blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Chyba nie wszystkich tam pokazuje, bo sporo osób ma ukryte info w profilu i chyba wtedy nie pokazuje ale pewna nie jestem
     
    Marrylan lubi to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    Bo wszyscy świętowali :p;)
    Ale mam nadzieję, że Twój farmerski mąż o święcie nie zapomniał i jakieś znaki dawał w ukryciu :p ;)

    no nie wszystkich, jak ktoś nie wpisał w profil to nie ma ;)

    xDxD albo ups.. zawróć, zawróć to jakieś szczere pole jest xDxDxD

    xD i te jajka i mleko na drzewach xD my to w jakimś raju chyba jesteśmy :D;)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2021
    agucha31, draculik34 oraz AladdinSane lubią to.
  3. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    coraz więcej znaków na niebie i na ziemi (farmerskiej) wskazują, że problemy dotyczą generalnie "starych" farm
    Nie są to powidoki dawnych plag, ale emisariusze Apokalipsy w pełnym rynsztunku.

    niezależnie od możliwości sprzętowych, szybkości łącza internetowego, pory dnia lub nocy,
    na farmie z paskiem pękającym w szwach, ze stodołą wielkości supermarketu, z pnączem sięgającym nieba, z bonusami nagromadzonymi od 10 lat - Unity najwyraźniej głupieje
    tak co 10 min.- po 1 na każdy rok....
    zwiechy, błędne wyświetlanie, nienaliczanie PD/towaru....

    zrobiłem mały test:
    farma podstawowa, wypasiona, niezależnie od komputera na którym jest obchód, wiesza z zadziwiającą regularnością czasową
    (niezależnie od polecenia) ok. 8-10 min.
    farma "rodzinna" bez bonusów, z pnączem dopiero kiełkującym, na której na stałe stoi kilka baobabów i nic więcej, działa jakby napędzana turboFlash
    powystawiałem tam co się da: drzewka zwykłe i XXL, pola, superPola, zagrody i warsztaty (zwykłe, kolorowe....) itemy - wszystko wiekowe,
    tak z okresu panowania Kanadyjki....:music::music:

    i generalnie zarzuciłem czym chata bogata....
    i działa!!!!

    - bez szans na cień zwiechy, żadnych owieczek, kwiatków, błędnego wyświetlania....
    ultra szybkie przechodzenie z jednego obszaru na drugi, targ działa w trybie expresowym, prezenty i sowy latają z prędkością światła
    wszystko na swoim miejscu, nic niczego nie zasłania....

    pomimo najszczerszych chęci, NIC się nie da zrobić, żeby powalić Unity chociażby na jedno kolano
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2021
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Bernadko, farmerowy mąż to od dłuższego czasu nie daje żadnych znaków życia, ani jawnie, a tym bardziej z ukrycia :D
    Chyba w separacji jesteśmy :p:music::music:

    Dzień dobry :)
     
    hlnrys, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No masakra, toż to szok, w Szcz nawet śnieg pada i nawet troszkę spadło niby niewiele ale jak od lat go nie było to nagle wszyscy zaskoczeni. Ale najgorsze ze nawet drogowców zaskoczyło i na ulicach jedna wielka tragedia, ślisko, korki i juz mase stłuczek :(
    NO właśnie tez tak myślałam
    xDxD Taaaaa dokładnie, no same marcepany, nigdzie tak dobrze niema xD
     
    draculik34 i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    znaczy trzeba wyprzedać majątek i będzie git :p;) No rano /wprawdzie na tablecie /ale PD po zbiorze itemów też mi nie wiem czy źle wyświetliło czy naliczyło bo nie patrzyłam w pasek przed i po ale dużo mniej niż zwykle było/ a na lapku zwiechy są, ale tak to w miarę działa wszystko. Ech Kanadyjka :inlove: tęsknię :cry:

    A to niedobry 8) tak mu z ukrycia karnego jeżyka podeślij ;) ja wiem, że on teraz z ukrycia woli działać, ale to to już się nie godzi ;)

    xDxDxD no miód spływa po drzewach, Ryśki cukierki robią, żyć nie umierać :music::D:DxD

    u mnie sypie od jakiś 3 dni, ale dzisiaj cudnie takie -1, słoneczko i śnieg :inlove: tęskniłam za takim widokiem :inlove: Ale kolegów z zakładu oczyszczania miasta tez zaskoczyło 8) I trzeba było na drogach uważać, teraz w miarę ogarnęli i posypane, ale na mniejszych dróżkach ciężko :oops:
     
    agucha31, AladdinSane oraz draculik34 lubią to.
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    E, pewnie czasu nie ma i zarobiony jest, to co ja mu jeszcze będę gitarę zawracać :p

    Wypełniłam dziś formularz zgłoszenia się do szczepienia. Dostałam potwierdzenie na e-maila i teraz tylko zostało czekanie.
    Może do końca roku dostanę dawkę, chociaż osobiście w to wątpię.
     
