blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O zobacz o kolorowych to nawet nie wiedziałam. O tak kilka takich szpul ale jeden warunek bąbelek po bąbelku tylko pojedynczo nie kilka od razu czy poprzez wykręcanie xDxD
     
  2. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Bry
    Beniu Twoja ta bestia? Cudo
     
  3. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum


    :inlove::inlove::inlove:
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Piękności będą duże sądząc po łapkach:)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :inlove: nie moja, siostrzeńca, ale mam zaklepane,że będę pożyczać i doglądać jak młody będzie w szkole a siostra i jej mąż w pracy :p

    będą duże :p już jest spory a ma 2 miesiące dopiero. Będzie pokaźny :)

    xDxDxD no ba, pojedynczo to musowo, bo inaczej nawet to nie starczy do końca :p Tak,że skakanie po niej odpadaxDKolorki są, widziałam czarne, różowe, czerwone i chyba żółte, tak, że do wyboru do koloru xD
     
    kacper_07 i agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmm no widzisz to ja nie na czasie, bo kolorków nie widziałam jeszcze :) To może tak po jednym bąbelku z każdego koloru i tak w koło xD;)
     
    kacper_07 i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:DxD dobra myśl :p i można by za ich pomocą sygnały puszczać :p czerwony: kiedy będą skrzyneczki?, różowy: no długo jeszcze do skrzyneczek?. czarne: no ile można czekać xD:cry:xD
     
    kacper_07 i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hahaha jeszcze przyspieszenie do tych skrzyneczek żeby było Bo to czekanie :wuerg:>:(
     
    kacper_07 i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Dzisiaj z rana, bo muszę mykać do wielkiego miasta ;)

    [​IMG]

    niestety coraz mniej tych kotków już zostało :(
    o a to najważniejsze. Żółty: szybciej się nie da? Gzu, gazu :pxD Czekanie jest koszmarne :wuerg::cry:
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2020
  11. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  12. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

  13. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD no ładnie to tak bezczelnie w żywy ekran bez maseczki xD Czytałam ze nie tylko TikToka, ale i na Aliexpress maja zakusy 8)

    :D:D:D Rysiek gratki, możemy robić imprezkę na fali :D:D czekam, czekam ;)

    ech 4 badyle, dobrze, że przynajmniej dość długo rosną i trze trzeba skakać wszędzie w kółko co chwila. No i leśna uratowana przed demolką :p Ale siania w kibini trzeba będzie koło uruchomić. Pnącze z kuponem, no dobre i co, chociaż czas dojrzewania długaśny.
     
    agucha31, kacper_07 oraz hlnrys lubią to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja tę imprezę odpuszczam.
    Kolejny ewent nie do wysiania bez dopalaczy - samo to jakoś mnie odpycha, chociaż zapasów mam dość.
    Pnącza nie mają dla mnie wartości, jak i te z Aqua Mani, więc beż żalu - hamaczek.
    Idę w itemy.
    Luknij na GG.
     
  16. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Bry
    Ryś gratulacje xD
    Ale z zgaszeniem światła na farmie nie przesadzaj;), ja cały czas mam nadzieję,że będzie dobrzexD
    Lecę czytać poradnik, bo pewnie ze dwa razy trzeba będzie ;)
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no no piękna armia :inlove::D Prezentuje się świetnie :D Aż miło popatrzeć :music: Czyli spokojnie przed końcem roku na jakimś schodku się spotkamy :D
    Event będzie ciężki. Robię kolekcjonersko dla gałązek, może je zgarnę. Kto wie ile jeszcze pogramy?;)
    jeszcze jakiś okruszek i we mnie się tli :p;)
     
    agucha31, aankaa_66 oraz hlnrys lubią to.
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  19. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Jestem zniesmaczona tym eventem. Nie wiem czy warto zaczynać. Jak zawsze posieję długie a potem się zobaczy. Jednak nie nastawiam się na przywiązanie do kompaxD
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    My gramy do końca, a BP do ostatniego florena 8);)
    ja mam drzewka i szafran. Na leśnej niezmiennie magazyny i zagrody z drzewkami ale jej nie tykam 8) Zobaczymy, jak będzie szło. Przykuwać się do kompa też nie zamierzam ;)
     
    agucha31, hlnrys oraz aankaa_66 lubią to.