blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jak nic znowu mi nie wyskoczy to pewnie i tak :)
    I zasłużony odpoczynek :)
    --------------------------
    Biedna mysia nie przetrwała dzis starcia :eek:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lipca 2020
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    mam nadzieję, że będzie spokojniej ;)

    ułaaa chyba trzeba więcej pilniczków ;) No i mysię załatać.
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oby bo sama juz mam dość
    Oj zdecydowanie :)
    Nie ma co łatać, ma zapas :) Nie pierwsza i nie ostatnia podobnie skończyła tylko spojrzał ze coś z niej wychodzi i dalej męczył
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    uff to dobrze :), kapcie i fotel będą uratowane ;)

    Weekend, słońce, no musi być chwilka wytchnienia :);)
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Na szczęście tego nigdy nie niszczył
    Oj fakt grzeje dziś od rana :)
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Myślałam, że nie rozumiem idei hamaczkowania, bo to nudne w sumie jest, ale właśnie sobie uświadomiłam, że od jakiegoś czasu chyba gram w ten sposóbxD Farma poukładana, samograj... Eventy wszystkie robię, ale mało który wymaga większego zaangażowania, więc z hamaczka, leniwie, małym paluszkiem popycham je do przodu:music:
    Tak mi się porobiło chyba od czasu, gdy uporałam się z misjami hodowlanymi. Nie muszę dzięki temu zaglądać na targ... Fajne jest takie lenistwo:D Ciekawe kiedy BP pokaże nowy cel na farmie i pogoni do robotyxD:cry:xD
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    to dzieki chomikom zdobyłam juz ulepszenie sezonu,a miał byc hamaczek :),
    brakuje mi 258 ogników do zakonczenia całkowice eventu,i za chwile konczy mi sie premium i nie wiem czy kupic czy nie,BP potraktowało nas per noga,wiec w sumie nie powinnam ich zasilać,jaja nie kupiłam i nie kupie,jade na kuponach,chyba walne wszedzie drzewka i bedzie sie samo zbierało przy premium-myślę 8),poczekam aż BP sie obudzi,ale czy kiedykolwiek sie obudzi,echhh :cry:
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tylko uważaj aby zbytnio nie przysnąć bo jeszcze prześpisz przeniesienie a po drodze gdzieś ktoś Cie zgubi ;);)
    Ech z tym może być problem Tym bardziej ze mamy lato i urlopy to i BP urlopuje a później jesień i do snu zimowego bedzie sie szykować no i tak w koło :cry:;)
     
    BA_Marion, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    a u mnie chmurzyska nadciągnęły, a miałam 2 tury prania zrobić. Teraz nie wiem, czy jedna zdąży wyschnąć :oops:

    Gratki :D na razie chyba mają letarg wakacyjny 8) Ciekawe czy coś dygnie przy dożynkach. Obstawiam, ze będą jeszcze "na starym" znaczy flashu. Lekki kopniaczek czy inny szturchaniec by im się przydał 8)

    xD:D każą nam pisać kod do Unity xD:cry:xD Serio to fajnie by było, jakby po tych przenosinach coś wymyślili. Z rafa im nie wyszło, ale cos by się na pewno dało zrobić :p

    polecimy pod siedzibę i hukniemy puzonem xD:p;)
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech pogoda Ale współczuje tam gdzie to tornado przeszło, masakra. U mnie dzis od rana słonko
    Kitku podeślę jak sie do nich dobierze tak jak do tej biednej myszki to od razu im sie odwidzi na nasz plus :)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Postraszyło, wicher wieje i na razie tyle. Ale w Ustroniach to aż ciarki przechodzą :oops:

    :D:D migiem by im się przestawiło na lepsze :p
     
    agucha31 lubi to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tam to tylko współczuć :(
    Kurka wodna, no że tam tak daleko bo może faktycznie kitku warto by było podesłać :)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    okropnie to wyglądało na filmiku :(

    :p w balon zapakujesz, Halny dmuchnie i już będzie na miejscu xD;)

    Jeszcze jakieś 250 wylotek zostało, jutro powinny wylecieć ;)
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dmuchnąć?
    Gdzie, co, kogo?
    xD:cry:xD
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO niestety
    Hmm no nie wiem :)
    O proszę jaki chętny do tego dmuchania xDxD;) a kogo? hmmm no ktos zawsze sie znajdzie ;)xD
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Z tego, co pamiętam z wcześniejszych postów to miał być balon, w którym będzie kitku :p
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wiesz, szukam możliwości odreagowania, po tym jak wczoraj mnie dmuchnięto.
    A PT milczy jak zaklęta.
     
    grakula16, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  18. 28croco_dil99

    28croco_dil99 Czeladnik forum

    Off-topic :
    @Marrylan @-norbijas- Spotkałem też ludzi z 20x królewskimi palmami z sercami i 20x Serce dla mam. Oficjalne zdjęcie tej farmy widziałem na węgierskim forum.

    Widziałem także na oficjalnych stronach fanów, takich jak arena (znam ją od 2010) roku i balony urodzinowe (2011).
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lipca 2020
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Alez to Ryś pytał kogo ma dmuchać :p A na kitku chyba nie był chetny i tan balon xD;)
    Ech, chyba musze to zostawić bez komentarza -.-
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD no w balonik to nie, weekend to różnie może być ;) Ale balonik to już można xDxD;)

    taaa kitku by wolał chyba co innego z balonem zrobić :p
     
    agucha31 lubi to.