blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxD Może i bym sie wzbogaciła jakbym inne otworzyła tam gdzie ilość jest większa :)
    To chyba największy plus, bo stodołe idzie odbudować a te docinki no nie były właśnie przyjemne -.-
     
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Ja nie w formie docinku, sama kiedyś otworzyłam z wejściówkami i miałam na stanie ponad 600 sztuk, a obecnie mam 470 i kręcę wtedy jak jest coś fajnego. Co prawda nie zawsze wychodzi jak by się chciało:):). W sumie fajnie jest jak wpada coś bardzo przydatnego a nie jakieś badziewie.:)
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ależ ja nawet o to nie podejrzewałam, dlatego sie śmiałam. No może i by była szansa sie wzbogacić ale jak bym inne otworzyła, np te ze zwierzakami bo ich ponad 5 tyś a drugich ponad 4 no to troche by ich doszło :)
     
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Podziwiam ludzi, którzy tak potrafią te skrzynki gromadzić :)
    Ja musiałabym zapaść na amnezję, żeby ich nie otwierać :p jestem za niecierpliwa :) Zbieram i pędzę je otworzyć xD

    Aga gratki cierpliwości :)

    Hejka wszystkim :)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    fakt, przynajmniej teraz nie muszą czytać takich "kwiatków" jak wtedy. To jest plus :)

    fiuuu Aguś jak mroczne otworzysz, to już na kilka misji będzie :D Ale swoja drogą to jest piękne otworzyć tyle hurtem i patrzec jekie kokosy do stodoły wpadają :music::D

    ja tyle co Aga to w życiu nie wytrzymam, wyjątek stanowią te z niespodziankami 9 jakieś jeszcze jedne, bo tam są zielone wejściówki i trzeba co chwilę wykręcać...a mi się nie chce i się kiszą :p Kurcze, powinni wymyśleć jakiś automat do tych zielonych, żeby samo kręciło, albo chociaż tak po 20 na raz :p
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy czytaliście :D
    Klik i klik


    Czarownica ze mnie xD
     
  7. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    święta prawda, masz konszachty z .....:pxD;):)
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    CzarownicaxD
    Tylko dlaczego tych magicznych nie zamieniłaś na florenowce.
    Ja tez to niebieskie dostałam.
    Żartownisie z BP
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Aniu, te niebieskie to bardzo dobry znak :D drzewko wyrosło, czyli dobry grunt jest ;) później będzie florenowiec :D
    Wzięłam się za misję Wakacje Lulka bo czuję, że cos w tych skrzynkach jest xD
     
  10. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jakoś za te misje nie mogę się zabrać.
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Z tych poprzednich, skrzynki wyciągnęłam. Trochę kupiłam zielska na targu, trochę wysiałam i jakoś poszło.
    Całej misji nie robię, tylko do skrzynek idę na skróty :D
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    One same sie jakoś tak gromadzą :)
    Dzięki :)
    To prawda inaczej na te liczby sie wtedy patrzy :)
     
    Marrylan, aweva55 oraz draculik34 lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D:D raczej wróżka xD przyniosłaś chłopakowi szczęście :D:music:

    Olga Ty coś w sobie masz :D bo u mnie z 3:

    [​IMG]
    Dyniowy, kwieciste i florkowiec :inlove:
    no tak to jeszcze nie miałam :D

    Ja z Lulka 1 wyciągnęłam, ale też na skróty, muszę się zabrać za resztę :p

    od razu to jakoś tak się lepiej widzi jak tak większa kumulacja towaru :) Cierpliwość popłaca ;)

    niektóre to nawet tak szybko przybywają :)
     
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Bernadko :D ale niespodzianka :) gratuluję z całego serducha :)

    Ja za każdego mocno trzymam kciuki, żeby na każdą farmę florenowiec wreszcie trafił :)
    Z Piccolo dostałam już florenowca, więc szybko znowu do mnie nie trafi, ale i tak mam dużo wcześniejszych drzewek :)
    Ściskam mocno palce za kolejne skrzyneczki :D
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Piękny traf, gratulacje :)
    Oj tak, dlatego mi jakoś zazwyczaj nie spieszno do ich otwierania
    A to prawda :)
     
    aweva55, nuka20 oraz Marrylan lubią to.
  16. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Że też masz cierpliwość, by zbierać takie ilości tych skrzynek. U mnie jak jest 80... to chyba tylko przez przypadek.
    No, ale ja lubię mieć codziennie urodziny xD
    Czy przypadkiem, nie miałaś jakiejś z "mrocznymi przedmiotami" w... kosmicznej liczbie? Otworzyłaś je? Bo mi się szukać nie chce, a to faktycznie byłoby ciekawe ;)
     
    aweva55, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Co do skrzynek pełni to najwięcej mam tych
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Tak...! O tę "z dynią" mi chodziło...
    Nie masz sumienia.
    Dosłownie klikam w tego screena :cry:;)
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Poczekam do 15 tyś, chyba ze wcześniej bedzie potrzeba bo może nowa misja w mrocznej sie pojawi albo coś podobnego i bedzie to sie wcześniej otworzy a tak to wszystkie misje ukończone zapasy też w stodole wszystkiego minimum 10 tyś to jakoś tak nie ma potrzeby ich otwierania i sie zbiera :)
    Szybciej te otworze
    [​IMG] [​IMG]

    Albo jeszcze inne bo beda poszukiwane salamandry ale w tych wyżej ich nie ma tylko w innych :)
     
  20. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    To już podchodzi pod znęcanie się...;)
    U mnie dobrze ma się tylko skrzynia z obornikiem...
    Niczym mnie nie zaskoczy, bo i tak wiadomo, że gó...góra qupy z niej wypadnie...Nie wiem dlaczego się zająknęłam ;)
    Dobranoc zła kobieto ;)