    To po wczasach....wróciłam w nocy, wchodzę do pokoju, a tu jeden wielki atak much, całe stado było....masakra. Musiałam iść do innego pokoju spać, bo nie dałoby rady zasnąć.

    Ale dziwnie farme po tygodniowym odpoczynku ogarniać. Dawno nie miałam tyle odwyku
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    właśnie się zabieram za ustawianie :) Faktycznie leśna najbardziej bezpieczna i najczęściej zostawiana w spokoju ;) Przy okazji można co nieco z zagród powymieniać, na to czego ma się najmniej :)

    Może to właśnie dobry dzień na powtórkę misji :p Dzisiaj księżyc powinien im sprzyjać i obyło by się bez Houston, mamy problem :) Toma widziałam w wielu wcieleniach i w każdym jest świetny. Ostatnio jako Robert Langdon, bo leciał Kod DaVinci ;)

    To miałaś komitet powitalny :eek: One się normalnie znikąd biorą :sleepy:
    Farma po tygodniu to aż czeka, żeby ją ogarnąć ;) Dobrze, że chwastów już nie ma :)

    Przetestowałam ze ścieżką świateł i liczy jak złoto :D Jest git :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2021
    agucha31 i hlnrys lubią to.