blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy los poniesie, jakby jakimś trafem się złożyło to wszystko na raz obczaimy :D:inlove:
    o koniecznie muszę sprawdzić w poniedziałek, bo na początku szczepili tylko w jednym NZOZiE a myślę, że mama by się już załapała. Medyki znam dobrze, jeden w szpitalu a drugi nieopodal tamtego, kawałek prosto ulicą. Dzięki :D

    Piotrek wygrał :inlove::inlove::inlove: Dwa piękne skoki :D
     
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Fajnie, fajnie, ojej, ojej :inlove:mamy złoty medal w Mistrzostwach Świata w skokach narciarskich na skoczni normalnej . A ściślej mówiąc ma go Piotr Żyła :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:.
    Miłej niedzieli ;)
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to witam wieczorowo i dalej zmykam :)
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Super ale wielkie gratulacje należą się również Idze Światek
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    mamy złotą sobotę :D Panie przodem czyli Iga najpierw, a potem panowie czyli Piotrek :) Igi w akcji nie widziałam, ale czytałam, że poszła jak burza :D Wielkie brawa. A potem Piotrek pozamiatał :) Miło było popatrzeć :inlove:

    widzę Cię, widzę :D Dobrze, że wpadłaś ;) Odsapnięcie tu na chwilkę tak przynajmniej z 2 razy dziennie wskazane ;)

    Było pięknie :D Lubię takie weekendy :)
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    moja Mama juz zaszczepiona obie dawki,czuje sie dobrze,po drugiej dawce(17.02.) na drugi dzień troszke sie źle czuła i była blada ale teraz juz jest wszystko ok a ja ....kurcze czekam kiedy pozwolą sie zaszczepić 60+,tylko jak bedą szczepić AstraZeneca to ja jej nie chce :(,też wysłałam zgłoszenie,ze sie chce zaszczepić,tak ze jak tylko dadzą info to powiinam dostać powiadomienie,ze moge sie rejestrować 8).

    odnośnie Żyły uwielbiam te Jego wypowiedzi,ale wczoraj pokazał klase,nie skopał żadnego skoku jak czasami mu sie to zdarza, a Iga ..Iga pozamiatała mamy następczynie A.Radwańskiej,tylko zeby Jej sie nie poprzewracało od sukcesów - mam nadzieje,ze nie ;)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    no to dziś drzemka na ławce w parku ;)
    Ewa super, że mama już po i wszystko ok :) No właśnie Astry też nie chcę, a obawiam się, że wyboru nie będzie :(

    Oj Piotrkowi czasami sie zdarzy skopać, ale wczoraj miał swój dzień :) Za to Kamil miał gorszy, ale przecież i taki czasem jest ;) A Iga wymiotła :p
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Znowu się zaklupiłaśxD
     
    aweva55, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD no widzisz, drzemnęłam się na tej ławeczce a tu bach i ktoś zamknął ;) Ania Ty to daleko nie odchodź, bo kto mnie uratuje :p;)

    No pnącze odpalone, stoję na ostatniej scenie. Jeszcze ciut badyla trzeba, ale jutro rano powinnam skończyć :) Chyba zgarnę ze sklepiku ten najdroższy dodatkowy item a reszta na kupony i inne :)
     
    aweva55 i agucha31 lubią to.
  10. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja zgarnęłam 2 itemy, bo coś mi tych 2-polowych zaczyna brakować.
     
    aweva55, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o a to też jest myśl, u mnie też się kurczą w zastraszającym tempie. Jeszcze mam kilka jakiś po 1 sztuce, ale pustych pnącz dają coraz więcej :oops: To zgarnę jeszcze jeden jakiś :)
     
    aweva55, agucha31 oraz KsiądzxD lubią to.
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wzięłam ten item mnożnikowy,3 żetony i 1 raz super nawóz. I talarów na więcej nie mam a event skończyłam
     
  13. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Pochwalony! :D
    Moi kochani informatycy :inlove: mam pytanie czym zastąpić wtyczkę? wcześniej miałem opcję jej włączenia i mogłem na stronie, którą prowadzę dodać zdjęcie, teraz ta opcja przepadła. Tak to wygląda:
    [​IMG] [​IMG]
     
    aweva55, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja też surfera wzięłam i tradycyjną grę, zostało 55 a jeszcze będzie 100 jak zrobię tą ostatnią planszę i żetony pewnie też zwinę (czasem to +1 się przydaje) i kupon może na parę sn starczy :) A co do sezonu to rychło w czas sobie przypomniałam i dopiero dzisiaj rano postawiła ten nowy puchar i 1 ulepszenie z poprzedniego 8):p;)
     
    aweva55 i agucha31 lubią to.
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bernadko to ja inaczej zrobiłam. Usunęłam ten na 2021 z ulepszeniem , a zostawiłam ten stary...
    Dziś wymieniłam.
     
    aweva55, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    xD no bo kurcze, one identycznie wyglądają :oops: A tak się zastanawiałam, co mi tak PD przy rannych zbiorach spadło... Zabrali takie dobre % :cry: Teraz zanim ten nowy nabierze mocy to chwilę zejdzie :sleepy:
     
  17. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mnie też ten przyrost PD zaczął zastanawiać i zaczęłam szukać. Znalazłam.
    Lama ze mniexD
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To nie jesteś dalej lama.;)
    xD:cry:xD
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jak tak częściej będę robić to będę dalej lamaxD
    Chyba te kolektory słoneczne mnie oślepiły .
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    jak nic wina tego tunelu świetlnego pod zegarem, u mnie się jeszcze pojawia, potem znika i się pojawia i pomroczność gotowa :p;)

    mocno odczuwalny ten spadek :cry: Ale teraz pomału w górę xD:p;)
    Wszystkie plansze wyczyszczone, zakupy zrobione, baobaby rosną :)

    I na dzisiejsze święto :)

     
    agucha31, aweva55 oraz hlnrys lubią to.