blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Bo tylko dzieci potrafią być takie szczere w swych wypowiedziach :)
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj to fakt :)
     
    gretag i Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nam z Tobą też lżej :D;) Jakoś zawsze tak razem lepiej i raźniej :)
    Czytałam :) Naprawdę pięknie i szczerze od serca napisane :) Aż się łezka kręci :) Miło takie słowa poczytać :) To prawda, dzieci potrafią szczerze prosto z serca powiedzieć czy napisać :)
     
    gretag, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech ale zobaczcie, no my sie boimy, przeżywamy to co sie dzieje ale właśnie co takie dzieciaczki mają powiedzieć :(
     
    gretag i hlnrys lubią to.
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dziękuję za wspaniałe prezenty :)
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    * życie, miłość

    [​IMG]
    Ja również bardzo dziękuję Greciu :)

    Mój wujek pacjentów przyjmuje przez telefon, dokładnie nie wiem jak to wygląda, ale nie ma bezpośredniego kontaktu z pacjentem. Ale dzieci pielęgniarek i lekarzy pracujących w szpitalach muszą przeżywać straszną traumę :oops:
     
    hlnrys, agucha31 oraz Miśkowo lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wole sobie tego nie wyobrażać :(
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A może macie ochotę zająć myśli >>sudoku<<?
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    też wolą nie myśleć co przeżywają każdego dnia jak rodzice wychodzą walczyć z niewidzialnym wrogiem :oops:


    o sudoku :D kiedyś pasjami rozwiązywałam :p fajnie Zgredziowi wyszło :)

    Na dzisiejsze święto:
    Mały Jasio wrócił ze szkoły i pierwsze co zrobił to zajrzał do lodówki, żeby podjeść trochę lodów.
    Matka weszła do kuchni:
    - Ej, zostaw to! Niedługo będzie obiad. Idź się pobaw na podwórko…
    Jasio się skrzywił i zaczął jęczeć:
    - Na podwórku nie ma nikogo do zabawy…
    Matka w obawie przed marudzeniem zaproponowała:
    - No dobrze, to ja się z tobą pobawię. W co chcesz się pobawić?
    - Chcę się bawić w „Mamę i Tatę”!
    Matka ukrywając swoje zdziwienie zapytała:
    - Dobrze, więc co ja mam robić?
    - Idź do sypialni i udawaj, że odpoczywasz.
    Matka w przekonaniu, że panuje nad sytuacją postanowiła się zgodzić na zabawę. Poszła na górę i położyła się w sypialni. Jasio z wieszaka zdjął kapelusz ojca, wyciągnął niedopałek cygara z popielniczki, zacisnął go w kąciku ust i szarmanckim krokiem wkroczył do sypialni.
    Matka podniosła głowę i zapytała:
    - To co ja teraz mam zrobić?
    A mały Jasio na to:
    - Jak to co!? Rusz tyłek i przynieś dzieciakowi lody!
     
    Miśkowo, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech brak słów na to wszystko :(
     
    Marrylan lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    są kolejne obostrzenia, wyjście tylko do pracy, po zakup żywności i leków. I Po 2 osoby w pokoju /w pracy - to chyba podchodzi pod te zgromadzenia/ Ciocia dzwoniła z gminy, że właśnie musi coś z ludźmi zrobić bo są po 4 osoby gdzieniegdzie.

    [​IMG]
    I historia na dzisiejsze święto:

