blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To jeszcze sobie zapisze, ze zapisałaś co masz sprawdzić a później zapisze gdzie masz zapisane karteczki z tym o czym masz pamiętać xD;)
    Hahaha nawet jak jakiś bedzie sie dobijał to podejdą razem do drzwi i powiedzą sąsiadowi ze niestety ale musi prędko odejść bo zakaz zgromadzeń powyżej 2 osob xD
    No faktycznie, może wtedy by było lepiej xD
     
    gretag i Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD No bo to jest tak: ja wiem, że wiem, Ty wiesz, że ja wiem, ja wiem, że Ty wiesz, że ja wiem...że mam zapisane xD Może któraś nie zapomni xD;)

    xDxD o toto, to już w ogóle załatwia sprawę świętowania xD Bo w razie czego mam sanepid i nie zawaham się go użyć :p;)
     
    gretag i agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta tylko jeszcze trzeba pamiętać gdzie to było zapisane xDxD
    Hahah, no tak :)
    ------------
    Hmmm no nie wiem czemu mój kicia sie dziś na mnie dziwnie spojrzał jak postawiłam mu kolacje, Jak tak to zawsze juz sam sie drze przed czasem a jak dziś dostał o normalnej porze, no tylko nowego czasu to dziwnie zerkał o co chodzi xDxD
     
    gretag i Marrylan lubią to.
  4. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Jak dobrze wstać skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić:music:;)xD
    A tak swoją drogą... Jak do pracy człowiek wstaje to trudno go zwlec z łózka, jak nie musi to wstaje.
    Ech ta przewrotność;):p
    Bry
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    A no tak przeważnie bywa :)
     
    gretag, aankaa_66 oraz Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    [​IMG]
    xDxD ktoś mu godzinę zajumał xD:p Za to puszka wcześniej była xD

    xDxD na lapku kartkę przykleić chyba najlepiej, tak na monitorze przed oczami, może się uda :p;)

    :D o tak, często w sobotę jak wolne było to o 6 już po spaniu :p A teraz to mam tak /w chacie ciągle siedzę na razie/ że rano się budzę, na farmie zebrać co trzeba a potem jeszcze przysypiam ;)

    No to został jeszcze ostatni domek. Chcę florki zgarnąć, więc rosa, w finałowym też rosa to jeden badyl. Może dziś się uda :)
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta ale jak tak to sie drze juz przed czasem a jak wczoraj patrzył na mnie wielce zdziwiony xD
    O to może być pomysł o ile gdzieś sobie nie spadnie i sie nie zapomni ze ona tam była xDxD
    To tak jak i u mnie :) też tylko muszę dozbierac aby florki zdobyć :)
     
    gretag i Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD no właśnie. Żeby tylko nie sfrunęła pod łóżko, albo szafę :p W pracy jak nabijamy paragon na kasę to na drzwiach wejściowych do biura walimy taką wielką kartkę: raport!! :pxD

    :D to idziemy razem :) Te florki najbardziej kuszące :p Ze 2 ts drzewkowe by się kupiło, albo składać na coś grubszego :)
     
    gretag i agucha31 lubią to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A w firmie to wszyscy na kwarantannie? Czy może w kwietniu żadnych eventów nie ma?
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O widzisz, może i to jest myśl taka a 4 na drzwiach xDxD;)
    Hmmm u mnie z tym składaniem to marnie idzie :p
    Może do jutra beda czekać z kalendarzem
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Firma to raczej pracuje zdalnie. Zanim sie dogadają co i jak to trochę czasu upłynie.
    Nie wszyscy tak mogą pracować.
    Ale jak zbiorą te ewenty na kwiecień i sypna kalendarzem to ratuj sie kto może...
    My mamy możliwość wyboru. Można zrobić kwarantanne od ewentu.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    ...:music::music::music:
    Od eventów nie ma kwarantanny, chyba, że dobrowolna. Chociaż teraz jakoś bardziej wolę gdy eventy są, niż gdy ich nie ma...:)
     
