blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    taaa a później przychodzi jakaś tam pora i sie okazuje że juz sie nie opłaca bo zaraz i tak bedzie trzeba znowu ubierac :)
    A później bedzie dylemat przy której zostać :)
    Ja jak juz farbuje to każe jej pod swój naturalny kolor tak ze jak przez rok odrasta to nie widać zbytnio różnicy i jakiś odrostów :) I o dziwo jakoś miesza dwie farby i mój kolor jej zawsze wychodzi :)
     
    Marrylan lubi to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD no dokładnie. I piżamka nas przetrzymała cały dzień ;)

    jak obie będą dobre to będzie problem :cry: Na zmianę do obu to raczej mi się nie będzie chciało. ;)

    dobry sposób :) Nie trzeba tak często farbować :)

    i coś na dzisiejsze święto:

    [​IMG]

    [​IMG]

    * headhunter - łowca głów ​
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2020
    -mala159-, Miśkowo oraz agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Dobrze ze w domu, bo jak by sie tak człowiek rozpędził i na zakupy w niej wybrał :);)
    Taaa dlatego lepiej do jednej jak juz sprawdzona :)
    Ja od zawsze miałam dziwaczny brąz ni to jasny ni ciemny troche jakby pasemek czerni, od wieków każdy myslał ze pasemka robię choć nawet wtedy mi one nie były w głowie i o dziwo przy mieszance 2 farb udaje jej sie uzyskać taki kolor jasno ciemno i odrobine czerni, choć na fotach przeważnie pod czarny podchodzi
    xDxDxD Dobre
     
    Marrylan lubi to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór :)

    Tłumaczonko do tego: upload_2020-2-18_20-5-17.png mogę prosić?

    Jeśli chodzi o fryzjera, to uzależnia ;)
    Przynajmniej w moim przypadku.
    Najpierw było ścięcie i farbowanie. Tak co 6 miesięcy. Jednak wraz z doświadczeniem i troskami siwych przybyło i do tego w durny sposób. Siwieję pasemkami. Tak na borsuczka ;) Zaczęłam podcinać i farbować co dwa miesiące.
    Ostatnio zaszalałam z pewnym eksperymentem, przez co moich włosów ujarzmić nie mogę, więc co tydzień siedzę na fotelu celem naprawienia tego, co zepsułam. :p Jeszcze kilka miesięcy tak się pomęczymy. Ja, moje włosy i pani fryzjerka... Międzyczasie trochę pościnamy, żeby tych zepsutych się pozbyć ;)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To coś Ty z nimi zrobiła?
     
    Marrylan lubi to.
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Chciałam mieć w święta fryzurę jak w dniu ślubu. I miałam...
    Tylko ślub był tak dawno, że zapomniałam o tym, co się działo później ;)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aha no to też fajnie. No niedawno była rocznica to też włosy sobie przypomniały tamte czasy ;)
    ------------------------
    No to zaraz bedzie pnącze :) :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2020
    Marrylan lubi to.
  8. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Witam wieczorową porą. Już nie mogę się doczekać tego pnącza:) chociaż i tak chwilkę poszarzałe będzie:)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    dodane :);)

    masz niecodzienny kolor :) o widzisz, dobrze, ze jest pani co umie zrobić ten kolor. to jakbyś swoje miała nadal ;)

    Moje
    No nie ma tego złego. Można częściej u pani fryzjerki posiedzieć i uzależnienie pielęgnować :p;) A w tamtym ważnym dniu się dobrze spisały i to się liczy :) Moje to chyba rosną z prędkością światła, tak co 3 tyg już podcinać pasuje bo długie :p

    xD:D no tak. Postanowiły poświętować :D

    czekam niecierpliwie, już tak tyci, tyci brakuje :D
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i o dziwo prawie idealnie bo jak ponad rok nie chodze to odrostów nie widać , nie ma tej różnicy
    NO taka ładna rocznica była to i własy też chciały uczcić :) :)
    Coś ten tyci długo trwa :(
     
    Marrylan lubi to.
  11. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    mamy, mamyxDxDxD
     
    agucha31 lubi to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    pnacze juz mamy i ja odpaliłam bo wziełam jednak te itemy bez plusa,nie musze sie spieszyc z wystawianiem na farmie bo troszke tego mam,najpierw wystawiam + z SP ;)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Normalnie zdolna jestem, nie poodbierałam tych prezentów walentynkowych, widziałam w newsach, ale po co klikać odbierz?
    Dopiero na 2 ostatnie się obudziłamxD:cry:xD:cry:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    hmmm tylko czy Kopernik był kobietą? :pxD:cry:xD

    Kopernik była kobietą

    mamy, mamy :D:D:D Odpaliłam rano, przed zbiorem itemów :inlove: Też wzięłam itemy bez plusa ze sklepu, bo już za bardzo co brać nie było, no i nie trzeba rozładowywać :) Ewa, w pasku mam tych itemów z + od groma :oops: I nie ma kiedy tego wystawić :cry: Trzeba będzie po parę szt jakoś utylizować :p

    Agata, ja o mało też bym kilku nie odebrała, zresztą głowy nie dam czy mi jeden nie uciekł. No wisi sobie w newasch i daje po oczach, a ja co? A popatrzyłam i zamykam, dopiero później dużo mnie olśniło, że może by tak kliknąć w to zielone xDxD:cry:xD

    idealnie dobrała :D musisz się teraz pani trzymać :);)
     
    -mala159-, Miśkowo oraz agucha31 lubią to.
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    no mnie olśniło dopiero wczoraj, że trzeba kliknąć te zielonexD:cry:xD:cry:Do wczoraj robiłam tak popatrzyłam i zamykam. Szkoda tego bonusu PD/TPD S tylko. Resztę można odżałować
     
    aankaa_66, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No to teraz na torty, ciasta itp długo nie spojrzę. Choć kolejne słodycze bedziemy oglądać od królowej
     
    Marrylan lubi to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    agucha31 i Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD mi nawet na ciastka odeszła ochota. Popatrzyłam w sklepie i .. poszłam xD:cry:

    o dzięki. Czyli sianie na plantacji, polu pełni i grzybowym lesie. W królowej 50 gierek do pnącza. No nic trzeba się przygotować :p
     
    Miśkowo i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    sienie, sianie i machanie koszyczkiem :cry: Dobrze, ze wodospady i las deszczowy zostawili to sandały zostaną. No i na farmie baobaby będzie można postawić :inlove:

    xD:cry:xD tia lizaczki, cukierasy i inne frykasy :p Zasłodzić nas chcą na amen xD:cry:
     
    agucha31 lubi to.