    Pewnego razu łódź przybiła do malej, meksykańskiej wioski. Amerykański turysta podziwiając ryby złowione przez meksykańskiego rybaka zapytał ile czasu zajęło mu ich złapanie.
    - Niezbyt długo - odpowiedział Meksykanin.
    - W takim razie dlaczego nie zostałeś na morzu dłużej żeby złapać więcej takich ryb? - zapytał Amerykanin.
    Meksykanin wyjaśnił, że ta mała ilość spokojnie wystarczy na potrzeby jego i całej jego rodziny.
    - A co robisz z resztą wolnego czasu? - zapytał Amerykanin.
    - Długo śpię, potem złowię kilka ryb, bawię sie ze swoimi dziećmi, spędzam sjestę ze swoja żoną. Wieczorami wychodzę do wioski i spotykam się z moimi przyjaciółmi, wypijamy kilka drinków, gramy na gitarze, śpiewamy piosenki. Żyję pełnym życiem...
    Amerykanin przerywa.
    - Ukończyłem studia MBA na Harvardzie, myślę, że mogę ci pomóc. Powinieneś zacząć łowić ryby dłużej każdego dnia. Możesz zacząć sprzedawać ryby skoro będziesz łowić ich więcej. Mając dodatkowy przychód możesz kupić większą łódź. Za dodatkowe pieniądze, które przyniesie ci większa łódź możesz kupić druga łódź i trzecią, i tak dalej, aż będziesz miał całą flotę statków. Zamiast sprzedawać swoje ryby pośrednikom, będziesz mógł negocjować bezpośrednio z przetwórniami i może nawet otworzysz swoją własną fabrykę. Będziesz mógł wtedy opuścić tę małą wioskę i przeprowadzić się do Mexico City, Los Angeles albo nawet do Nowego Jorku! Stamtąd będziesz mógł kierować swoimi interesami.
    - Ile czasu mi to zajmie? - zapytał Meksykanin.
    - Dwadzieścia, może dwadzieścia pięć lat - odpowiedział Amerykanin.
    - A co później?
    - Później? Wtedy dopiero się zacznie - odpowiedział Amerykanin, uśmiechając się. - Kiedy twój biznes będzie naprawdę duży, możesz zacząć sprzedawać akcje i robić miliony!
    - Miliony? Naprawdę?... A co potem?
    - Potem będziesz mógł przejść na emeryturę, mieszkać w małej wiosce na wybrzeżu, długo spać, bawić się z dziećmi, łowić czasami ryby, spędzać sjestę ze swoją żoną i spędzać wieczory bawiąc się ze swoimi przyjaciółmi...
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2020
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech coraz to gorzej :(
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Nie jest tak źle, bo na spacer czy pobiegać nadal można wyjść.

    Dużo zależy od społeczeństwa, czy oleje zalecenia jak Włosi, czy będzie się pilnowało i siądzie na tyłku w domu.
    Moim zdaniem taka izolacja ma sens, bo jeśli nie będziemy przebywać w grupie, nie będziemy się spotykać z rodziną czy znajomymi, to korona ma mniejsze pole do popisu czyli rozsiewania się.
    Także nie załamujcie rąk, bo jeszcze nie ma do tego powodu.

    Obyśmy wszyscy zdrowi byli, to najważniejsze. Cena nie gra roli.
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Marrylan, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tylko jak słucham ze wszystko zakazane, wszystko przełożone a to co ma byc w maju normalnie ma sie odbyć to aż mnie telepie, no kurka wodna noooo czy to jest normalne?
    O zobacz dobry pomysł, mam takie wory 120l to tak jak ja tez całe wejdę xD
    Od jutra juz nie
     
    Marrylan lubi to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tu, po tych obostrzeniach na spacer już nie da rady wyjść, zdaje się, że chyba tylko żeby psa wyprowadzić. Włosi tak mają już od jakiegoś czasu, a ja natknęłam się na taki filmik
    https://img5.dmty.pl//uploads/202003/1584774152_HVPA23.mp4 ;)

    Dokładnie, izolacja ma sens. Im wirus ma mniejsze pole do popisu tym szybciej sobie pójdzie. Rozłąki są ciężkie, ale zdrowie najważniejsze, za każdą cenę. Lepiej później bliskich wyściskać całych i zdrowych :)

    Nawet największe imprezy sportowe przełożone a tam cisza. Pewnie im się wydaje, że do maja to zniknie, a może być różnie 8) Tak, że kto wie, czy i kiedy się odbędzie 8)

    xDxD no ja mam gdzieś też takie ogromne wory na śmieci, bo trzeba było szafę z ciuchów na chwilę opróżnić. Z dwie mnie by tam wlazło xD W dodatku od razu przed deszczem ochrona:p ;)
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No niestety juz nie
    No co, przeciez nie jest napisane nigdzie jaki to ma być pies. A ja od jutra kitku biorę na smycz i ide na spacer, gdyby ktos pytał powiem ze on wychodzący i w domu sie nie załatwia ;);)
    Wiesz raczej liczą sie z tym ze nie zniknie, tylko nooo jakby to powiedzieć trzeba ludzi wysłac a do jakiej to juz bez znaczenia :mad:
    No widzisz, teraz przydatne mogą być ;)xD
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no w sumie pies, to pies konkretów nie było :p xD O widzisz, kitku w gotowości, jak by co :p Pupil to pupil, nie ważne jaki, spaceru potrzebuje ;)


    normalnie cenne jak złoto xD Całe opakowanie mam. Na trochę starczy :p
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO niedaleko mnie mieszka pan który z kitku codziennie na smyczy wychodzi normalnie 3 razy dziennie i mówił ze on nawet nie potrafi do kuwety sie załatwiać tylko właśnie na spacerach
    No u mnie tez troche szt jest, tak więc od jutra albo kitku na smyczy albo worek na siebie i na spacerek :)
    --------------------
    o albo tak :)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2020
    Sookie i Marrylan lubią to.