blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    ładnie :D
    Fakt, szkoda tych wyższych do eventu, ale trzeba by było mieć dużo drobnicy, a jak nie ma wyjścia to o tyle dobrze, że są tamte :)

    coś BP stawia na BB przerywane o_O tylko po co? :eek:

    dzisiaj nawet nie tykam oaz, piątek to nie ich dzień, nigdy nie był, na pewno by szło jak po grudzie i z miksów cofki. Ewa mam nadzieje, że twoje się ruszą :)Jak nie ma cofek to już jakaś dobra rzecz :)

    Widzę, że BP wyciąga pomocną dłoń do budowy sejfów. Wyprz skrzynek, Nagniot z narzędziami i nówką strugiem :p8)
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Benia całe szczeście,ze nie ma cofek,zadnych skrzynek nie kupie,struga na róż zagrode starczy a na fabryczke uzbieram bo na tą chwile mam 1 łobuza,zastrajkowałam,zastanawiam sie tylko nad premium ale to mam jeszcze czas,postawie wszedzie drzewa a te pare menażerii to zbiore recznie,gorzej bedzie z pnaczami bo tego jest sporo ale trudno,jak BB nie dba o mnie to ja nie bede dbać o nich xD
     
  3. 28croco_dil99

    28croco_dil99 Czeladnik forum

  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    czyli jest pół fabryczki :) Drugi wpadnie prędzej czy później ;) Pewnie, że jest czas :) Przykręciłam kurek BP i czy i kiedy odkręcę nie wiem. Na razie mają szlaban na kupowanie oprócz kombajnu, może się doczekają jak ja się doczekam tej przesiadki 8) Niech w końcu pomyślą o starszych graczach. 8)

    I jeszcze na dzisiejsze święto ;)

     
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Tez nie mam
    BP kolejny raz strzelilo sobie w kolano.
    Solidnie

    To juz nie pierwszy raz kiedy sie okazuje,ze nie warto miec wyzszego poziomu
    Ten podzial na przedzialy chyba kazdy do dzis pamieta

    xD:cry:xD
    Benia,na farme zawitała antykoncepcja:p
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No i zwierzaki nam w nerwicę wpadną.Już lepiej nie dawać im tych perfum.Bo odurzone mogą nie zdązyćxD
    Albo dawać,żeby nie zdążyły.:music:
     
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Obecnie antykoncepcja jest w fazie experymentalnej i trudno przewidzieć zachowania;)
    Po chomikach widać,ze część nie potrafiła sie odnaleźć i spitoliła na kolo...wraz z zagrodąxD
    Az strach pomyśleć co bedzie jak wyrwą sie z oazy wraz z rózowymi sejfami:pxD
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Czasem mały przeciąg trzeba zrobić :)
    NO ja też nic z tego nie widziałam :) choć ostatnio takie czasy ze ze zmęczenia nawet te białe myszki można zobaczyć w moim przypadku ;)
     
  9. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    dokładnie, ja mam 220.....i to samo, stodoła pełną chomików i daj daje żądały aż 15 rozbój w biały dzień haha
     
    agucha31, Marrylan oraz Sookie lubią to.
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    i odlecą samolotem Zośki
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o taaa pamięta, a wolałby zapomnieć -.- Poważnie nie rozumiem tego macoszego traktowania weteranów przez BP, bo mam przeczucie, że jest nas więcej niż młodzików a traktują nas jak powietrze.

    xD:cry:xD kaska na 500+ się skończyła? xD:cry:xD

    xD:cry:xD postanowiły znaleźć bardziej sprzyjające warunki :pxD Koło kręci w tę i wewte i przyspieszenie jest niezłe :p Klony będą leciały jak z procy 8)xD

    w taki gorąc to przeciąg cenniejszy od złota :D;)
     
    -mala159-, Sookie oraz agucha31 lubią to.
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Taa weteran brzmi znacznie lepiej niż farmowa geriatria:p
     
    agucha31, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    xD farmowa geriatria to jest ekskluzywny oddział dla vip-ów :p;) Strasznie długo się czeka na miejscówkę :p

    [​IMG]

    ja zmodyfikuję lekko święto, zamiast hot-doga galaretka z truskawkami :p Cała miska waśnie się studzi i zastyga :music:



     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry wieczorowe
    Oj a co tutaj tak pusto?
     
    Marrylan lubi to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sobota jest. Ciepło jest. kto by w domu przed kompem siedział ;)
    Sama dzisiaj połączyłam pożyteczne z przyjemnym i złapałam trochę promieni słońca :) W końcu, gdzie jest napisane, że w pracy nie można się opalać?
     
    -mala159-, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm no u mnie o dziwo deszcz pada ale to od niedawna, wcześniej też było ciepło :)
    No a nie za dobrze Ci w tej pracy? :p
     
    Marrylan lubi to.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie...
    W pracy nie może być za dobrze ;) Bo to praca :p. Lubię tę moją pracę :)
     
    Miśkowo, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm no dobra niech i tak bedzie ale i tak dobrze Ci tam :p
     
    Marrylan lubi to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    niektórzy się opalali na balkonie odrapując go szlifierką z farby pod malowanie :pxD Biedna sąsiadka musiała pranie na suszarce przed klatkę wystawić :oops: Ale już taki paskudny był, że musiałam :p

    deszcz straszył, ale sobie poszedł, ale ciepło jak najbardziej :)

    xD taka co się ją lubi, to marzenie :) Nie żebym na swoją narzekała :p
     
    agucha31 lubi to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to miałaś zajęcie :)
    NO tu o dziwo troszke popaduje ale to i tak tyle co nic, sucho strasznie
     
    Marrylan lubi to.