blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Ta wystarczy mu chwila sam na sam z nim w miseczce i miseczka owszem bedzie stała w tym samym miejscu co była nawet nie drgnie ale bez zawartości xDxD
    Też zawsze odpowiadam ze chmielu czy ze tej goryczy nie lubie i juz, no sporadycznie jak coś ale to juz naprawdę sporadycznie w towarzystwie jak jestem na imprezie w plenerze to z sokiem małe wypije ale towarzystwo może sobie i 5 w tym czasie co ja jedno małe ale tylko z sokiem
     
  2. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    podręczny zestaw niezbędnika :p Nigdy nie wiadomo gdzie i jaką dziurę trzeba będzie wywiercić i co przykręcić 8)xD;) A drapaczka do pleców to już totalnie niezbędna przecież ;)

    co najmniej sok musi być inaczej nie tknę. Ja to przeważnie piję 2 drinki jak gdzieś jestem, albo jedno piwo odpowiednie. Sączę przez cały wieczór. Nawet na imprezach firmowych. Już wszyscy wiedzą, że ja symbolicznie:p ;)
     
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    dobry wieczór
    tak zerknęłam na wasze posty o tych lemoniadkach i może macie jakiś tajemny przepis na lemoniadę różaną??
    piłam taką pyszną różaną dwa lata temu w pewnej knajpie we wrocku i od tamtej pory szukam tego smaku :p
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To dla przykładu niech zacznie od zamknięcia samego siebie. Jak wszyscy powyżej 50-tki to wszyscy...
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To tak jak i u mnie, przez całe wesele a troche ich miałam potrafiłam przesiedzieć przy 3 drinkach, choc nie powiem bo próbowano i mnie spić oraz namówić do kielonka ale jakos nie wyszło :)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    w taki upał jest bezcenna ;) Gdzieś mi się przewijał taki

    Lemoniada różana:
    100 g cukru
    100 ml wody
    8 łyżek wody różanej
    1 l wody
    2 cytryny
    płatki suszonej róży
    Zagotuj cukier z 100 ml wody, gotuj około 2 minut aż cukier się rozpuści. Odstaw z ognia i dodaj wodę różaną. Wlej wszystko do dzbanka z 1 l wody i sokiem z 2 cytryn. Dodaj 2-3 łyżki suszonych płatków różanych i odstaw do lodówki na minimum godzinę.
    Odcedź płatki (lub nie) dodaj kilka kostek lodu i podawaj z jeszcze większą ich ilością posypaną kilkoma płatkami suszonej róży.

    lub

    Składniki

    około szklanki płatków róży (20-25g)
    1l wody lub więcej
    sok i skórka z cytryny
    cukier do smaku

    Płatki róży obrać z białych końcówek (z nimi lemoniada miałaby gorzkawy smak), umyć na sitku. Płatki zalać wodą. Przy użyciu 1l wody smak jest bardzo intensywny, jeśli wolimy bardziej delikatny można nalać nawet 2x więcej wody. Dodajemy skórkę starta z niewoskowanej, sparzonej cytryny oraz sok z tejże. Gotujemy na wolnym ogniu aż płatki stracą kolor i staną się zupełnie blade. Dosładzamy do smaku. Najlepiej smakuje schłodzona z kostką lodu.

    :D:D nie damy się podpuścić oj nie, mnie też próbowano spić, dolewać cały czas, ale się nie dałam. Maks 3 drinki i wystarczy :)

    i tu zobaczymy w praktyce jak będzie 8)

    [​IMG]





     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Kilka dni temu w eventowym pisałam, że hoduję motylki, bo chcę sobie wybudować perfumerię, to dostałam kapitalną ofertę zakupu perfum.:p
    Jednak monitorowany jest poziom naszego zainteresowania, nawet na farmie.:D

    [​IMG]
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :DxD no no 80% zniżki :p Tylko brać ;) :) Pewnie lepsze od tych farmowych wypasionych ;) Oni to już dawno potrafią czytać w myślach... przeglądarki :p Wiedzą o naszym poziomie zainteresowania zanim my zdążymy to pojąć :p
     
    agucha31, hlnrys oraz bacowa70 lubią to.
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Z tym przeglądaniem to czasem trzeba uważać.:)
    Jakiś czas temu mówiłam do Bacy, że przydałby mi się taki krótki naszyjnik z pereł i zapomniałam o tym. Kilka dni temu co wejdę czy na fb, czy inny portal - wyświetlają mi się piękne sznury pereł. Myślę, co jest??? Nigdzie ze swojego lapka nie oglądałam.
    A za chwilę Baca pokazuje mi kilka wzorów i pyta czy takie perełki by mi się podobały.:)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o widzisz, byli szybsi niż Ty ;) trzeba bardzo uważać, inwigilacja na każdym kroku 8):p
     
    agucha31 i AladdinSane lubią to.
  12. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ;)
    ciekaw jestem co Ci się wyświetli jak napiszesz ile zarobiłaś sprzedając Qpę na targu podczas Pełni....
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Jak się korzysta z jednego wi-fi, to faktycznie trzeba uważać, a zwłaszcza jak się szuka czegoś na prezent.:)

    Widzę, że masz wysublimowany poziom zainteresowania. Jeżeli tak bardzo cię interesuje, to musisz sam się o to postarać, nie handluję kupą i to jeszcze podczas pełni.
    Pozostanę przy Chanel No 5.
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  14. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    jaka tam sublimacja??!!
    farmerska rzeczywistość
    :p:p

    a jakże, postarałem się....
    0 ofert !! -
    też bym chciał takie perły za -80%
    sam nie wiem na co liczyłem,ale i tak nie było gdzie składować, więc na targ


    a czym handlujesz?
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ta i jeszcze ciągle te teksty. Bo ty sobie w konia lecisz itp :)
     
    Marrylan lubi to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o wtedy to trzeba chyba czyścić historię do cna (chociaż nie wiem czy to pomaga?) bo usiądzie potem ten kogo mamy obdarować i mu przed oczy potencjalny prezent wyskoczy :oops:

    no nieraz są nieustępliwi i próbują na różne sposoby, bo myślą, że to tak dla zgrywu i że w kulki lecę, ale nie działa :p:)

    gorąc dzisiaj był straszny, odkurzałam skoro świt, puki chłód był, ale jeszcze chwila i będzie wietrzenie :)
     
    agucha31 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO na mnie też nie działa i może ktoś sobie gada i gadac i wszystkiego próbować :)
    Oj też juz mam dośc tej duchoty, nawet w nocy było strasznie duszno :(
     
    Marrylan lubi to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    gadać sobie mogą, a my swoje :) Ja zawsze mówię, że jeszcze mam :pW końcu dają spokój ;)

    ech wyotwierane na całego ale nie wiele pomogło :( trzeba się będzie przemęczyć :cry:Oby niedługo zelżało.
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A na to odp, to czego no w ten tego ( słowo nieodpowiednie ) tniesz Albo no przestan sie ociągać -.-
    U mnie na te chwile jeszcze jest 26 :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dziewczyny, no co Wy?
    Ze mną się nie napijecie?
    xD:cry:xD
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.