blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Modrosójka i pomarańczowe kroksy i bażanty, niczego specjalnie nie urywa. A itemowego jak nie było tak nie ma :cry:Ostatnio itemowy był w październiku 2020. A zagrody w styczniu , znowu im się coś pokićkało z poziomem zainteresowania 8)
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wysłałam zapytanie o ten poradnik. Ja jako ja nic więcej zrobić nie mogę.
    W sprawie wczorajszego pytania- -problem błędnego opisy zagadkowego drzewka został zgłoszony do BP.

    Też z utęsknieniem czekam na ten itemowy. Muszę jeszcze parę parasolek i kilka kwiecistych melodii zdobyć. :p
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jest poradnik do atrakcyjnych zagród.
    Żadnej atrakcyjności nie widzę.
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To może Zgredka ściągnij, bo już tak dawno go nie było.:oops::)
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jakbym mogła, to bym ściągnęła. Jednak jakoś łatwiej mi go wabić na żywo, niż prze internet/telefon. Jak każdy facet - daje się zwabić dobrym jedzeniem. Przy czym same zdjęcia tego jedzenia nie działają ;)
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Szkoda, że na zdjęcia nie reaguje, bo tu dużo dobrych kucharek jest.:)
    I przypomniało mi się co mi szwagier kiedyś powiedział:
    Anka ty to już w tym wieku jesteś, że krupniku nie przypalisz.:oops::cry:xD:cry:
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a widzisz chetnych do wejscia?? bo ja nie...
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A to już jest problem właścicieli gry. Jak się na czymś zarabia, to trzeba stworzyć takie warunki aby ludzie chcieli pracować.
    Wolontariat to nie w grze, bo widzisz jak nas traktują. Poczytaj wątek z pytaniami ogólnymi.
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czytalem i zabralem glos....
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    też bym popolowała na kwieciste i kropkowane chętnie, a tu lipa :cry: No nic, czekamy, może nas zaskoczą jeszcze czymś nowym i bardziej petardowym :p;)

    xD:D Aniu znaczy, że jesteś bardzo cenna :D krupnik dobra rzecz :inlove:;)

    ja też jej nie widzę, nawet z lupą :sleepy: Bez skrępowanie drzwi Nagniotowi zatrzasnę przed nosem 8)
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mam dużo czasu na mieszanie.;)
    Oczywiście jak G&T nie ma, bo kiedyś patelnia razem z zawartością poszła na śmietnik.:):D
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Sąsiadami się chwalę :inlove: jeszcze ciepłe :)



    Event gdzieś tam w tle majaczy,ale bez spiny :)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Nawet jak są to nie spełniają oczekiwań 8)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wiesz na maksa to troche niebezpiecznie xD;)
    Oj to bankructwo murowane
    Powiadasz ze tak cie balon zafascynował ze sie zasiedziałaś? :)
     
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Składałaś podanie ? :)

    Cześć wszystkim :)
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Tak. Pomyślałam , że może się przydam i pomogę . :p xD:cry:
    Nie no serio. Składałam. Nie nadaję się . I w sumie dobrze.8) Nawet się ucieszyłam jak dypomatyczną odpowiedź przeczytałam. Poczułam ekscytację na samą myśl o podróży. xD:cry: xD:cry:
     
  17. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gdzieś, kiedyś czytałam, że chcesz złożyć podanie, ale takiej odpowiedzi to nigdy bym się nie spodziewała. Piszą wstąp do ekipy, pomóż, nie ma kto pomóc, a tu takie kwiatki.
    Rozumiem, gdyby to chodziło o mnie to wiem, że takiej kryminalistki z 4 banami na forum i 1 na farmę nigdy by nie wzięli ale Ciebie.
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Olga o_O Ja tych banów to nawet nie zliczę u siebie. xD:cry: Ale to były stare czasy. Od dawna nie dostaję banów. (chwalę się)8)
    Coś mnie podkusiło po przejściu na unity. Pomyślałam, że muszą mieć ciężko skoro całymi dniami tylko Zła i Marion po forum latają. No i Dama na grzędzie czuwa. Parę razy widziałam jak wyższe instancje zachęcały do tych formularzy więc nabazgroliłam. :p
    Dobrze się stało bo ja faktycznie tam się średnio bym odnalazła. Myślę , że niełatwa jestem do spacyfikowania. :cry:xD:cry:xD:cry:
     
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Serio mówisz? Nie nadajesz się?
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bardzo serio Wojtku ;)