  13. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Czasami sobie robiłam kwarantannę od eventu. Jednak teraz to chyba zrobię co dadzą-.-.Wszystko już ogarnięte w domu i ogrodzie, netflix też, nigdzie wyjść sie nie da...
    Czyli kochajmy eventy:p:D
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Teraz to taka nie bardzo wskazana nawet z nudów więcej sie dłubie na tej fermie :)
    Zawsze coś tam można podłubać z tych nudów :)
    Ja od 10 lat jej nie robiłam to teraz tym bardziej nie bardzo :)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    u mnie też :p co chwila coś, jak nie kwiatowe działo, to inne takie i jakoś... się nie składa xD;)
    taaa jak tam tak każdy zdalnie te eventy wymyśli i potem na raz wrzucą to łubudu ;)
    Ja trochę zdalnie pracuję, ale też nie wszystko mogę :cry::sleepy:

    no tak obrobionej farmy, dawno nie miałam xD:cry:xD Kwarantanny od eventów nie robię. ;) Zrobię wszystkie ile wlezie :p
     
    gretag, agucha31 oraz aankaa_66 lubią to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A ja w sumie chciałabym zdalnie popracować.Ale to raczej trudne by było:pxD:cry:
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech no co zrobić jak Miecio zawsze coś chce :)
    Tez robie i tez dalej cos w spółdzielni dokańczam
    Ech w Twoim wypadku niestety raczej nawet nie bardzo możliwe :(
    -------------------------------
    >:(:mad: Zła jestem jak diabli, musiałam iść na pocztę, stoje przy jednym okienku a przy drugim baba sie przyznaje (no wyglądało jakby chciała sie pożalić ale wywołała tylko nerw) ze ona sie spieszy bo jest na kwaranntanie a musiała wyjśc sprawy załatwić. NO myślałam ze ja tam osobiście uduszę a juz nie wspomnę o pani która ją właśnie obsługiwała :mad::mad: Przypuszcza że gdyby tak wyskoczyła na początku obsługi a nie pod koniec to by została wywalona.
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No i przez takich ... wirus będzie się miał całkiem nieźle przez dług iczas. a pani z poczty majac jej dane powinna to zgłosić na policję
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Możliwe że i tak zrobi, choc może byc różnie, może obawiać sie zamknięcia poczty :( Jeszcze bezczelny babsztyl choć jest taśma ile od okienka trzeba stać to stała przy samym okienku mimo ze kilka razy była upomniana dopiero odeszła dalej jak jeszcze ja i pani obok jej zwróciłyśmy uwage ze od tego jest taśma no to i tak było jeszcze przed tym zanim sie przyznała ze ona sie spieszy >:(:mad: łeb mnie rozbolał, nerwa mam bo teraz jak coś to tylko bede zerkała czy czasami gdzieś nie ma info ze osoby które były wtedy i wtedy na poczcie są szukane :mad: Przecież jak taki babsztyl okaze sie ze jest chora to bedzie musiała powiedzieć gdzie i z kim miała kontakt i jak przyzna sie do wizyty na poczcie o ile nikt z obsługi nie zgłosi to beda wszyscy pod nadzorem :cry: Z tego co pani z poczty wspominała to jej mąż jest policjantem i tłumaczyła tej babie ze to jest karalne i kontrolowane
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no wiesz, zaśpiewasz przez skypa aaaa kotki dwa i git :pxD:cry:xD;) A poważnie to dzięki, że stoisz na straży :inlove:

    a no paskuna nienażarta jęczy i jęczy :cry:;)

    :sleepy:>:(>:( masakra z takimi ludźmi :mad: no i jak ma się to skończyć jak łazi jeden z drugim :cry: Zdecydowanie policja, jak by zapłaciła 30 tyś to by się odechciało łazić na kwarantannie 8) Wiem, że mogą się obawiać zamknięcia poczty, ale z drugiej strony jeśli by ona złapała to potem klientów by mogła zarazić. No normalnie głupota wielkości kosmosu :mad:

    ja też męczę dalej len i różę xD:cry: Nawet już jakiś odległy koniec widzę :p
     
    Sookie, hlnrys, gretag i dalsza osoba lubią to.