blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Dzięki
     
    agucha31 lubi to.
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie już trzecia nagroda jest i pasek wygląda nie najgorzej :)
    [​IMG]
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Raczej juz to naprawili i jest szansa :)
    A co bedzie łapki męczył i spacerował jak może te małe 4 literki wozić xDxD;)
    Dobrze że tak np na weekend nie wyjechała sobie xD
    ech czyli dalej coś nie tak bo u mnie juz jest sporo powyżej 3 nagrody :cry:
    Moja siostrzenica jak była mała i wracała z dworu to czesto rzucała kurtkę lub bluze na wózek dla lalek, któregoś razu właśnie też coś tak rzuciła i zwisały sobie sznurki takie od kaptura. W domu był kot i pies, kot sie wygodnie ułożył w tym wózku a pies za te zwisające sznurki z kota w tym wózku po pokoju xDxD NO kot nie uciekał tylko sobie grzecznie leżał i spoglądał na psa xD
    Mam tak samo
     
    aankaa_66, Marrylan oraz Miśkowo lubią to.
  4. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Ja też właśnie odebrałam 3 nagrodę. Jest nadzieja:)
    Do takiej wprawy doszłam,że mam 63 zegarki na staniexD
     
    Marrylan, Miśkowo oraz agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taaa o ile zaraz znowu nie spadniemy poniżej :cry:
     
    Marrylan i aankaa_66 lubią to.
  6. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Aga ja tam co dostaję to nie oddam:p;)xD
     
    Miśkowo, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Też nie oddam, kota na warcie postawie aby nikt nawet nie próbował ruszyć xD;)
     
    Miśkowo, Marrylan oraz aankaa_66 lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Teraz jest już chyba dobrze :D A jak. Nagrodę mamy i nie oddamy :p Niech no by spróbowali jakiś obniżek to

    [​IMG] :p
     
    Miśkowo, aankaa_66 oraz agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kotem poszczuje i pazury naostrzę mu xD;)
     
    Marrylan lubi to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    xDxD Jak szturchnie pazurkiem to pasek w kosmos wyleci xD;) No zerkam, w połowie drogi do pnącza tak mniej więcej. No powinno sie udać chyba. Jeszcze 15 gierek mam na tą chwilę, ale to jak wrócę do domu :p

    [​IMG]

    Trzeba naładować, nie ma co :p
     
    Miśkowo i agucha31 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Beniu z jakiego hostingu korzystasz? Bo ja skleroza po zmianie lapka nie pamiętam z jakiego korzystałam poprzednio a ten zapodaj to jest do no tej co na niej siadasz :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja z fotosika :) Przyzwyczaiłam się do niego. Ale imgur też jest prosty i fajny :)
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Zaraz sprawdzę :)
     
    Marrylan lubi to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    jak coś to pisz, ale jak zerknęłam na skrzyneczki co wklejałaś, to chyba były na postimage ;)
    Ech idę gierki pykać :p A potem do nowego fryzjera, hmm ciekawe czy mi jakieś włosy zostaną :p
     
    agucha31 lubi to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No jesteś wielka, no o to mi chodziło. Jakoś do tego co chce to najbardziej mi pasuje :) Choc ten Twój juz tez sobie zapisałam :)
     
    Marrylan lubi to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Super :) Każdy ma swój ulubiony i na tym mu najlepiej ;) No przeżyłam fryzjera :p Włosy jeszcze się jakieś plączą, nie jest źle ;)

    Hmmm, coś w tym jest xD

    [​IMG]
     
    agucha31 i Miśkowo lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ja musze sie wybrać ale to raczej w przyszłym tyg, coś podmalować i podciąć :)
    O ciekawe :)
     
    Marrylan lubi to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D ja na razie wypróbowuje nowych fryzjerów. Jeszcze mi jeden został, ale to następnym razem :p Ech mi malowanie też by się przydało, bo siwych już od groma :cry: Ale jakoś no nie mogę się przemóc. Przyjdzie czas :p

    No pasek pomalutku dobija do mety 8) Chyba się uda :)
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja choć chodze raz na ponad rok coś tam zrobic przy włosach to jednak od dawna do jednej :)
    Ja w sumie 4 razy w życiu miałam malowane dosłownie 4 :) Przeważnie jak chodziłam to coś tam podcinać albo coś zrobić jak na jakieś wesele szłam ale tak raz na ponad rok maluje bo jakieś tam siwe sie pokazują ale w tym roku troszke ich juz więcej :)
     
    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tiaa te piżamy to podstępne bestie :p Siedzisz w takiej, chcesz się ubrać, a ta: no daj spokój, jeszcze chwilkę, posiedź ze mną jeszcze troszkę xD No i jak tu ją zostawić :cry:;)

    No ja od dłuższego czasu do jednej chodziłam, ale mówią, że takie dwie u mnie są fajne i postanowiłam sprawdzić :p Na razie byłam u jednej. W sumie fajnie obcięła. Następnym razem obadam tą drugą i zobaczę ;)

    Ja jeszcze nie farbowałam, a siwych już sporo, oj sporo. A swoje mam czarne. To podejrzewam, że jak bym zaczęła, to bym już potem musiała często farbować. :)
     
    agucha31 lubi to.