blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Szybciej dojrzały?;)
    To chyba dobrze?:p
    xD:cry:xD
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ech to wracanie do początku mega wkurzajace :mad: Ale na to chyba nie ma lekarstwa :oops: Co do itemów to tam przy wyszukiwarce po lewej stronie niby jest ten guziczek z takimi strzałeczkami i jak się go wciśnie to można wybrać sortowanie według ilości pd i wtedy pokazuje te od najmniejszego pd do największego , ale to i tak są pomieszane z tymi co dają sg i tymi co samo pd dają. I też jakoś nie po kolei do największego idzie :oops:
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No też bym była xD
    No ciekawe
    No juz wcześniej o nich wspominaliśmy jak Ewa pisała ze jej sie pokazały, tylko ostatnio troche przestały i teraz znowu je widać
    Niestety też mnie to :mad:>:(
    Właśnie niestety i tak jest zle :( Wcześniej było super od największej ilości PD do najmniejszej jesli sie pod PD ustawiło o teraz to porażka :cry:
     
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dlatego nic nie ruszam, nic nie zmieniam. I tak jest wystarczająca ilość błędów.Sieje na farmie na dzień i na noc. Tak samo na wyspie.
    Ech, oby udało im się coś naprawić. Może tylko udają , że naprawiają?
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    xD:D
    Chyba nam tylko żarty zostały żeby przetrzymać to zepsucie gry.:)
    Tylko jakoś mi się więcej pisać na forum chciało jak na farmie przyjemnie było. Teraz tak kombinuję, żeby dwa razy na dobę wejść.
    No to mi wpadło po 1 nowym drzewku na farmę i wyspę, a one mają krótszy czas wzrostu.:p
     
    agucha31, Marrylan oraz draculik34 lubią to.
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ja się długo nie zdecyduję na żadne przemeblowanie :) Musi być jak jest :) Nic nie ruszam bo jeszcze coś zepsuję :D

    Dobry wieczór wszystkim :)
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gdybym wiedziała co mnie czeka, to zostawiłabym wszystko po staremu. :)
    Robiłam przemeblowanie na farmie, ale zamieniałam pola na drzewka, to kombajnem nieźle poszło, tylko wpisywałam nazwę w wyszukiwarkę. A wystawianie itemów i to po 1-2 szt. to "mocne doświadczenie":oops: i nie polecam nikomu.
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bardziej jak jest zepsute chyba nie zepsujeszxD
    Tylko,żeby ustawić trzeba się bardzo namęczyć:cry:
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    wnerwiające to strasznie :sleepy:

    tiaa dziś po raz pierwszy na unity kupowałam paszę na targu. No trochę mi zeszła żeby w ogóle tą zakładkę z nią znaleźć xD:cry:xD Itemy pomiksowane w pasku strasznie, dlatego nawet tam nie zaglądam ;)

    ja też itemów nie tykam, bo jeszcze coś wetnie albo cuś 8):D;) Coś na pewno robią i może w końcu ogarną.
    Aniu gratki drzewek :) Żarty to najlepsze, co możemy zrobić by przetrzymać ten "naprawowy" czas ;)


    [​IMG]
    *police - policja
    Na samą myśl, ze miałabym leśną zdemolowac i potem wszystkie zagrody i magazyny od nowa ustawiać mam ciary :oops: Oby długo jeszcze nie kazali tam nic siać :oops:
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No niestety, choć mi ogólnie Unit działa dobrze to jest kilka miejsc ze jak ma sie tam wchodzić to aż :wuerg:>:(:mad:
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    taaa zwłaszcza targ no i poszukiwanie itemów w tym misz maszu w pasku :sleepy: Dobrze, że jako tako farma działa. A tam w BP niech nie próżnują i poprawiają. Teraz mogą już w miarę na spokojnie byki eliminować. Oby nas nie zawiedli :)

    jakieś rozwiązanie zawsze się znajdzie xD:cry:xD;)

    [​IMG]
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech też czekam na te poprawki, no i te powroty w skrzynkach do 1 strony czy nawet w sąsiadach
    Oj a jaka piękna cena :) :)
     
    Marrylan i krasnoludek10 lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    taaa za genialne rozwiązania trzeba płacić xD:cry:xD Chyba od Japończyków podkupili, bo kojarzę ten gadżet jako rękaw do przytulania dla samotnych xD:D:D

    czekamy, czekamy i trzymamy kciuki żeby poprawki poszły dobrze ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2021
    krasnoludek10, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No to nawet moge świętować :)
    O proszę no ale tak do ręki sie przytulać :)
    Ech no tak niewiele chcemy :p :)
     
    krasnoludek10 i Marrylan lubią to.
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Benia jesteś pewna ,że coś poprawiają?
    Pesymizm mi zagrodził drogę.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja też :D takim tradycyjnym na słono, bo karmelowego nie lubię :cry:;)

    xD no właśnie jakiś tors by był lepszy czy inny kaloryfer :music: Ale Japończycy maja ogólnie naprawdę niepowtarzalne pomysły na gadżety xD

    ech no ja mam jeszcze trochę wiary w nich i myślę, że nie spoczęli na laurach. Bo sporo graczy jest dalekich od zadowolenia z gry. Musieli włożyć sporo wysiłku i kasy w to do tej pory i mam nadzieję, ze nie zmarnują tego wszystkiego :oops:
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no wiara czyni cuda :)
    Oj no też nie
    Oj tak, pomysłowość ich jest ogromna
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    czyni, bez dwóch zdań :) a nam za bardzo i tak już nic nie pozostało ;)
    w kinie zawsze omijałam szerokim łukiem ten karmelowy brrr, ale taki słony prosto z tej maszynki mniam :inlove:

    zerkam w poradnik. Pnącze dobre :D Dobrze, że mam zapas lekcji jazdy konnej i hitów :p Może coś się jeszcze uda zarobić :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2021
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Też jakoś ten karmelowy mi nie przypasował
    NO pnącze całkiem, całkiem :)
    ------------------
    Wystawiłam dziś jakieś sadzonki i dostałam 2x glediczja trójcierniowa co mnie bardzo cieszy bo nie miałam żadnej
     
  20. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    heloł robaczki....

    lap - top: wyczyszczony, przedmuchany, procesor nasmarowany nową pastą termo, (starą można zmyć zmywaczem do paznokci),
    dostał podkładkę chłodzącą z wiatrakami tuż pod kartą graficzną, ( jest 61C ) do 80 jeszcze daleko,

    (jakby ktoś chciał się skusić na zakup, to obczajcie gdzie w kompie jest karta graficzna i dopasujcie taką podkładkę, żeby dmuchało jak najbliżej w okolice owej karty)
    a komputerowy wiatrak poszedł spać....należało mu się

    Unity śmiga jak Kubica w Batmobilu....

    targ bez problemu,

    nawet sowa przebudzona....

    chyba jednak Spece z BP też coś robili, bo jest znaczna poprawa
    samo chłodzenie to tylko część reformy

    __________________________________

     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2021