blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mam podobne zdanie....
    zreszta na luzie mozna grac na dwoch farmach jednoczesnie...
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    loguje mnie parę sekund. nie mam problemu zadnego ze spowolnieniem ani z przejsciami z planszy na planszę, grafika lepsza o niebo, technicznie dopracują i będzie miodzio!!
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moje pierwsze logowanie ok 30 sec ,ale teraz jest tak jak u Ciebie;)
    temperatura lapka w normie;)
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    też mam 2 włączone,ciastek nie czyściłam i facebooka mam włączonego.Luzik ;)
     
    -MarekW-, agucha31 oraz -norbijas- lubią to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie leci powtorka meczu ligowego ;)
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD no wiesz, coś tam nie wymierzyli graficy za dokładnie i ma maseczkę na czole xDxDxD

    u mnie póki co na tor nie zwiesza to mogę spokojnie połazić :p Ponaprawiać jeszcze troche muszą, mają 3 miechy, to powinni podociągać co trzeba. Przynajmniej już widziałam, że nic mi na unity z farmy nie zajumali :p;)

    :oops: mam nadzieję, że jeszcze popracują na tym, żeby starszy sprzęt to łyknął. Jutro w pracy obczaję, czy na tym pół zgredku pójdzie :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2020
  9. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    u mnie podobnie
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Przeszłam znowu i już gorzej , wprawdzie szybko załadowało farmę ,ale juz przejśc z łąki na łąkę nie moge , Renzo nie działa, pobiera za grę ,ale gry nie ma , bo sie zawiesza , moj laptop ma 2 lata , wiec nie powinno być problemu ,a jednak jest
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Na razie grałam na dwóch przeglądarkach i działanie Unity chyba jest uzależnione od przeglądarki.
    Na Firefoxie były co chwilę komunikaty o spowolnieniu, na Microsoft Edge ani razu taki komunikat mi się nie pojawił.
    Zauważam też, że na każdej z nich są inne błędy. Dziwne to wszystko.xD:cry:xD
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm no tak jak niektórzy na brodzie to czemu by nie mieć na czole :) :)
     
    aankaa_66, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Aż zobaczę na ME, może załapie.
    Kurka chyba pierwszy raz ją odpalę.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2020
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mnie już na flashu lepiej chodziła gra na ME, na FF ładowanie gry długo trwało i pojawiały się plansze czarna i biała na zmianę.
     
    Marrylan, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nic z tego.
    :cry::cry::cry:
     
    Marrylan, aankaa_66 oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja na wszystkich próbowałam-Opera,Chrome,ME i coś nowego od Ccleanera,co mi się zainstalowało przez nie uwagę-i Gucio bez pszczółki Mai,nie działa-.-
     
    Marrylan, aankaa_66 oraz hlnrys lubią to.
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wiecie, że jest mi bardzo przykro, że macie taką sytuację. To pierwszy dzień testów dopiero i z pewnością następne dni przyniosą pozytywne rozwiązania.
    Nie wyobrażam sobie, że przestaniecie grać tylko dlatego, że Wasz sprzęt nie udźwignie zmian.:oops:
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no przykro mi ale mam nadzieje ze jednak zostanie to dopracowane żeby jednak wszyscy mogli grać
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam nadzieje,że nasze dane osobowe są znane w BP-a tam większość graczy jest 50+...No i chyba sobie zdają sprawę,że my nie mamy super wypasionych sprzętów...Na super wypasionych sprzętach gra młodzież a ona w Farmeramę raczej nie gra...No ja mam jeszcze nadzieję na nowego kompa...Ale się okaże na koniec roku czy zostaje czy zwijam manatki...
    Rysiek,to tylko my takie dwie,biedne bidulki?o_OReszcie działa?o_O O ja cię...
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2020
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech choć osobiście mam bardzo dobry sprzęt bo musiałam w tym roku właśnie zmienic lapka po tym jak mój zastrajkował to rozumiem osoby które są w posiadaniach nawet tych najstarszych sprzętów bo skoro do tej pory spełniał wymogi to nie było potrzeby zmiany na lepszy. Przykre by było jak by nie dopracowali tego na tyle aby każdy miał możliwość grać