blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD rachunkowe

    [​IMG]

    lepiej niech te GT będą dobrze policzone /i bez VAT/ :p
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja tak ogólnie to zastanawiam się czy w tym roku będziemy halloween obchodzić na farmie. Przynajmniej tutaj.W PolscexD:cry::cry:
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No nie wiem, nie wiem, jeszcze 500 florków zniknie z konta albo cuś :eek:;)
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ta 500 florków, Benia to byłaby niewielka kara. Niech tak Ci się wymsknie słowo psikus, a już nie daj Boże w połączeniu ze słowem cukierek i już najmniej na 15 dni jedziesz do San Escobar.-.-
    No i trzeba będzie koniecznie przegląd sygnaturek zrobić, bo widziałam tu jakieś czarownice itp. prawnie zabronione stworki. Ba, stworki . . . stwory z ogonami i widłami.8)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    kurcze :eek: zapomniałam o mojej "czarownej" kiecce o_O Kto wie, czy ujrzy jeszcze światło dzienne :cry:Faktycznie, 500 florków to pikuś. Ale tak sobie myślę, że to nieletni /i to bardzo/ w większości się w takie kiece przebierają i czy jest takie odpowiednie San Escobar? 8)
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Już tęgie głowy nad tym pomyślą. W każdym razie wniosek jest, to i strach musi być.;):D
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Lajkuję i nie wiem co.o_O
    Co Wy z tym Halloween wyskoczyłyście?
    Kary, San Escobar?
    Jakiegoś info nie doczytałem?:oops:
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Rysiu, życie - samo życie.8)
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To mi pomogłaś...
    xD:cry:xD
     
  10. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    To ja ci pomogę, taki wniosek obywatelski wylądował w Sejmie-.-
     
  11. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Rysiu, dziewczyny rozmawiaja o "wniosku obywatelskim" dot. pewnego swieta, ktory jest teraz sejmowej debacie poddan . nie napisze jakiego, bo jeszcze pod jaki paragraf sie zalapie:):)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Te tęgie głowy będą na bank tęgo nad tym myślały :p Oby tylko się nie przegrzały 8);)

    wpisz w wujaszku Halloween w Polsce ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2020
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Doczytałem i brak mi słów.

    Propozycja zmiany przepisów zakłada m.in., że „kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni”.

    Dzieci będą wsadzać?
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Hmm należy się zastanowić czy Coonor MacLeod nie podchodzi pod karę.Wszak nieśmiertelny:p
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Darth Maul pewnie też podpada, bo brzydki jak diabeł.
    Jak ww przepis wejdzie, to w Halloween będę musiał wskakiwać w "niedzielne" ciuszki.
    Tylko skąd je wziąć?
    xD:cry:xD
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chca chyba isc sciezka,ktora zaczyna sie nad morzem marmara
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No to skoro zabroniono by obchodzenia halloween 31 października należałoby obchodzić je 29. To na wypadek gdyby ktoś przebrał się na imprezę,która zakończyłaby się już po północy. Żeby mógł chodzić przebrany jeszcze 30 .Czyli zgodnie z prawem.
    Niektóre panie przebierają się za pielęgniarki. Czy to oznacza,że 31 października do pracy mam się stawić w swoim prywatnym ubraniu?Żeby mnie ze szpitala nie wyprowadzono ?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2020
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o i to jest myśl :D

    xD xDo jak nic podpadają :p musisz już się rozglądać za kapeluszem i garniakiem :p;)

    to dokładnie mi pierwsze przez myśl przeszło. Przecież to dzieciaki w ogromnej większości się wtedy przebierają 8)
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Spieszcie sie obchodzić halloween bo...8)
    Co kolejne?
    Zakaz ubierania choinki...wszak tradycja z Niemiec-.-
    Dlugopis w kolejnej kadencji odwdzięczy sie i podpisze wszystko.
    Pomiedzy rozmowami z kolejnymi ekscelencjamixD:cry:xD

    Izolacja jako sposób na ochrone dzieci przed eLGiBiTi (jak to mowi PAD)xD

    Mieszkam w kraju którego premie jest homoseksualistą

    W 2015 odbyło sie referendum

    Referendum w sprawie równości małżeńskiej

    W maju 2015 odbyło się referendum w sprawie poprawki do konstytucji, umożliwiającej parom tej samej płci zawieranie małżeństw. Poprawka miała znaczne poparcie rządu i społeczeństwa[20] i została przyjęta[21].

    Malo tego

    Adopcja dzieci przez osoby LGBT

    W 2005 weszła w życie ustawa zezwalająca każdej indywidualnej osobie, bez względu na jej orientację seksualną, na adopcję dziecka. Wcześniej możliwością taką dysponowały jedynie małżeństwa[potrzebny przypis]. Partnerzy pozostający w związku jednopłciowym, niezależnie od tego, czy został on sformalizowany, czy nie, mogą pełnić funkcję rodziców zastępczych[23]. Irlandzkie prawo nie stwarza natomiast możliwości wspólnej adopcji dziecka przez parę osób tej samej płci ani nie przewiduje możliwości uzyskania prawa do opieki nad dzieckiem jednego z partnerów pozostających w związku jednopłciowym przez drugiego z partnerów[24].

    Wierzcie albo nie ale jak dotąd nie spotkałam sie z jakimikolwiek obawami ze strony tzw normalnych rodzin co do losu swoich dzieci.
    Nie jest to przedmiotem rozmow,strachu ani rwania wlosow z glowy czy demonstarcji na ulicach.Ludzie zyja tak samo po jak i przed w/w.

    I jeszcze to

    Ochrona prawna przed dyskryminacją

    Irlandzkie prawo gwarantuje ogólny zakaz dyskryminacji przez wzgląd na orientację seksualną. Został on zawarty w Akcie o Równości i obejmuje różne dziedziny życia. Przepisy te obowiązują w kraju od 2000 roku[4].
    Podobny zakaz został również zawarty w prawie pracy w 1998[5].
    Irlandzkie prawo wprost zakazuje aktów nienawiści ze względu na orientację seksualną[6].
    Geje, lesbijki i biseksualiści nie są wykluczeni ze służby wojskowej z powodu swojej orientacji seksualnej[7].

    Azyl
    Irlandzkie przepisy przyznają prawo osobom do ubiegania się o azyl polityczny z powodu prześladowań przez wzgląd na orientację seksualną we własnym kraju[8][9].

    Zmniejszyłam czcionkę do wielkości dopuszczalnej na forum
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lipca 2020
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Marzenka zazdroszczę Wam tam, można normalnie? Można.

    Mam pnącze, naklejkę i najdroższy item. Kopię dalej :p
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2020