    Marrylan, agucha31 oraz AladdinSane lubią to.
  8. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    o ile dobrze pamiętam to za jej kadencji BP wprowadziło baobaby i mega-zagrody pomarańczowe....
    z obu szybko się wycofano
    :sleepy:
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Również szybki siew i podlewanie.
    Testowali też szybki zbiór, ale nie przeszło - kasa!
    Nie pamiętam, kto miał dostęp do testowania szybkiego zbioru.
    Ekipy i chyba część graczy.
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    I komu to wszystko przeszkadzało?
    Kanadyjkę zawsze wspominam z łezką w oku :) przyjazna farmerom bardzo była :)
     
    magdalena, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Eeee u mnie tyle było ze śniegu że w centrum juz prawie śladu nie ma. No nawet śnieg nas nie lubi :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Trzymam kciuki :) Mam nadzieję, że się uda :) Też wypełniłam właśnie :) Ale to i tak długa droga. Nawet nie wiem, czy z moją chorobą autoimmunologiczną mogę tą szczepionkę wziąć, ale i tak przedtem lekarz więc zobaczymy ;)

    u mnie jest sporo :p, cudnie dziś było naprawdę :inlove: Młody bałwana lepił i oczy i guziki z karmy dla kudłatego zrobił. No długo to one na tym bałwanku nie poleżały xD

    jak pamiętam były 2x pociągi z baobabami i 2x z mega zagrodami. Jak bym wiedziała, ze tak szybko zabiorą, to bym bez przerwy wtedy składy puszczała :cry:

    taaa za mało by pomocnicy schodzili 8) Kanadyjka była chyba jedyna osobą, która coś dla graczy chciała zrobić a nie tylko kasa.
    no właśnie, komu przeszkadzało? :cry: Chyba tylko BP :cry: Kanadyjka była równa babka :D Bardzo miło wspominam jej czasy jej panowania :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2021
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Jak na 2 edycje pociągu to ja i tak dużo nazbierałam tych drzewek :) 3 całe łąki i w pasku z 50 szt :D
    Mega zagród dużo mniej tak do 15 szt. na zwierzaka :)

    Gdyby Kanadyjka była z nami dłużej to pewnie mielibyśmy super paszę i kupony na kombajn na drzewach :D no ale cóż, wszystkiego mieć nie można :D
    Nie pamiętam czy za jej rządów przypadkiem nie pojawiło się na kole i w sadzonkach drzewko florenowe .
     
    Miśkowo, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie juz znikome slady :cry:
     
    Marrylan i draculik34 lubią to.
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    U mnie zima na całego :) dobre i parę dni bo od środy ma być już na plusie i będzie po zimie.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    W Szcz tylko na obrzeżach, w centrum tylko znikome ślady na trawnikach a tak nic, no i do dziś go tez nie było. Ale tu od lat nie widziano śniegu, na tyle ze jak dzis troche prószyło to ogromne zdziwienie było że śnieg w Szcz xDxD a jeszcze bardziej zaskoczyło drogowców 8)
     
    Marrylan, gosiagosia60 oraz draculik34 lubią to.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.U mnie śnieg od kilku dni-może w centrum nie ale u mnie na zadupiu się trzyma...:pPodwórko i drzewa cudownie wyglądają...
     
    agucha31, Marrylan oraz draculik34 lubią to.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Na moim zadupiu też śnieg. Teraz też prószy. Taka zima to chyba 10 lat temu była.
    Jest cudnie dookoła.
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    U mnie teraz też lekko prószy:)
    Mój zimowy ogródek
    [​IMG]
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Masz i tak ładne zapasy :D u mnie baobabów tak średnio 15 szt każdego i po 2 megazagrody pomarańczowe na zwierzaka + kilka zółtych ;)coś mi się zdaje, że florenowiec też za jej rządów zawitał :) Drugiej takiej nie znajdziemy, te kupony i sp na drzewach to mnie rozmarzyło :inlove::D Dawno temu coś było, jak dobrze kojarzę, że w oborniku się miało SN robić czy coś w tym stylu, ale to tez upadło w końcu :p

    u mnie trzyma, ale jak mrozik zejdzie to migiem zniknie :cry:

    nidgy nie przypuszczałam, że będę się tak ze śniegi cieszyć :inlove:xD;) Ale takich widoków już pare lat nie widziałam :)

    :D ślicznie :inlove: cudne zimowe widoki :)

    Młody mi to dzisiaj wysłał

    [​IMG]

    z zadaniem... znajdź Skippera w tujach :eek: tiaaa zważywszy, że tylko nos mu widać, to bym na bank znalazła xDxD w końcu mi podpowiedział xD:cry:xD