blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No niby skończyłam event ale jakoś się zgapiłam i zamiast 6 ulepszeń tego samolotu mam 5. Wprawdzie to tylko 1000 pd mniej ale nie lubię takiej fuszerki.
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    to na i tak lepiej niż ja, ja w 5 wyścigu dopiero pierwszy raz podwoiłamxD:cry:

    W ogóle podwajałam nie to co trzeba, nie wpadlam na pomysl podwajania żetonów, puktów sezonowych czy ulepszeń. Jedyne co podwajałam to imprezowe wejściówki, dopóki przy 4 wyścigu na forum nie wyczytałam co inni podwajają8)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2021
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No zawsze lepiej za dużo niż za mało :)
    Ech no pojawia sie i znika :(
    No aż szkoda :(
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ewka znam ten ból, do tej pory nie mogę przeboleć braku ostatniego ulepszenia chatki baby Mruczki :cry: Skopałam wtedy przy tym evencie z totemami totalnie :sleepy: Co zrobić, czasami tak jakoś zaćmi i się wtopę zrobi ;)

    ja w tym poprzednim to dopiero po fakcie, czyli po skończeniu ostatniego wyścigu przeczytałam w poradniku, że trzeba podwoić żeton bo zabraknie 8) No są podchwytliwe te eventy niektóre :cry:

    W chowanego się bawiło -.-, ale i tak nie wychylałam nosa zbytnio, bo straszny wiatr :oops: Jutro z cegłówkami do pracy pójdę chyba, bo z mosty mnie na bank zedrze jak się nie uspokoi 8)
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To az tak u was wieje?
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    dzisiaj prawie cały dzień darło wietrzysko dość mocno, teraz dopiero coś ucichło. Siostra z psem niedawno na wieczorny spacer szła :pMoże już będzie spokojniej. :)
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie dzis też zbyt ciepło nie było ale też aż tak nie wiało
    Ogólnie dziś znajomy zapytał mnie czy wiem dlaczego nie ma wiosny, po czym sam odpowiedział ze przeciez zimy nie pogoniliśmy bo w tym roku raczej nie było topienia marzanny tak wiec zima została :cry:
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    Dziś super słoneczko :inlove: Wreszcie może ta zima zostanie pogoniona :music: Taaa Marzannę się w tamtym roku w wannie topiło :p Chyba mi grzać niedługo przestaną :music:
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No właśnie zimy nie przegoniliśmy to została. Ale dziś u mnie tez słonko
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    trzeba było ją napuścić na wyprze BP, wpadła by w wir i tyle ją widzieli xD:cry:xD Oby sobie poszła już na dobre :)
    Zerkam na poradnik, nawet spoko pnącze :D Weselisko na farmie będzie :D
     
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O to jest pomysł :)
    A no bedzie ostatni raz jakieś 3 lata temu była to teraz choć wirtualnie bede :)
    Ech czytam o minionym evencie ile osób nie doczekało pereł :( az przykre. Oby jednak BP to naprawiło i dopisało te pnącza
     
    Marrylan lubi to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No ja jakieś 19 lat temu, to chociaż tu sobie pobaluje :D

    no bardzo przykre :( Przecież chodzi o to żeby radość mieć i przyjemność z tego a nie serce w gardle /tak jak my i wszyscy chyba/ i potem na koniec nie doczekać tych pereł. :cry: Mam też nadzieje, że BP się opamięta i da im te pnącza. Bo to oni skopali po całości -.-
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj jej no nie w takim czasie co piszesz to miałam 5 :) nawet krócej niz 19
    Szczerze to jak by tak u mnie sie skończyło to byłoby to juz koniec i czas na rozstanie Taki wyczyn juz by przeważył na postanowieniu ze to ten czas rozstanie, wiem to tylko gra, tylko event i tylko piksele ale zamiast relaksu coraz częściej daje napięcie i nerwy tak wiec dzban by juz sie przelał całkiem
     
    Marrylan lubi to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dokładnie, powinna relaksować i odstresować, a nie przyprawiać o palpitacje. Oby do BP dotarła ta lawina głosów rozżalenia i frustracji i to był już ostatni taki event 8) Pnącza powinni im dać bez dwóch zdań. Chyba, że chcą się pozbyć jeszcze tych graczy, co wytrwali 8)

    :D no to miałaś całkiem sporo :D u mnie już nie ma chwilowo kawalerów i panien na wydaniu... na młodego trzeba będzie jeszcze poczekać xD Ale kuzyni mają ciut starsze dzieci to może będzie szybciej :);)

    [​IMG]

    xD:p jak się komuś młotek zapodzieje, to jest sposób xD;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2021
    agucha31 lubi to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech jak tak bedie częściej to na pewno beda sie pozbywać :(
    No ja jeszcze na kilka moge liczyć :)
    xDxDxD No dziękuje za taki młotek xD
     
    Marrylan lubi to.
  16. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    xDxDxD Tak i niech odda jeszcze pieniądze za koszyczki :D:D:cry:
    xDxDxD
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech no juz tak daleko nie ma co wybiegać, wystarczy aby te osoby dostały pnącze
     
    Marrylan lubi to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    No to już wiem czemu moje pandy dziś mają tak:

    [​IMG] :p;)

    no to jest jakaś nadzieja :) Ja muszę poczekać parę lat :p;)

    xD no wielebny tam ma wgląd kto i kiedy, to podrzuci namiary, to się wcisnę na jakąś imprezkę xD;)

    xDxD palca by pewnie też przytłukł xD:cry:xD

     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    no u mnie troche par jest które juz kilka lat są razem bo o tych młodszych to nawet nie wspominam ale tez większość juz pełnoletnia no i sporo osób pozostaje co ma parenascie lat to tu też raczej daleko :)
    I to nie jednego :)
     
    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o to w perspektywie weselicha co chwila :D U mnie to nastoletni sami zostali, co o pannach i kawalerach jeszcze nie myślą ;) Ale przyjdzie czas :)

    xD no a jak by się pralka przy praniu obtłukła, jak by w końcu ktoś młotek postanowił wyprać xD:p;)
     
    agucha31 lubi to.