blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech to juz za w czasu trzeba testament pisać bo nic nie wiadome co człowieka i kiedy spotka ;)
    o a ze my farmerzy po całości to i wpadki tak samo mamy :)
     
    Marrylan lubi to.
  2. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ogóreczki są i woda po ogórkach też :DxD przetrwali :D
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    :D:D to niezawodne lekarstwo na przetrwanie :p;) Zawsze musi być pod ręką :p Dzisiaj ekipa Harrego nam wyczaruje zapasy, żeby nie brakło :D:music:xD;)

    xD ;)o tak, co jak co, ale farmę trzeba zabezpieczyć. Włości nieobrobione i zwierzaki głodne nie mogą przecież potem zostać ;)

    jak już się zdarzy to z grubej rury, ale nudno by było, jakby idealnie cały czas było :);)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  4. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    hejka :D
    może lepiej niech Harry coś wyczaruje z pogodą :cry:bo Ja już straciłem moc xD
    [​IMG]
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    bry
    Oj tylko coś długo nie mogłeś dotrzeć do gabinetu :)
    Oj tyle dobra ma przepaść? to lepiej faktycznie zabezpieczyć ;)xD
    Ta czasem człowiek sie pozłości czasem pośmieje z własnego gapowego czy też sklerozy i jakos to idzie później :)
    Aj nie strasz -.-
     
    Marrylan lubi to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tego Daniela to Harry niech jeszcze w locie zamieni w obłoczek w kształcie żaby :oops:

    lata ciężkiej harówki na marne pójść nie może, niech potomni widza ile się ti na gospodarstwie napracowaliśmy :pxD;)

    :D i tak najlepiej :) uśmiechnąć się i do przodu :)
     
    agucha31 lubi to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ta. Ale sama zobacz np teraz jak ktos startuje od zera to ma ciężko tyle wszystkiego mamy ze aby nadrobić i sie dorobić wszystkiego choć po 1 szt to kiepska sprawa a co to bedzie za kolejne ileś tam lat? Zobacz ze teraz niektóre stare niby zagrody czy nawet drzewka prócz tych co można kupić za sg to są takie które ciężko zdobyć
    Oj ta gra chyba każdemu dała wiele wytchnienia, odskoczni od codzienności i czasem troche nerwów ale tyle lat gry nawet w snach nigdy bym nie pomyślała ze można w coś latami grać i to nie ze sporadycznymi wejściami tylko codziennie kilka razy
    ---------------
    Zajrzałam dziś do skrzyneczek ze szmaragdami 700 szt dało taki wynik
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2021
    Marrylan lubi to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Oj taki świeżak startujący dopiero to ma nawet bardzo pod górkę :oops: owszem lvl te początkowe się dużo szybciej wbija, ale nadrobić te wszystkie drzewka, zagrody itd.. masakra :eek: Za ileś tam lat i ileś tam dodatkowych łąk więcej to już będzie miasto konkretne, a nie mała farma o_O Młodziaki lekko nie mają.

    :D też nawet mi się nie śniło jak zaczynałam, że tyle wytrwam :D Momenty oddechu i wytchnienia i radości są bezcenne :) I tak nasza odskocznia się zadomowiła z nami na długie lata :D

    no piękne zapasy :) kaska ładna sn też :D zawsze darmowe fanty się przydadzą :) Ja te wszelkie skrzynki bardzo lubię :D
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No właśnie ciągle coś przybywa i sie rozbudowuje tak więc w przyszłości zaczynanie od zera to katastrofa
    Moje rozpoczęcie było kiepskie bo po kilku dniach stwierdziłam ze to ogromna nuda i odpuściłam sobie. jakos ta sałata i te kurki mnie nie bawiły ale bedac w pewnym miejscu usłyszałam jak 22 znajomych rozmawia o sprzedaży kurek na targu i królików itp a ze znałam te osoby to zapytałam czy ich to nie nudzi stwierdzili ze nie ze fajna gra przecież no i po powrocie do domu postanowiłam jeszcze zobaczyć jak to jest, faktycznie coś mi sie bardziej spodobało ale i to po jakims czasie sie znudziło i znowu poszło na troche w odstawkę, później był czas niestety choroby, szpitala i siedzenia w domu po operacji tak więc z nudów zajrzałam ponownie i z nudów siałam te sałaty i karmiłam te kurki i króliki a ze zajrzałam do misji i tam trzeba było oddać troche tego i owego i to jeszcze kazali sałate na czas siać to to siałam i siałam no i tak do dzis sieje :)
    Też lubie choć niektóre sporadycznie otwieram i sie zbiera ze większość mam coś ponad 2 tyś a nawet są takie co ponad 5 a o tych z pełni juz nie wspomnę bo ich ogólnie tych nocy pełni księżyca to ponad 15 tyś :)
     
