blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Ktoś tu szuka wiertarki???? boo mi wpadła właśnie druga(wiertarka):D:D wystarczyło trochę ponarzekać(na brak wiertarek)xD

    Doktorku, wybacz ale nie mogłam się powstrzymać i nie pochwalić:music:
     
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ja też mam 1 słownie jedną wiertareczkę, ciekawe do czego ją wykorzystam????xDxDxDxDxD
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A ja nadal mam okrągłe, okrąglutkie 0 :cry::cry::cry:xD
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja dostałam 44 :inlove:;) A perfumy szły na targu, aż miło :D

    Takie tam skakanie na skakance:

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 września 2016
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Witojcie w klubie ..młotka i gwoździa:pBez nawiercania :)
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Przynajmniej w dobrym towarzystwie jestem :)
    Może doktorek na otarcie łez jakieś ekstra tabsy nam zapoda?

    Event skończyłam, trochę zarobiłam i czekam, co tajemniczości dadzą :)
     
  7. gadek

    gadek Fanatyk forum

    To ja tak cichutko powiem (może Doktor nie usłyszy ) mam trzecia wiertarkę:D
    Myslałam,że łosia dostanę,a tu ni ma:oops: za to są pomarańczowe miśki i kozy,wydry i żółwie:)
    Na wyspie właśnie wystawiłam,rano zobaczę co dobrego będzie,się okazało,że w pasku 7 TZ i 17 TS,moze jakieś dobre drzewka chociaż:)

    Bry nocne.

    O i mam takie cos jak Norbi
    [​IMG]
    Ale nie chcą zdradzić za co i za ile:music:
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A ja tak cichutko powiem ,ze ostatnio widzę na forum znajomy nick..I czekam aż nas tu znajdzie [​IMG]
    gadek - Doktor słyszy wszystko,widzi wszystko a czego nie dosłyszy i nie dowidzi to sobie dopowie..Tak więc- barchany miej w pogotowiu;)
     
  9. Kami

    Kami Ambasador forum

    Bry :) Podobno był nakaz od Doktorka, żeby się chwalić, ile kto ma wiertarek 8):DxD:cry::cry: Zajrzałam i okazało się, że mam tyle (choć nie wiem, jak i kiedy to się stało):

    [​IMG]

    Teraz pozostaje dylemat, na co to całe dobro spożytkować....
     
  10. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum


    Zetka - Doktorek kombinuje jaką mieszankę najpierw sobie zapodać....xDżeby uspokoić myśli krążące wokół wiertarek...

    Kami:Dto zaszalałaś...jak doktorek na to spojrzy to jak nie chciałabym być w Twojej skórze;)

    Bry wszystkim:)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Oby niedługo ;):D
    Ala, Doktor ma oczy dookoła... wszystkiego :pxD:cry: uszy pewnie też :p I tak się nic nie ukryje. Nawet jak by mu się odpowiedni raport z dębowego biurka "przypadkiem" gdzieś zawieruszył, xD:cry:
    Kami, super ;) Ja też nie wiem jeszcze, czy czekać na dwie, czy menażeria :oops: ;)

    Bry środkowe :)
     
  12. Kasialka

    Kasialka Generał forum


    Ja też żadnych wierceń nie mogę przeprowadzić z braku narzędzi.

    Dzień dobry, jesienne. Pomyśleć, że tydzień temu było 30 stopni...
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeżeli chodzi o sprzęt robiący otwory to stan nadal zero. Ale stajenny dał mi jelonki,borsuki,zimorodki i czerwony kaczy staw więc jakieś tam zadośćuczynienie mam:)
    Bry deszczowo-jesienne
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ewa gratuluję stajennych, super wynik. Moje nie były tak łaskawe, osły pomarańczowe x2 i już nawet nie wiem co tam jeszcze było ;)
    Dzisiaj to bym nawet chyba nie chciała, żeby mi ten sprzęt wypadł, zwłaszcza na Bahamie, bo dziś Dzień Służby Celnej i jeszcze by mi cło kazali zapłacić :p albo sprawdzić chcieli :oops:

    [​IMG]
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No ale zawsze możesz o znieczulenie poprosić ;)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_O Jaka ta pani doktor delikatna i subtelna xD:cry: Bez kasku, hełmu czy innej przyłbicy oraz czopków z whiskasa na przejście graniczne się nie ruszam xD:cry: Albo poproszę, żeby zamiast tego młoteczka mi zaśpiewała Aaa kotki dwa... xD
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum


    A proszę. Przygotowywała się do zawodu...
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD Nawet strój odpowiedni do przygotowań miała xD Muszę posłuchać jeszcze parę razy i zobaczyć czy robię się senna :p Znaczy, czy to znieczulenie odpowiednio działa :p
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Cześć wszystkim :)
    Jestem, żyję ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia, więc milczę;) Zresztą po urlopie jestem jakaś małomówna i bardzo polubiłam wodę :D
    Chciałam Wam szepnąć na ucho, że w niedzielę nasz Doktorek przyjmuje w ilościach hurtowych:p kwiaty, bombonierki, koperty i wszelkie dobro w płynie ;)
    Pozdrawiam wszystkich ciepło :)
     
  20. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum



    OOOOO, szykuje się biba i to ogromnaxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD