blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Gosia, tak to widzę, i już.
    Dla mnie "potem" oznacza tu następną czynność.
    I tej wersji będę się trzymał.
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o tam :D Prezenty najlepszym przyjacielem kobiety... i diamenty xD I nie tylko kobiety :p;)

    a coś w tym może być ;) runę na 10 poziom i kolejka za jaśkami :cry: Z jednej strony dobrze, bo nie trzeba latać po polach z całą ekipą, a z drugiej będzie sam jak ten diament :cry:;)
     
    magdusia668 i agucha31 lubią to.
  3. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Rysiu, masz prawo tylko, że w ten sposób sam się nakręcasz, a rzeczywistości i tak nie zmienisz :)
    Nie mieliśmy i nie mamy żadnego info, które świadczyłyby o tym, że były jakiekolwiek plany, aby te zdarzenia miały nastąpić zaraz po sobie.

    Tak patrząc chłodnym okiem na tekst angielski, który tak jak napisałam wcześniej, traktuje jako tekst źródłowy, to tam nawet tego potem nie ma :)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Cieszy mnie to.8)
    A nakręcanie pozostaw mnie.;)
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj to prawda :) No i fakt też nie tylko kobiety lubią te prezenty no ale one szczególnie :)
    Wiesz tam gdzieś moneta musi sie zgadzać a jak bedzie to miało być dzieki tym ze Jaski beda do upchania na runy to możemy i sie takowego rozbudowania spodziewać
     
    magdusia668 i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no i wiesz jak to jest. Jak kobieta warczy to trzeba odsunąć się na bezpieczną odległość i rzucać w niż czekoladą, nową torebką, nową parą butów czy innym pierścionkiem xD;)

    Skoki niedawno się skończyły

    [​IMG]

    fajnie chłopaki latali :)
    Teraz już zgarniam dodatkowe itemy. Wzięłam ten z sp, bo na coś talary trzeba wydać. Z konkursowych fabryczkę bąbelków i bonusy. Badyl jeszcze rośnie :p
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Benia chłopaki superr skakali,a widze,ze wziełas ze sklepu to co ja ,sieje dalej moze jeszcze jeden item z SP zgarne,mam 14 GT ;)
     
    magdusia668, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Miło się oglądało chłopaków w akcji :inlove: Siej, siej. No własnie szkoda tej sp, żeby przepadła :p Chyba będę siać do oporu :p Tobie już niedużo do itemu brakuje :)
     
    magdusia668, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  9. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    heloł robaczki....

    a czy "przypadkiem"....:p:p....to:

    ktoś wypróbował 1-sek. z kasztankiem + rząd "urodzinowe życzenie" ?
    teoretycznie zwolni kertstola ze złotego slota....
    co daje dodatkowe ''opcje"....
    :music::music:
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2020
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o, a nie próbował, faktycznie 5% tyle co kerstol. Za 34 h kasztan będzie w gotowości, na pewno wypróbuję :p;)
     
    magdusia668, AladdinSane oraz agucha31 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O tak to na pierwszym miejscu, reszta może być po, no choć wiesz jak facet by miał kupować te buty i torebki to lepiej aby zabrał na zakupy albo rzucał kosztami na nie :) :)
     
  12. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Pnącze z itemami wykupione, może uda sie tez jeszcze kupić dodatkowy item z paszą. Zobaczymy
     
  13. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    nie odpalaj kasztanka tylko żeby sprawdzić....
    jutro i tak muszę podgonić wypadajki na tę Mruczkę
    to sprawdzę i dam znać....
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD no fakt xD musiał by się ze 100 razy wracać wymieniać, bo za małe, a duże nie pasuje do torebki itp. lepiej by kartą kredytową złotą rzucił i po sprawie :p

    a to czekam na wyniki :) myślę, że powinno zadziałać ;)

    gratki :) Sp nigdy za dużo, trzymam kciuki :)
     
    magdusia668 i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wiesz zawsze coś byłoby nie tak i za małe i za duże i fason nie ten no i kolor nie tan a jak ten kolor to nie taki odcien albo miały być nie z połysku tylko matowe albo i co innego a torebka no jak to torebka od wielkości do koloru poprzez model i ilość zagród i przegród no to nie jest taki prosty zakup. Ale ta karta jak najbardziej rzut trafny byłby :)
     
    Marrylan i magdusia668 lubią to.
  16. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    kto chętny na kawkę z rana ... ? ;) no trudno wypije sama :p
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No to kto i co jeszcze poszukuje?
     
    magdusia668 i Marrylan lubią to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    To ostatni itemik zgarnęty, punkty sezonowe też wszystkie wyciągnięte chyba to teraz można pobawić się w pytania
     
    magdusia668, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Ja wypiję z Tobą, ja :D Jakoś tak nie mogę się obudzić :sleepy: Jeszcze mgła taka była, że o mało zamiast do biura, bym poszła do portierni /od lat tam nikt nie siedzi, pająki chyba sobie tam dzielnice willową wybudowały :pxD/

    Aguś, a Ty czego poszukujesz? Jakieś braki? ;)

    Gratki :) To teraz najtrudniejsze przed Tobą :pxD;)
     
  20. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ktoś jeszcze czegoś poszukuje ? ... piszcie , jak mam to się podzielę :) u mnie wczoraj było cudnie , cieplutko a dziś ... szkoda gadać :(
     
    hlnrys, Marrylan oraz agucha31 lubią to.