blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Niestety też czytałam info ze 3 osoby ogólnie śmiertelne a 103 chorych o wyzdrowiałych nic nie czytałam
    edit tak właśnie przeczytałam ze 13 wyzdrowiało

    13 Polaków zarażonych koronawirusem już wyzdrowiało - zdradził z kolei Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas.
     
  2. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Dobry wieczór.
    Ech...Jeszcze nie wpadam ( chyba) w panikę ale czuję się przerażona. W Polsce rząd coś robi, Ludzie mogą czuć się objęci jakąś troską. Tu niestety nic się nie dzieje. Przykre to. Szkoły nadal otwarte restauracje czy puby. Boris czeka na " gorszą sytuację". Mało tego testy są wykonywane tylko u ludzi, którzy trafiają do szpitali. Brak słów...
    Moje biuro zamknięte na szczęcie. Przymusowy urlop mam do czwartku, zobaczymy co dalej..
     
    agucha31 lubi to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech chore jest to ze u was nadal wszystko czynne :(
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tylko po co te wszystkie obostrzenia i zakazy?
    Po jutrzejszych mszach liczba zarażonych może pójść w grube tysiące.
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jest ograniczenie do 50 osób, choć sie zastanawiam czy ktoś tego bedzie pilnował
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w mojej parafii beda liczyc,......

    goniac za makaronem mozna bylo tez zalapac......
     
    grakula16, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Macie stare info jakieś.
    Poszukajcie po odpowiednich dokumentach z wczoraj i dzisiaj.
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Magda wiem ze msze mają odbywać sie bez wiernych są to słowa Biskupa ale beda też pewnie w niektórych kościołach sie normalnie odbywały, wtedy ma być do 50 osób a tak to w tv msze mają być
     
    -MarekW-, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D tak mi się zdawało, ze mi gdzieś kiedyś mignęła ;) Może trzeba zapas zrobić, teraz % wysokie cenne ;)

    o widzisz dobry patent ;) Podobno też z Amolu można zrobić, dodać trochę gliceryny czy coś i jest :)

    chociaż jakaś jedna dobra wiadomość w tym wszystkim. Tylko następni chorzy :cry:

    ech :( brak słów :( Dobrze, że to biuro Twoje zamknięte. Ale sytuacja przeraża.
    o tak papierowo-makaronowe :pxD

    nie wiem jak u mnie, ja nie pójdę. Słyszałam, że Biskup dał dyspensę, ale to w rzeczywistości różnie może być. Tv mi zostanie, a ma być tam dużo transmisji.
     
    -MarekW-, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tylko sie tak zastanawiam jak to jest z tym liczeniem czy to jest 103 + 13 czy 103 - 13
    Dzis musiałam jeszcze zajśc do sklepu o dziwo makaronu było sporo i to różnych za to papieru, mięsa i ziemniaków zero
    Szczerze to ja i tak chodzę tylko od święta i uroczystości typu ślub, chrzciny, pogrzeb Nabiegałam sie za młodu bo do scholi młodzieżowej należałam i chyba mi wystarczy do starości :)
     
    Marrylan, -MarekW- oraz hlnrys lubią to.
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Przepraszam, ja sprawdzam ta takich oficjalnych stronach dotyczących całego świata, ale faktycznie one są uaktualniane z jakimś opóźnieniem. W takim układzie trzeba się cieszyć, oby ubywało tych aktywnych chorych.

    Podawana jest liczba wszystkich zakażonych, którą należy pomniejszyć o ilość zgonów i wyleczonych, wtedy mamy liczbę obecnie aktywnych.
    Nie wrzucam linku, bo zaraz zostanę poinformowany, że zasady zamieszania linków się nie zmieniły, ale na chwilę obecną oni podają tak
    Poland103 +353+11003 2.7
    Od końca - 2,7 na milion mieszkańców, 3 osoby w stanie poważnym, krytycznym, 100 aktywnych zakażeń, 1 osoba zmarła dzisiaj, 3 zmarły ogółem, 35 przypadków przybyło dzisiaj, 103 wszystkie dotychczas zarejestrowane.
    Tabela uwzględnia obecnie 151 państw i terytoriów, stąd pewnie opóźnienie, jeszcze kilka dni temu wszystko było bardzo szybko uaktualniane.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 marca 2020
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    104 :(
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Niestety przybywa :sleepy:
     
    Marrylan, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    i pierwszy przypadek w moim powiecie.....
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry:)
    Dzisiaj rano w DDTVN rozmowa z lekarzem Michałem Sutkowskim.
    Wyjaśnia i obala ,,cudowne" sposoby walki z, jak ona nazwał ,,koronaświrusem".
    Tak wiele sprzecznych ze soba informacji dostaje codziennie z każdej strony,ze sama wpadam w stany ,,świrowania"-.-
    Jedni mówią zeby nie wychodzić z domu a drudzy zeby wychodzić na spacery ale unikać skupisko_Oo_Oo_ONosic maski- nie nosic.Wit C walczy-nie walczy...itd

    Mąż,oaza spokoju,stara sie mnie tonować .Pomaga.A po chwili kolejne newsy i tak karuzela obłędu trwa:oops::oops::oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2020
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No niestety ciągle liczba rośnie :(
    Ech niewiadome w co wierzyć :(
     
    -MarekW- i Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Dzień walki z chrapaniem

    [​IMG] ;)
    Ech no właśnie :( Wielu specjalistów się wypowiada a każdy co innego mówi, naprawdę kobla można dostać :oops::cry:Mąż dzielny, dobrze, że masz oparcie :) Trzymajcie się :)
    Rośnie niestety :( A my czekamy chwili, żeby zaczęło maleć :cry:

    wczoraj, ziemniaki kupiłam, no i kości na rosół i fileta, coś tam mięsa było, ale byłam z samego rana. Ale widziałam w necie zdjęcia z sobotnich zakupów w niektórych miastach o_O szok :eek:

    No to misja 2 zaliczona, za kilka h zegary też odejdą w niepamięć. Na głównej i dzikiej już zagrody nie stoją :p:)
     
    -MarekW-, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak
    A co myślicie o 2 miejscach na mapie bez żadnego przypadku? Bo mi jakos trudno uwierzyć
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Trochę faktycznie trudno uwierzyć. Pewnie są tylko jeszcze o tym nie wiedzą. No chyba, ze faktycznie nikt stamtąd nigdzie nie jeździł, ani nikt potencjalnie zagrożony do nikogo nie przyjeżdżał, a to trudno uwierzyć.
     
    hlnrys i agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No niby ktoś w komentarzach na wp pisał ze nie mieli tam robionych testów ale ile w tym prawdy kto to wie
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.