blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pewnie!:D
    Zaraz po tym, jak wprowadzą multi kręcenie.8)
    xD:cry:xD
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie zielonych jest sporo , nie otwieram skrzynek z nimi i mam tak około 500 w nich na pewno :)
    Masz na farmie inne priorytety , ilośc itemów mnożnikowych wskazuje ,że postawiłaś na zdobywanie PD , a to nie idzie w parze z robieniem misji , natomiast ja misje lubie robić , są nieopłacalne totalnie ,ale mnie to nie przeszkadza , bo dobrze sie przy tym bawię , liczyłam w tej chwili i do skończenia mam już tylko/aż , 44 misje z czego 19 to są hodowlane , reszta do wysiania jak jest czas między eventami :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2020
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No pieknie :inlove: Ekspresem Ci poszło. Gratulacje :)
    Oj a było wtedy natarcie olbrzymie, prawie bankrutem zostałam :cry:
    Ta i gwiazdek i bananów zbiera sie pod dostatkiem
    U mnie drzewo co kawałka odkryte nawet te runy niezbyt przydatne
     
    aankaa_66, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    I to jest fajne, ze każdy znajdzie coś dla siebie na farmie co lubi :) Powiem, że jestem pod wrażeniem :D 44 to jak dla mnie malusieńko :) Super :) Może i ja się kiedyś do nich bardziej przekonam :)

    teraz Ci się zwróci ;)

    ja też już odkryłam co się tylko dało, bo gwiazdki już się skumulowały w wielkiej liczbie. czekam niecierpliwie, aż BP nowe runy da :p

    pewnie może ich być nawet więcej. Bo co otworzę trochę tych skrzynek, to już zielonych pod korek :cry::p ;)
     
    aankaa_66, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No od tamtej pory mineło juz tyle czasu ze juz to nadrobiłam :) teraz tylko czekac az do szarłatu doczłapie i walka ponowna :)
    Może coś znowu wymysli :)
     
    Marrylan, aankaa_66 oraz hlnrys lubią to.
  6. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    ja tak nie mam :p
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Ja jeszcze też nie bo i szarłatu brak. Ale Ania spokojnie kiedyś i u nas tak bedzie xD
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja też:p
     
  9. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Aż policzyłam swoje i mam 85. Teraz uparłam się na niezapominajkę ,żeby ją skończyć przed zdobyciem gryki.

    U mnie dziś cały dzień pod znakiem '' Męskiego grania". Kto lubi muzykę, polecam :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2020
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    spokojnie, wszystko przed Wami xD:p;)

    jak zerkałam na listę piosenek na płycie to fajne kawałki :)

    tam jest tak wiele możliwości, a oprócz odblokowania latarni to dawno jakiś fajnych run nie było :cry: BP do dzieła :p
     
    hlnrys, agucha31 oraz aankaa_66 lubią to.
  11. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Nie trzeba zerkać, trzeba posłuchać:)
     
    hlnrys, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Brak im pomysłu tym bardziej za gwiazdki co innego pomysły na realne dochody >:(:cry:
     
    Marrylan, hlnrys oraz aankaa_66 lubią to.
  13. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Spokojnie, dziewczyny , spokojnie;) Wszystkie pomysły wstrzymane "do" unity. Jak poźniej wybuchnie to i gwiazdek zabraknie;)
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czekam na runę skracającą pnącza.
    5% wystarczy, żeby zbierać pnącza 24 h bez poślizgu.
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jak bedzie bum to wszystkiego braknie xD;):cry:
    o tak, jestem zaaaaaa
     
    MOD_Zgredek*, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    i to koniecznie :inlove: kawałki fajnie dobrane:music: :) każe sobie na Mikołaja kupić xD nawet się nie obrażę jak ciut spóźniony przyjdzie :p

    ech o tej runie to od dawna marzę :cry: pnącza 24 h i może by się muchołapy i inne dało zebrać 2x w ciągu dnia. Czy w BP wszyscy to widzą i czytają? 8)
    xD mam nadzieję, że im na tym unity drzewo mądrości im się rozmnoży i wyskoczy drugie :pxD Jak bumnie to ich te nasze gwiazdki tak zawalą, że się za 100 lat nie odkopią xD:p;)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taaa a do tego mase zgniłych bananów poleci bo ich u mnie nawet więcej niż tych gwiazdek sie uzbierało
     
    Marrylan lubi to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.A u mnie taki prezent mikołajkowy :inlove:[​IMG] :music::music::music::music:
    Edycja:Żeby rosła 1 s,to musi być kasztanek albo zioła?o_O Czy jeszcze coś oprócz 25% trzeba w slot wstawić?o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2020
    agucha31, -MarekW- oraz Marrylan lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    A Mikołaj juz u was był;)
    [​IMG]


    [​IMG]
    :pxD