blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :D teraz to już bez palpitacji na spokojnie można łowić :) i jeszcze jakieś fanty wyrwać :)

    o tak. Tyle razy nam obiecywali gruszki na wierzbie, że dopiero po zobaczeniu na własne oczy uwierzę ;)

    Trafi się prędzej czy później ;) nawet może prędzej z zielonych niż niebeskich. Bo tych zielonych się mnoży dużo /jakieś dobre oazy mają gdzieś tam :p;)/:)
     
    agucha31 lubi to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no możliwe ze to nasze koło to jakieś wspólne i felerne nam sie trafiło :(
    Teraz tak :)
    Bo inaczej to można mieć tylko złudne nadzieje
     
    Marrylan lubi to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    można odetchnąć i łowić na spokojnie, ale było gorąco :oops:;)

    Koleżanka już w pracy dzisiaj i mówi, że już dobrze jest :)
    mamią człowieka cudami, a potem lipa :cry:;)
     
    agucha31 i AnnDżelina lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Teraz juz tak, na spokojnie :)
    No i najważniejsze :)
    Oj tak, później albo nie tak jak było oczekiwane albo całkowicie coś nie wyjdzie
    -------------
    Księciunio mnie lubi aż 2 razy sie trafił z 200 skrzyneczek :)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 kwietnia 2021
    Sookie i Marrylan lubią to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Czy ta aktualizacja Bahamy dotyczy też nowych poziomów?
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Też sie właśnie zastanawiam ale pewnie tak, bo ledwie co doczłapałam do 600 to pewnie długo ie dane bedzie mi sie zielonym paskiem cieszyć i kolejne poziomy dojdą :)
     
    Sookie i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Na studiach mieliśmy takiego wykładowcę informatyki. Co bidula chciał coś zademonstrować, to mu nie wychodziło xD:cry:xD W końcu go wywalili :p

    no odetchnęłam, bo się trochę martwiliśmy, ale jest dobrze :)

    :D:D jak ładnie :D gratki :) Słoniczki też Cię lubią :inlove: Ja ostatnio 2 kaczuchy weselne trafiłam :D

    coś czuję, że poziomy też w górę polecą. Oby tylko nie tyle co na farmie :oops: Na wyspie mam itemy dające PD tak, że niewiele ponad ten 600 pewnie jest ;)
     
    Sookie i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm czyżby i tacy byli nasi twórcy gry?
    ja juz wściekła byłam i walizki pomału z fermy pakowałam
    Choć skrzyneczki sie trafiły bo koło...., no to juz dalej nie rozwijam tematu tego koła....
    A ja to dopiero tam sie doczłapałam i nawet chwili nie odsapne a beda kazali sie wspinać dalej
     
    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    zaczynam podejrzewać, ze go tam zatrudnili xD:cry:;)

    To gratki :) zdążyłaś przed ;) ja już chwilę temu wlazłam, ale będzie sporo do wspinania jak dołożą, bo po wejściu na szczyt odstawiłam Bahame na boczny tor z TPD ;)

    No ostatni hodowlany zrobiony. Pnącze działa, ale czeka na jutrzejsze zbiory :p
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD A o wszystko możliwe ;)xD
    Dzięki. No jakoś sie doczłapałam i tak sobie własnie pomyslałam ze zbyt długo nie odsapne :)
    Gratki. U mnie tez koniec, choć jeszcze troche w tych oazach siedze bo ciągle te misje dłubie
     
    Marrylan lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Hodowlany przynajmniej fajny i szybki :) I jest sporo czasu żeby się podczas BB pobawić czy te misje podgonić :)

    BP dba żeby człowiek za długo nie odsapnął :p ale jakby były w miarę rozsądne te poziomy to nawet fajnie by było :)
     
    agucha31 lubi to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Takie szybkie eventy najlepsze :)
    Przypuszczam ze bedzie coś sladami fermy, przyrost TPD bedzie niemały :(
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    hmmm koledzy u mnie pod lasem ujęcie wody budują, rowy, rozkopane... w sam raz na słoneczniki :p;)
    zobaczymy co wymyślą. Oby się opamiętali i jakoś to stopniowali chociaż. Wolałabym jak by dali teraz trochę a potem jeszcze jak już ludzie doczłapią. ;)

    też lubię :) Pyk i już zrobione :p Wyścig 3 zaliczyłam, nawet nie zapomniałam o podwojeniu żetonów i ulepszeń. Zawsze przy takich eventach i tych z totemami boję się, że coś przegapię :oops:
     
    Sookie i agucha31 lubią to.
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A ja nie podawajałam żetonów i zostały tylko te do podwojenia z wyścigu 5. Ulepszeń też nie podwajałam. No nic trudno, nie wyciągnę TSów z meduzami i 1 kuponów.

    Bry:)
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ta czyli teraz 100 na kolejne 10 lat :cry:xD;)
    No ja sie zrobiłam w konia przy punktach sezonowych zamiast polecieć prosto i podwoić to dałam zmiane lotu :cry::mad:
    Ja staram sie pamietać o tym podwajaniu ale niestety jak miałam przykład z punktami to nie zawsze to wychodzi :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja w poprzednim takim evencie zawaliłam i nie podwoiłam żetonu i mi brakło do wędkarskiego, ale dałam radę z tymi co były ;)

    xD:cry:xD z BP wszystko możliwe. Oni myślą, że my to nieśmiertelni jesteśmy :p8)xD;)

    sezonowych te nie podwoiłam jednych, bo z rozpędu poleciałam 3 kroki, ale to się nadrobi ;)
     
    agucha31 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No niestety gapowe nam sie zdarza i bedzie zdarzało
    No chyba, bo przekazać komuś niedozwolone to trzeba dożywotnio samemu grać :)
    No ja gapa zmieniłam tor :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ponoć w testamencie można zapisać /notarialnie/. Doktorek kiedyś pytał w ogólnych. ;) tylko ciągłość rodu trzeba zapewniać xDxDxD no i chętnego potomka do farmerki wychować :pxD;)

    zdarza się, zdarza, ale nie dajemy się i pomimo niego dajemy radę :)
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ta zapomniałam o tym testamencie xD
    No w sumie farmer bez wpadek to chyba sie nie zdarza nawet w realu często jakaś sie im zdarza
     
    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD taa musieli się zgodzić na taką opcję, nie mieli wyjścia przy tych wielopokoleniowych poziomach na farmie xDxDxD

    Pewnie, że tak :) Farmer jest tylko człowiekiem i to zaganianym na gospodarstwie, wpadki to normalna rzecz :)
     
    agucha31 lubi to.