blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Musisz się cofnąć parę stron (str 322) Doktor dał OOK o zakazie używania w gabinecie słowa "wiertarka" upsss i znowu mi się wymksło :p
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No to już widzę ten popłoch między kozetkowiczami jak Doktorek chwyci jaki młotek czy inną wier..(ups!) i ruszy kary wymierzać..
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Czasem mam wrazenie, ze ludzie decyduja sie na dzieci dla miecia, albo ze tak trzeba. I potem takie sa tego konsekwencje8)


    Moim zdaniem kar nie bedzie, tylko nagrody:p Dlatego przygotowalam sie odpowiednioxDxD
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też mam taką cichą nadzieję, więc z trzech wariantów:
    A zbrojone majty
    B różowe koronkowe gatki
    C czopek (tudzież inny korek) - żeby to wiertło wyhamować

    Zacznę od B ;):p Jak nie daj Boże nie zadziała pomyślę nad opcją A a w skrajnym przypadku C :p
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Whiskas w czopkach jeszcze nie opatentowany, trwaja prace. Wiec opcja C odpada:pxD
    Ja na commando, to zawsze dziala:inlove:xDxD
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    W razie W zmodyfikuję opcję C izamienię czopki na commando ;)xDxD Musi się udać :p
     
  7. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    A z tym zakazem, to taka sama historia, jak w tej starej jak świat opowieści z psychologicznym podtekstem. Terapeuta prosi pacjenta, by ten wyobraził sobie obojętne co, byle nie wielkiego różowego słonia. A po takim wstepie, pacjent oczywiście nic innego (oprócz tego nieszczęsnego słonia) oczami wyobraźni nie zobaczy. No więc i ja już też tylko na jeden temat:
    Wiecznie nieobecne
    Instrumenty rozbudowy
    Eleganckiej menażerii
    Rozpaczliwie wyczekiwane
    Taktycznie przyciągane
    Aktywnie poszukiwane
    Romantycznie wymarzone
    Kozetkowo przedyskutowane
    Intensywnie zaklinane

    Już pewnie wiecie, co to.;);)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 września 2016
  8. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ona podczas porodu nie wiedziała co się z nią dzieje. Ale czy wiedziała, co się z nią dzieje w trakcie zachodzenia i w czasie ciąży, to zagadka :sleepy: Tatuś powinien odsiedzieć swoje. Eh...

    Jeszcze niecałe 500 000 Pd i kolejny poziom.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 września 2016
  9. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum


    Myślisz, że nie wiedziała, dziewczyna pochodzenia romskiego? W ich tradycji jest trochę inaczej jak w naszej. Oni nie przystosowali się do naszych warunków. Byłam na filmie "Papusza" i tam widać jak Oni żyją. Ogólnie szkoda mi tej 12-latki no ale stało się i co dalej? Matka z dzieckiem wyszła ze szpitala i wróciła do bidula i co dalej???

    A u mnie jeszcze 24miliony i też będzie następny poziomxD
     
  10. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Umknęło mi, że to Romka.

    24 mln - nieźle :)
     
  11. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Ja już na serio nie miałam zamiaru łamać OOK i boję się ewentualnych konsekwencji (np.zaordynowania lewatywy lub doustnych czopkówo_O), ale nie mogłam przejść obojętnie wobec zaistniałej przed chwilą sytuacji

    [​IMG] :inlove::p
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    witam :)
    dziś o wiertarkach nie będzie ,bo jak zakazane jest wymawiać słowo wiertarka ,to się trzeba dostosować i nie pisać nic o wiertarkach :pxD
    ogarnia ktoś ten event ,bo ja nie bałdzo8) ,jak zwykle ide na żywioł 8)
    i tak w ogóle to królestwo oddam za kawę :sleepy:
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ogarniam z notesem i otwartym FAQ.
    Na razie zrobilam do podstawowych nowosci i dzieki podwojnym odznakom zaoszczedzilam 24 SP.
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    przy Twoim remoncie to każda wiertarka się przyda xD
    ja dopiero zaczęłam ,cos tam już wrzuciłam ,ale do zagród jeszcze nie doszłam i tez zapisuje ,bo się pogubić można z tymi odznakami
     
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Robie etapami. Czyli 1 etap klonowania dla wszystkich rodzajow, wiec wrzucam do 15 slotow ptaki, do 10 stawonogi i 10 gady. Po zebraniu nastepne. Bo na dodatkowych odznakach mozna zaoszczedzic. A wiadomo, ze koty za pasem i kazda SP w cenie;)
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Faktycznie trochę trzeba pokombinować przez to ,że wypadają dodatkowe odznaki :)
    ale jakos idzie xD
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja miałam na plusie dwie odznaki u stawonogów i trzy czy pięć u ptaków, gady wyszły na zero ;) Zrobiłam cały, choć nie miałam w planie. Ale te dodatkowe odznaki i wydobyta ze spółdzielni SP + SP od sąsiadów (dzięki przy okazji ;)) i jakoś poszło z odznakami:

    [​IMG]
    W miksach za to klapa :cry:
     
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ja się za bardzo nie przyglądałam i zostało mi 10 stawonogów. Nie zrobiłam czerwonych czyli ostatniego zadania.

    Mało SP, trudno:music::music::music:
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie zostały 2 odznaki od ptaków ,reszta na zero :)
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dotałam od sąsiadów 62 sztuki super paszy..:inlove::inlove::inlove: co daje w sumie 242 szt..
    Romka nie Romka ( w artykule,który czytałam nic nie było o narodowości) 12 lat nawet u nich to za mało.