blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tak :D postawiłam baobaby na dzikiej chociaż na chwilę i jakieś ts na głównej :p zobaczymy niedługo co wyskoczy ;)

    no jak nie, jak tak.:) W pierwszej kolejności się wszyscy załapiemy :music::music::D;)

    ja też czasami tylko, bo jakoś nie ma okazji. Ale jak nam się zatęskni to zamawiamy :D
     
    ankagdw, draculik34 oraz agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech musze któregoś razu też sie zabrać za nie bo sie juz nazbierało
    Tak myślisz? :) Czy od konca? :)
    I taka odmiana czasem wskazana :)
     
    ankagdw, draculik34 oraz Marrylan lubią to.
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Testowałam przed chwilą klienta. Nie powiem,żeby biegał, ale chodzi nawet dość dobrze. Praca ręczna. Zbiory, siew , podlewanie ekstra.
    Zbiory zwierzaków: 4 farmy płynnie, na jednej problem.
    Ciekawe czy to chwilowe.
    Jutro testy na pzeglądarkach.
     
  4. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Bry wieczorne

    Ja jestem zniesmaczona. Wchodzę i owszem, zbieram , sieję ale to nie to co było. Mam nadzieję, że mimo wszystko wkrotce się poprawi przechodzenie z łąki na łąkę, że z powrotem z przyjemnością będę grać. Na razie jak dla mnie to ....."to były piękne dni":music:
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD my fajni od początku do końca i od końca do początku, a nawet od stóp go głów xD;) więc tak czy siak się załapiemy ;)

    Ja jak sobie przypomnę to w przerwach między eventami wystawiam :) Nawet nie było źle, wykluły się 1 koszatki i kilka gjedliczy :D

    myślę, że nie chwilowe, cały czas coś tam gmeraja. I dobrze :) ma hulać jak na flashu ;)
    niestety nie to co było :cry:, dobrze, że chociaż jest. Miejmy nadzieje, że z czasem będzie coraz płynniej. U mnie zauważyłam, że się szybciej ładuje i na łąki też szybciej przechodzi. Zwiechy są dalej, ale bądźmy dobrej myśli :)
     
  6. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Bądźmy....:D
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Ja bym mocno zgrzeszyła, gdybym powiedziała, że mam problemy z grą. Nic mi nie staje, gram jak przedtem :)
    Tylko te skrzynki i targ, ale takie problemy mają wszyscy.


     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ja też ;) No i muszę czasem dwa razy kliknąć na mapie na obszar na który chcę się dostać bo za jednym razem nie kuma polecenia. :p
    xD:cry:
    Mało tego gram jak zwykle na dwa okna i jest ok ;)
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Chociaż osobiście gram tylko na Unit ale oby ten klient jednak śmigał to ogromny plus dla tych co Unit nie przechodzi
    I oby tak było :)
    Czyli z każdej strony :)
    No i super. Gratki :)
    No to jestem z wami :)
     
    Marrylan i ankagdw lubią to.
  10. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    mnie też nic nie staje8)
    oprócz przejścia z jednego pola na drugie:p
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    No wiesz chyba nie tylko Tobie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2021
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie mogę tak napisać.:(
    Skłamałbym.8)
    xD:cry:xD
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    I znowu mi jakieś dziwaczne czasówki przez chwile wyświetla i zaraz znika
    [​IMG]

    Niestety napisy u góry nie są po polsku dlatego było ciach
     
    Marrylan, ankagdw oraz hlnrys lubią to.
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Dobrze by było gdyby coś zrobili z grą na telefonach, bo na razie nie da się grać. 2 łąki obrabiam godzinę czasu, bo 50 razy mnie wywali. Reszty nie ruszam, bo nerwy puszczają przy 2 łąkach już jak siałam eventówkę.

    Dobrze, że event wczoraj zrobiłam, posiałam dzisiaj już hortensje, więc mogę zamknąć farmę.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2021
    Marrylan, hlnrys oraz ankagdw lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    mi czasem staje :pxD nie wiem czym BP to unity karmi 8) Ale tylko jak latam między zakładkami, pewnie takie grzeczne i czeka na swoją kolej :p;)

    Dzięki :), nawet zadowolona jestem :)

    o widzisz. Tak mi się wydaje, że coś planują. Tylko im za wcześnie wskakuje. Ciekawe czy to event, czy misja jakaś :)

    z tabletu mnie też wywala, ale jeszcze jakoś itemy zebrałam. Jest chwilę spokój, a potem kilka razy pod rząd wywali. Powinni coś pomyśleć :sleepy:


     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Hmmmm czy oby na pewno Tobie staje? xDxD;)
    No i super
    Nie wiem ale juz kilka razy podczas wejścia do zakładki z misjami to mi sie pokazało
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no też zdziwiona jestem xD:cry:xD:p;)

    teraz jak wlazłam do spółdzielni to tez mi sie przez chwilkę pokazało, to coś z Bahamą bo tam u góry było napisane Bahama :p Jakieś czasówki na Baśce? Pewnie niedługo się przekonamy :)
     
    agucha31, dantic3 oraz draculik34 lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    od 28 jest event na wyspie...;)
    u mnie te misje pokazuja sie od grudnia...
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o widzisz, dzięki :) To już się nastawiam na czasówki na wyspie :) Trochę się odzwyczaiłam, bo dawno nie było :p ;)
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dzisiaj chciałam zrobić przemeblowanie na Wyspie Skarbów, bo miałam tam wystawione itemy skrzynkowe. No i wybranie itemów według np. ilości TPD to koszmar, pomieszane są i za każdym razem wraca do początku. Macie jakiś sposób na nie?

    * * *
    No nie teraz zaglądam na Plantację, a tam drzewka do zbioru. Rano przecież je zbierałam.:oops: