blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech szczerze podziwiam ludzi takich jak Ewa, my sie boimy ale możemy nigdzie sie nie ruszać a oni :(
    Trzeba jakiś knebel kupić
    Może wspomnie choc w domu ta pani mężowi który jest policjantem i bardziej to skontroluje albo dalej coś z tym zrobi Nie wiem ale złe były strasznie na tej poczcie choć ja nie mniej :mad:>:(
    No ja zerkam tam gdzie mam najwięcej wydłubane i najmniej juz czegoś brakuje aby to pokończyć
    ----------------------
    Ech a teraz czytam o innej mądrej z innej miejscowości
    Kompletnie nieodpowiedzialna 50-latka wróciła z Holandii i postanowiła pojechać na chrzciny wnuka. Kwarantanna? Takie tam głupoty...
     
    Sookie, hlnrys, gretag i dalsza osoba lubią to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Jak czytam Agusię i to co się działo na poczcie to aż mnie trzęsie.
    Czy tacy ludzie nie myślą?
    Przykładowo ja bardzo się boję wychodzić z domu żeby czegoś nie przywlec i syna nie zarazić. Osoby chore i słabe w pierwszej kolejności są narażone na najgorsze.
    = = =
    Przy okazji link do węgierskiego kalendarza na kwiecień w zgaduli :)
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Też jestem zła i takich bym podusiła, niestety u mnie zdrowie jest jakie jest o czy wiele tu osób wie i też jestem bardziej narażona :(
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja również narażona ale bardziej boję się o syna.
    Przecież takie osoby, które świadomie łażą po sklepach, ulicach itd z wirusem czy na kwarantannie i zarażają to jak ktoś przez nich zarażony zejdzie będą go mieli na sumieniu do końca życia...ale niektórzy myślą tylko o sobie..
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Chyba z pod ziemi wykopie dane tej baby i sama ją utłukę jeśli sie okaże że jednak zrobi sie o niej głośno i o poczcie na której była >:(
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    to też jest dobry plan :) zawsze to będzie prędzej choć jedna z głowy ;)

    xD linę okrętową xD:cry:;)

    No właśnie tak myślę,że tacy to chyba rozum zostawili tam gdzieś, gdziekolwiek byli >:( Ja też się boję, sama okazem zdrowia nie jestem i też jestem bardziej narażona, ale dużo bardziej się boję o mamę, żeby jej nic nie przywlec i dlatego w domu już z 3 tyg siedzę. A taki jeden z drugim łazi jak najęty na kwarantannie :cry::mad:
    Dzięki za linka :)

    ech i następna mądra inaczej :sleepy::cry:Brak sił i słów -.-
     
  7. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Greciu, myślę że takie osoby nie wiedzą co to sumienie. W głowie pustka i nic więcej. Ważna JA.
    Takie osoby powinno się od razu zgłaszać , innego wyjścia nie widzę. Jak sama nie mysli, to ktoś powinien pomyśleć za nią.
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    W dodatku nie myślą o służbie zdrowia a lekarze i pielęgniarki narażają życie żeby ratować. Do domu też mogą przynieść wirusa i porozdawać bliskim.
    Czas żeby każdy zaczął myśleć nie tylko o sobie.
    Mój starszy syn, synowa i wnuki siedzą w Anglii bo nie chcą po drodze kogoś zarazić . Przecież nikt tam nie wie czy jest zarażony czy jeszcze nie. W drodze do domu też można złapać wirusa i przywieźć do rodziny.. Ten co w czasie epidemii podjął ryzyko i wrócił do ojczystego kraju najczęściej zarażał czy nadal zaraża.. W samolotach czy autokarach wirus szybko się rozprzestrzeniał.. Niby były podjęte środki ostrożności ale to zbyt mało..
    Cierpimy i tęsknimy ale wiemy że moja rodzina podjęła prawidłową decyzję zostając w Anglii..
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taa o ile 5 nowymi sie nie oberwie :cry:;)xD
    xDxDxD
    Taaa i najlepszy tekst Ale ja jestem zdrowa >:(
    Najgorsze że takich osób jest mase :(
    NO właśnie, zobaczcie, prawie wszystkie przypadki osób zarażonych w PL to osoby które wróciły lub miały stycznośc z kimś kto wrócił tylko nieliczne przypadki są to osoby które nawet nie wiedza jak i kiedy
     
    Sookie, hlnrys, gretag i dalsza osoba lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Niestety myślę, że nic innego jak zgłoszenie takiego delikwenta od razu nie zadziała. Myślą o sobie to raz. Bo przecież musi wyjść i sprawę załatwić i koniec. Ale i też myślę, że takie osoby po prostu myślą, że to ich nie dotyczy. Przecież to niemożliwe, żeby on to złapał. Skoro jeszcze nie ma objawów to przecież chory nie jest. I mało z tego, że już może być tylko objawów nie ma jeszcze,a w tym czasie zarazić gro osób, ech.
    taaa no ba przecież to tak nie może być, żeby nie daj Boże brakło :cry:xD;)
     
    Sookie, agucha31 oraz gretag lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taaaa wykopie sie 1 a tu zaraz kolejne i tak bez konca :cry:
     
    Sookie, Marrylan oraz gretag lubią to.
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja już w zasadzie z domu nie wychodzę, no ze śmieciami na śmietnik mus...Jednak zawsze zakładam maseczkę i rękawiczki a po powrocie myję ręce dokładnie..
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech ja to dziś jakos sie wyjątkowo zdołowałam, no niby człowiek wie że nawet w najmniej spodziewanej chwili może sie gdzieś zarazić ale to co było dzis to jakos mnie dobiło :(
    ----------------------------------
    No dobra coś na poprawe humoru
    [​IMG]
    Ja to teraz 7 no a tak to 2 i 3 :)
     
    Sookie, hlnrys, gretag i dalsza osoba lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Greciu ja tak samo. Jedynie tez ze śmieciami i w sobotę skoro świt kupić jakieś jedzenie. i tyle. Oczywiście w rękawiczkach itd. A potem też ręce od razu umyć i żelem.

    xDxD:D no ja dziś 3, 8 i 9 xD No 5 tak tylko ciut ciut, troszeczkę :p
     
    Sookie, agucha31 oraz gretag lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Mówisz że pod 5 sie łapiesz? :)
     
    Marrylan lubi to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD no, ale tak naprawdę tyci tyciutko, tak z 30 razy tylko dziś byłam, toż to nic :pxD:cry:xD;)

    Ostatni zbiór na PST rośnie. Mam 95 rosy i całe pole posiane, chyba styknie na finałowe zadanie :p
     
    hlnrys i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxD No tyle raze w dwie strony to kilometrów nabiłaś że kalorie spaliłaś xD:cry:
    MI troszkę więcej brakuje :(
    ---------------
    Wystawiłam dziś zdobyte TS i na wyspie wyskoczył mi jakis mangongo nawet nie wiem co to za cudak :sleepy: Hmmm ale pewnie jak bym spytała podczas G&T to nowi by wiedzieli :cry:
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  19. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    ja 9 jak nicxDxD
     
    Sookie, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A bo ściemniałeś że nie bedziesz :p
    xDxD Każdy chyba coś tam podpasuje pod siebie xD