blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech współczuje wam tych wiatrów i oby szybko sie to skonczyło
    Myślę ze sie uda. Trochę czasu jeszcze zostało :)
    ----------------------------
    A teraz zmykam sprawdzić czy kicia dobrze podusia nagrzał :) Dobranoc :)
     
    Marrylan lubi to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    No coś tam się skrobie do góry, ten pasek może się wyskrobie :) Cieplutka podusia to jest to :) W dodatku wypuścić rano nie chce :p

    [​IMG]

    no to już wiadomo co robić ;)
     
    aankaa_66, MaDzo oraz agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ale marnie to idzie :(
    NO z tym to różnie bywa, bo przeważnie tylko czeka az choc 1 oko sie otworzy i zaczepia aby wyruszyć w kierunku lodówki xDxD
    Eeee mój codziennie obchodzi dzień kota :)
    ----------------------------------
    Hmmm ciekawa sprawa
    Tu nie gram ale sprawdzałam z ciekawości i jest tak
    https://naforum.zapodaj.net/b701fd2e5dc1.png.html
    a tak na moim aktywnym
    https://naforum.zapodaj.net/4abf94d49448.png.html
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2020
    aankaa_66, MaDzo oraz Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD no proszę. Te paski mnie zawsze zdumiewały o_O Czary mary niedowiary. Jaka jest prawda? :p U mnie na moim jest tak jak na Twoim aktywnym Ciebie ;) Hmmm bardzo ciekawa sprawa 8)

    xDxD tiaa nie chce wypuścić gdzie indziej tylko w wiadome miejsce xD
     
    MaDzo, Miśkowo oraz agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Norbi u Eli pokazał jeszcze lepszy pasek bo całly zielony :)
    Tam too by mógł co kilka min puszczać xD
     
    Marrylan i MaDzo lubią to.
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Może te paski mają coś wspólnego z paskami z pewnej telewizji xDxD tam też trudno załapać co jest prawdą, a co nie:p
     
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Te paski to przerobią na podręcznik dla przyszłych ,,wybitnych" dziennikarzy w WSKSiM w Toruniu:pxD:cry:
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD ktoś w BP się chyba uczył od najlepszych 8)xD Kiedyś naprawdę miałam skołowacenie jak na jednym programie coś mówią, a pstrykasz na inny i niby o tym samym a całkiem co innego :p I weź się tu się domyślaj :p

    xDxD no coraz lepiej xD

    :D no przecież kilka minut toż to już wieki całe i głód niemiłosierny xD
     
    Miśkowo i agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech i tak prawdy sie nie dowiemy :cry:
    Taaa i w które widoki uwierzyć?
    Taaa tylko on potrafi odejśc od miski jak ja coś w tym samym czasie jem, próbuje mnie objeść a jak juz zobaczy że nie mam nic to dalej idzie do miski :cry:
     
    Miśkowo i Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tiaa, to jedna z tych tajemnic, nigdy nie rozwiązanych 8):cry: BP zabierze do ją do grobu ;)

    uhm jedzeniowe perpetum mobile :pxD

    paski kłamią, żadnemu nie wierzę już xD:cry:xD;)
     
    Miśkowo i agucha31 lubią to.
  11. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum


    [​IMG]

    :p
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO niestety :(
    Oszczędza swoje bo wie że jak juz w misce to i tak nikt mu nie zabierze a jak ja coś jem to zjem i tego nie bedzie i jak to tak jakby miał nie sprawdzić co i jak :) No a jak juz posmakuje to po co odejść jak jeszcze jest lepiej poczekać aż nie bedzie i bezpiecznie powrócić do miski :) :)
    Ja juz też ;):cry:
    xDxDxD Ale jak sie wpasował w tego laczka xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  13. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    [​IMG] [​IMG] Jak dzien kota to pokażę Wam swojego leniuszka xDxDxD

    Dzień dobry:)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    rudy :inlove::inlove::inlove: uwielbiam rudzielce :D śliczny :inlove: jaki ma pojazd :D:DxD;)

    xD:cry:xD no wiedziałam, że telewizja kłamie :cry::cry:xD

    no a jak by Ci przyszło takiego złapać to nie ma opcji. Chcesz pociągnąć, a tu pyk okazuje się, że ta końcówka jest o ileś tam w dół, albo cyk a tu nad Tobą w górze, no koszmar :cry::cry::cry: :pxD

    Tiaa a tak ciut wracając do listonoszy i paczek... Mój szwagier zamówił dla swojego brata i ojca jakąś część do samochodu. Adres do wysyłki był do niego bo tam niby nikt nie odbierze. No ok. Paczka przyszła. Listonosz doręczył siostrze do pracy, bo wiedział, że w domu może nikogo nie być. Siostra włożyła do swojego samochodu. Niedługo potem szwagier przyjechał do niej do pracy po coś i zabrał tą paczkę i włożył do swojego samochodu. W międzyczasie szwagier umawiał się z bratem i ojcem, że oni po nią przyjadą /ze Szawnego więc kawałek/. Tymczasem szwagier miał wizytę w Rzeszowie u lekarza i sobie pojechał..z paczką na tylnym siedzeniu xD:cry:xD No i jego brat z ojcem przyjechali a on w Rzeszowie z paczką xD:cry:xD Musieli sobie kilka h na niego poczekać :p A się umawiali na mniej więcej konkretną godzinę xD
     
    AladdinSane, agucha31 oraz grakula16 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO tylko troszkę paczka sobie popodróżowała xD
     
    Marrylan lubi to.
  16. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Z tym pojazdem to cała historiaxD. Jak przyjeżdża wnuczka w odwiedziny do babci to zabiera ze sobą wózek z lalkami. Nie wiem jak to się dzieje ale kot zaraz przywłaszcza sobie to legowisko ona go wozi, spiewa mu a on cierpliwie to wszystko znosixDxD

    Post edytowałam. Oddzieliłam Twoją wypowiedź od cytatu.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lutego 2020
    Marrylan lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dopiero go zobaczyłam No cudny jest :inlove::inlove:
     
    Marrylan i aankaa_66 lubią to.
  18. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    a jak myślicie? Zapełni się ten pasek na zielono czy nie? Bo już zwątpiłam po przejrzeniu kozetki w prawdziwość globala:eek:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Moja Młoda też tak kota w wózku woziła :) Jeździła do moich rodziców, kota do wózka i szli na spacer. Co dziwne, to kot z tego wózka nigdzie się nie wybierał, tylko dawał się wozić po osiedlu.
     
    aankaa_66, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    nio tak ociupinkę xD

    na tą chwilę to zbytnio nie podskoczył, myślałam, że już do tej pory będzie 3 nagroda :sleepy: Pojęcia nie mam co on jeszcze odstawi :p Oby w odpowiednim momencie skoczył gdzie trzeba :p

    EDIT
    łoo, ale poszłooo, 3 nagroda wpadła i już trochę nad nią,widzę światełko w tunelu :p

    xD:D:D za darmo go powożą to nie narzeka :DxD czasami zwierzaki są wyjątkowo cierpliwe do dzieci :)

    :D to ja dziecięciem będąc miałam królika, takiego zwykłego, nie miniaturkę czy inne cudo. Od cioci dostałam, No i też sobie z nim spacerowałam po plantach na smyczy. W wózku też woziłam jak najbardziej i na ramieniu nosiłam xD Wyjątkowo dzielnie to znosił xD
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2020
    agucha31, aankaa_66 oraz Miśkowo lubią to.