    Marrylan lubi to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No widzisz, jakoś tak farma przyciąga i już :)ja zaczęłam farmerkę, jak zaczęłam pracować w Grocie Solnej na recepcji :p z dala od biur firmy, jak ludzie wchodzili na seans 45 minutowy to nudy przez ten czas były to się po necie szperało i kliknęło sie razu pewnego Farmeramę. I tak sobie zobaczyłam co to, jakiś kurnik postawiłam, a jak już postawiłam to trzeba było nakarmić i potem obserwować, czy już najedzone i gotowe do zbioru xD I tak poszło.. a jaka dumna byłam jak do królików doszłam o_OxD:cry:xD:D

    ja tych z zielonymi wejściówkami to chyba nigdy nie otworzę :cry::cry:xD:p a inne co jakiś czas otwieram :) I im więcej ich się zbierze, to takie fajne wyniki po otwarciu są :D
     
    marmlada i agucha31 lubią to.
  11. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    U mnie cały czas wisi ostatnie ulepszenie i kiedy widzę, że ulepszenia zaczynają się dublować.. to coś mnie trafiło i dałem spokój >:(
    Trochę pomogło, deszcz ustał, ale i tak szaro, buro i ponuro, więc musiałem zakręcić kołem..: :D
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech to początki, można by było książkę napisać xD
    A ja właśnie odwrotnie, mimo ze zielonych sie zbiera codziennie coś to skrzynki tez często wygrzebuje ale to przez to moje koło felerne bo szukam bonusów :( a inne zbieram i zbieram no i tak jakoś sie zbiera, czasem czegoś szukam lub tylko z ciekawości to otwieram
    Jak dublować? to niemożliwe, chyba ze nie zatrzymałeś wcześniej tylko szukałeś dalej u mnie jak juz to dawało jakieś tam PD czy SG albo szarłatu ileś ale nic sie nie dublowało z tego co juz było zatrzymane w slotach
     
    Marrylan lubi to.
  13. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No własnie niemożliwe? wygląda to tak jak poniżej, czyli brakuje tylko jednego.
    Ostatnio ponownie posiałem 2400 roślinki i po ostatnim zbiorze wypadło ponownie to na środku qpa z młotkiem, którą jak widać już mam i się zniesmaczyłem. Chyba, że coś jeszcze powinienem zrobić?
    [​IMG]
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No faktycznie wszystko prócz tego jednego masz ale dziwi mnie ten dubel bo jeszcze takiego czegoś nie spotkałam
     
    Marrylan i KsiądzxD lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Widzę coś dla mnie :p Powolność i słońce :inlove: Tak bardzo powoli na słoneczku się wygrzać :music: Tylko na razie chmury i wietrzysko :cry:
    kurcze dziwne bardzo, bo tak nie powinno być :eek: Coś na tym unity im się pofiksowało? Dawno nie uszlachetniałam niczego to nie wiem jak by teraz w szklarni u mnie działało :oops:

    xDxD bardzo ciekawa lektura by była :D

    musze się za nie wziąć bo się zebrało już po parę tysi :sleepy: Pomału trzeba rozładować :p;)

    Wyścig wczoraj zakończony :) Pnącze hula, item wymaksowany :) Można posiać braki dla darmozjadów ;)
     
  16. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Cześć, dla Mnie też xD powodzenia!!! :D
    [​IMG]
     
    agucha31 lubi to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. U mnie flagi mocno trzepocąxD Wieje i zimno. Nic to. Ważne ,że w w domu nie w pracy.
     
    MOD_Zła, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No właśnie gdzie to słonko :cry:
    No tez mnie to dziwi :eek:
    Oj tak :D
    U mnie ich niewiele ale innych pod dostatkiem
    Ja moze wieczorem dolecę
    Ech pogoda do bani -.-
     
    Sookie lubi to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Ja event mogłam rano skończyć, ale zasiałam jeszcze, bo nie chciało mi się liczyć, myślałam, że zabraknie.


    A co do wiosny
    [​IMG]
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:D:D:D no nie ma opcji, żeby grilla nie było :pxD:D

    [​IMG] ;)
    :D cały czas zerkam na flagę, czy aby nie odlatuje xD;) Ale trzyma się dzielnie :D Najważniejsze, że wolne masz :) I odpoczniesz :) Deszcze to pikuś ;)

    to już niedługo :) Super :D

    pomału utylizuję ;) Dobrze, że te niebieskie nie maja limitu ilości i można kumulować do woli :)

    u mnie sie przebiło na chwilę, ale już czarne chmurzyska są -.-

    ja sobie tak w poprzednim zrobiłam. Badyl posiany na 2 łąkach i tak powinno go było styknąć do końca. Zebrałam, oddałam no i brakło trochę, to posiałam, i idę posiać na 2 łąkę a tam... badyl nie zebrany xD:cry:xD no i by starczyło a tak brakło 40 szt xD
     
    Sookie, agucha31 oraz KsiądzxD lubią to.