blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_OxDxD:cry::cry:ale lama ze mnie hahahahaa :cry:xD:cry:xD:cry::cry:

    no beda i przy takiej ilosci tych owocow to nic innego nie wchodzi w gre bo co ja bym z tym zro ila?soki winogronowe?ilez mozna...pozatym kto to bedzie pil:oops:a winko mniam :music:przyda sie :pxD:cry::cry:i napewno nie zmarnuje xD:cry:
     
  2. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dziękuję ślicznie za robaczki :) Jeszcze tylko 10. Powinny wylecieć :)
     
  3. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja akurat od papierosów się nie umiem uzależnić, takie jakieś szczęście się głupiemu trafiło xDxD w liceum na przerwach się dymem zaciągać nauczyłam, ale jakoś od tamtej pory tylko do towarzystwa coś tam kurze, głównie przy okazji jakiegoś piwka/grilla.. może maksymalnie z paczka się w miesiącu uzbiera, ale też nie zawsze. Za to od picia Pepsi jestem uzależniona, wie ktoś jak to rzucić? xD:cry:


    ----
    Rower to fajna sprawa :D na fb była taka fajna strona związana ze sprzętem rowerowym, niestety została zbanowana, bo za często w tekstach postów pojawiało się słowo "*****" :cry:

    W Małopolsce powstaje bardzo fajna ścieżka: VeloDunajec. Ma się ciągnąć od źródła Dunajca, do ujścia do Wisły, czyli jeśli dobrze kojarzę geografię Monia będzie mogła do mnie nią przyjechać? W każdym razie koło mnie jest już pierwszy 12km odcinek i wygląda baardzo obiecująco :D leci wałem wzdłuż Dunajca, daleko od ruchu ulicznego, właściwie daleko ogólnie od cywilizacji :p jedzie się równiutkim asfaltem, a mają się nawet pojawić odpowiedniki MOPów autostradowych, czyli punkty obsługi rowerów (rowerzystów?) :inlove:

    ------

    Anka witamy w gronie przetwórców :D ja ze wsi, więc wychowana wśród słoików xD:cry: jestem na etapie kończenia soków malinowych i malinowo-jeżynowych i wchodzę w temat papryki w zalewie xD:cry: Nalewkami się tata zajmuje, ale akurat aronii już od dawna nie mamy :(
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kasia, rzuciłam w Ciebie robalem, mam nadzieję, że się bardzo nie rozplaszczył :p

    Ania nam zapasy trunków robi :D Już mi "wara" wisi :p Aniu pamiętam jak poszłam kiedyś tylko babci na działce pomóc i przytargałam ze 20 kr agrestu xD:cry: i potem nakłuwałam widelcem i do słoiczków pakowałam :cry::cry:;) Ale wyszedł pycha :)

    wara - warga

    Dziś wehikuł czasu w użyciu na farmie, więc jeśli zobaczycie gdzieś tą brykę:

    [​IMG]

    albo

    [​IMG]
    Bry w czasoprzestrzeni ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 września 2016
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Marzenko spokojnych lotów,udanego pobytu i niezapomnianej niespodzianki od małża;)
    Piszę teraz,bo czas szybko leci i mogę nie zdążyć przed zamknięciem bramki:D
    Pomacham Ci przy starcie,ta na ogrodzie z fajką to będę jaxD

    Bry poniedziałkowe

    zostawiam uśmiech prze cudnej urody:)
    [​IMG]
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Na nalewkę z aronii przepis zaraz wydębię od koleżanki.
    Pamiętaj tylko, żeby później owoców nie marnować po odlaniu. Owoce sietnie się sprawdzają w galaretkach lub w muufinkach :)

    Przebierając niecierpliwie nogami pod biurkiem czekam na wieści o spotkaniu :)

    Robal pełznie ruchem powolno - posuwistym xD
     
  7. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Jeśli chodzi o przetwory to ja w ubiegłym tygodniu przerobiłam (z pomocą dzieci) 36kg pomidorów na przecier:p (pyszna jest pomidorówka zimą z takich przecierów oraz sos do spaghetti) a wczoraj dzieci z mężem i bratem poszli w góry na jagody i przytargali 2 spore wiadra :).Część zamrożona, część przerobiona na dżem i jutro będą pierogi z jagodami ;). W piątek młodzi poszli sobie na Szyndzielnię i nazbierali trochę (było ciasto i ciasteczka jagodowe) i zachęcili do "przemysłowych" zbiorów resztę rodzinki;)
    Wszyscy teraz pracujemy nad usuwaniem sinych śladów z ciuchów i ciał :cry:xD
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Przeciery też przerabiałam :) z pomidorów polecam jeszcze domowy ketchup do słoiczków :D

    ----

    aaaaa dobrze, że zaczełam was czytać, bo zapomniałam całkiem o evencie :oops: i pierwszą łąke pozbierałam :cry: jednak informacje zbierane przed weekendem przez weekend potrafią z głowy jakimś dziwnym trafem wyparować :p
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie ja robiłam, ale w krzaczorach popijam i polecam.:);)

    Aroniówka
    1,5 kg aronii
    1,5 kg cukru
    60 liści wiśniowych
    50 g kwasku cytrynowego
    3 l wody
    1 litr spirytusu
    Cukier i kwasek rozpuścić we wrzątku. Dodać aronię i liście i zagotować, a potem gotować na wolnym ogniu przez 20 min. Zostawić do ostygnięcia.
    Jak będzie zimny przecedzić przez sito i mieszając wlać litr spirytusu. Z tej porcji otrzymuje się około 5 l nalewki.
    I to wszystko! Można pić natychmiast po otrzymaniu. Smacznego!!!
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zrodził mi się w głowie pewien pomysł.
    Gdybyście dostąpili tego zaszczytu i wstąpili do Ekipy jaki nick chcielibyście posiąść ?
    Umówmy się , że jedne post to jedna ksywka , przy okazji więcej lajków nabijemy.
    Jak się temat spodoba i będzie dużo odpowiedzi mogę zasponsorować jakiś przetwór , czy inną niespodziankę na G&T /za największą liczbę polubień/.
    Do dogadania.
    Oczywiście nie można postu pod postem i innych dyrdymałów nielegalnych na tym OFF-ie dla dzieciaczków.
    Tak żeby wszystko było zgodne z OWH , FAQ , OO itd. i żadna mszyca* nie mogła raportować.
    Na dobry początek :

    MOD_Płukanie Okrężnicy

    Bry znudzone.


    *nadrodzina owadów w rzędzie pluskwiaków, obejmująca ponad 3,5 tys. gatunków, z czego w Polsce występuje kilkaset. Występują masowo, żerują na roślinach. W większości są szkodnikami upraw.
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mod Pomocna Dłoń :p
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  15. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

  16. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Mod Ostry-ga

    PS a tak swoją drogą to krzaczorach w ceniu jest 30 st.C. Nie idzie wytrzymać;)
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja już mam zaklepany nick: MOD Jeszcze_gorsza xD (propozycja od MOD Zgredzio)
     
  18. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Mod_Przeczyściciel
    [​IMG]
     
  19. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Pomysł super, już się uśmiałam z waszych ksywek.:):):)
    Moja to: MOD Lotem_Bliżej
     
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jeszcze przepis ode mnie, oczywiście regulaminowo, w odpowiednim wątku powiesiłam ;)
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/kuchenne-tajemnice.25163/page-54#post-1227412