blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zadzwonię do niej jak wróci z pracy i powiem .
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    taa jak leży trzeba sprzątnąć :p straszny bałagan ta pańcia robi, a ktoś musi sprzątać :p;)

    moja sunia wybredna była i tylko mlekiem /szczenięciem będąc/ się częstowała jak ktoś zostawił w szklance. Nie ważne, że na stole na środku stała i tak się wygramoliła :p

    no już ładna rocznica :p:DxD;)

    coś w tym jest. Co niektórzy to hacjendy w krzakach wybudowali i wychylać się im nie chce ;)
    xD:D też mam kilka typów na kandydata do zgaszenia światła :p /w tym mnie xD:cry:xD:p;)/
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    event zrobiony minimalistycznie,zdobyty item + pnacze i starczyło jeszcze na naklejke ;),drzewka kupuje pakiet na wyspę i pare szt.na farmę ;) i trzeba pomysleć o intercity :D

    a teraz z innej beczki,wystaw na razie nie ma więc Kris w nowej fryzurce i chyba juz tak zostanie 8)

    [​IMG]
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Mój kot uzależniony od buraków jest -za barszczem się trząsł tak , że musiałam odstawiać a on japę darł w kuchni.xD:cry: No i czereśnie lubi :inlove:( pestki wypluwa):cry:xD:cry:
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja szczególnie jednego takiego :)
    xDxD Ta tylko dlaczego na podłogę? xD
    Ale zobacz jak wiedziała ze tam mleczko, no chyba ze częściej zaglądała jaka jest zawartość a tylko mlekiem sie częstowała :)
    NO gratki ukończenia :)
    Cudny :inlove:
    xDxDxD No proszę jaki cwaniak xD
    ------------------------------
    ech no nie bawie sie tak, wcale a wcale :cry::cry: a juz miałam tak ładnie w tych misjach drzewkowych juz tylko 1 sie została a tu bach i 2 kolejne :cry:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 22 maja 2020
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Forum jest nudne .Cel został osiągięty. Zdecydowanie nie wciąga(wręcz przeciwnie) .Mam nieodparte wrażenie,że raczej wchodzę i coś skrobnę z poczucia obowiązku niż z ciekawości. Bo na forum nie dzieje się nic ciekawego.Nie ma ciekawych dyskusji bo i o czym dyskutować? Lista tzw. bezpiecznych tematów jest bardzo krótka.I nudna.Jednostajna.Poza tym mam wrażenie,że sama gra zbliża się do nieuchronnego końca.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 maja 2020
  7. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    heloł robaczki....

    podciągnę trochę "średnią" forumowych wpisów....

    jak miło, że w expresie 3 najdroższe XXL-ki to akurat wsad za 2070 !!

    mniej kombinowania niż z zagrodami

    a gdzie Baobaby !?!?

    ja się pytam

    Sookie....

    gra zbliża się do "nieuchronnego" końca tak od kilku lat....
    ;)
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Baobaby stoją u mnie na dzikiej....
    To tak jak z życiem. Od narodzin zbliżamy się do nieuchronnego końca
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO raczej i tak prędzej czy później to nastąpi jak w każdym innym przypadku gry, tylko że nikt nie wie kiedy i czy to bedzie prędzej czy później
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD no jakby to było czerwone wino to bym zrozumiała :p;) To chyba takie czerwone wino dla kotów o aromacie buraczanym xD o jaki cwaniak xD Dobrze, że nie celuje tymi w kostki ;)

    xDxDxD taaa a potem do jakiejś dziury i długopis zniknie jak kamfora xD

    :inlove::inlove::inlove: przystojniaczek wymiata :D Odpoczywajcie sobie, a jak wrócą wystawy dajcie czadu :)

    :D no cwaniara :p chyba miała nos zaprogramowany na mleko :p Potem już się szklanek pilnowało xD

    jeszcze nie odpalałam pendolino :oops: lecę :p o widzisz. Nie trzeba będzie dużo się gimnastykować z wsadami :) No właśnie gdzie baobaby :cry::cry:
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Juz wiem ze jak nie moge znaleźć to czesto szukac pod komodami lub narożnikiem xDxD
    xDxDxD Wszystko możliwe :)
     
  12. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    wreszcie poziomkowce i inne nieśpliki wyjrzą z paska....

    tylko po co?!?!....

    dostaniemy parę "nowości" z trzech pokoleń wstecz, pewnie XL-ki, trochę zwykłych....
    (na 12 możliwych drzew są cztery XXL-ki i 3 na Baha - wszystkie liche)
    i pasek zapełnimy....
    aż do następnego Expressu....

    a na tych 12 tysiącach nowych farm, wyrosną nowości, które za 3 miesiące będzie można wysłać,
    a do tego czasu zbijemy fortunę sprzedając owe "nowości"
    tylko nic za to nie kupimy

    o baobabach ni widu ni słychu....

    a mogło być tak pięknie
    :p:p

    [​IMG]



    [​IMG]

    G&T by odżyło !!!!

    ...chyba, że Norbi ma bardziej "wyuzdaną" koncepcję....
    ;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 22 maja 2020
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    puszczam pendolino ale bez ciśnienia, pośpiesznego nie będzie. :p Tak żeby pasek ciut posprzątać ;) Cudów nie będzie, ale coś tam sie przynajmniej powymienia xD;)

    Michaś jakie foty :inlove::inlove: Historyczne zdjęcia najwyższej klasy :D O działo by się na g&t jakby poszły w obrót :p Zielono by było i liściasto ;) No dalej nie mogę pojąć, co im szkodzi puścić no!!! Jak już dają balon prawie co miesiąc to by przynajmniej coś dali, żeby się działo. Ech.. :cry:
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Ja zostawiam sadzonki z pociągu, niech czekają na Nublonów i event z wyszukiwaniem przedmiotów..
    Ważne,że przez pewien czas oba te eventy będą się nakładać :)(zgadula)
    Wypadajki w krótkim czasie z sadzonek polecą a wysyłam tylko ładunki farmowe. :).. to może być przydatne..
     
  15. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    nie do końca rozumiem BP....

    jeśli G&T jest praktycznie co miesiąc, to co im szkodzi ?!?!

    a ile wejść na G&T !!!!

    inwestorzy sypną kasą za takie statystyki....!!!!

    gretag...

    żeby jeszcze kwarantannowy Miecio posłuchał Ciebie...!!!!

     
    aweva55, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    podstawa..5 kwiecistych..xl..7 ..xxl 10....
    nic nie odczuje a ozdobne takie ze ho ho...
    Greciu te eventy chyba sie nie beda nakladac..przyjrzyj sie dobrze ;):)
    edit..
    doczytalem kule..wiec jednak beda:)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 maja 2020
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o to w takim razie też zostawię :p :) Razem z ts-ami sobie poczekają. Przy runie szybko dojrzej
    no ja też nie kumam. Przecież one się nie rozmnożą. Tyle ile ich było to będzie, tylko ludzie by mieli radochę w szukaniu i wymianach ech:sleepy: Za to liczba kupowanych wejściówek by się w mig rozmnożyła. BP czytaj i kalkuluj 8) Tylko czy się doczekamy, aż będzie gotowe :p

    [​IMG] xD:cry:xD
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zerknij do zgaduli :)
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO takie wieści to ja lubie :)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze bardziej ,dla upewnienia ciągle wracam i powiększam grafikę .. :D