blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie podoba mi się ta mini gierka. Cały czas do tej pory w obrębie 1 postaci się poruszam, na razie te pytania omijam, chce punkty sezonowe zgarnąć. Jakby nie mogło to coś zgarniać tych nagród po drodze, a ne tylko to na którym się staje
    Czas na zmianę postaci

    Mam rząd i 1 item zgarnięty
    Bry:)
     
    Marrylan, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O igiełkę znaleźć to jest sztuka dopiero xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja na razie nic nie kupuje,wyliczyłam,ze 124 talary potrzebuje aby zgarnąć wszystko (itemy + pnącze)i ....czekam az uzbieram tyle(nie lubie kupowac na raty),teraz mam do zagrania 10 gierek to razem bedzie 27 gier,toz to chyba koncowka bedzie ;),na kole raptem wpadło +1 i zaraz sie konczy,dobrze ze mam item dyniowy to podganiam.
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    wygląda super :D nigdy nie pamiętam ile pnącze działa i co ile jest gotowe do zbioru, a tak od razu widać ;) To nowe pnącze to taki podrasowany kasztanek :p 2x szybciej :(

    xDxD no. włosy można potargać i oczopląsu dostać xD

    No jak by zgarniało też te nagrody po drodze to by było genialnie :p Ale za dobrze by było. Trzeba przy kolejnym przechodzeniu zmieniać trasę i polować na inną nagrodę. W sumie to na razie 2 postaciami grałam. Musze teraz po razie z każdej pozostałej jeszcze zagrać, żeby naklejki zgarnąć :p

    idziesz jak burza :D Ja z tych niecierpliwych i kupiłam. Teraz tylko nie pomylić i nie kupić drugi raz tego samego itemu :oops:;)
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2020
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    agucha31 i hlnrys lubią to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie na tą chwile wygląda tak

    [​IMG]

    za 2:30 następny zbiór i wtedy zakupie wszystkie itemy + pnącze ;)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Masakra te pytania. Niektóre rzeczy po co komuś takie rzeczy wiedzieć. Bez tego wątku z pytaniami poległabym
     
  9. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Witam wieczorowo. Ja rownież należe do tych bardziej niecierpliwych i choc obiecuję sobie, że teraz to bedę zbierać talarki czy inne tam, to nie dotrzymuję słowa i ganiam do sklepikuxD. Narazie mam dwa itemy, pnącze kupię na końcu. Jakoś mi na nim nie zależy-.-
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    itemy i pnacze juz jest oraz 2x 100% drzewa i plony a co dalej...zobaczymy,ja sie posiłkuje pytaniami z forum bo inaczej to byłoby źle 8)
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no i gratki :D poszło błyskawicznie, gratki :) o też bym te bonusy w pierwszej kolejności zgarnęła ;)
    wątek z pytaniami cenniejszy niż złoto :inlove: bez niego też bym jak ta tabaka w rogu 8)xD No niektóre rzeczy w tych pytaniach wyciągają... sama nie wiem skąd :p8)

    taa też sobie obiecuję i nie wychodzi xD Nie da mi i polecę i kupię xD Z tym, ze ja od pnącza właśnie zawsze zaczynam ;) Lubię gałązki wszelkie :) Mam pnącze i dwa najdroższe itemy, kolejne może za 1,5 h.:p
     
    agucha31, -mala159- oraz aankaa_66 lubią to.
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

  13. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    ....i dostaniemy lakonicznego maila....
    na skrzynkę z NewsLetterem, czy bez....
    + item "Gwoźdź" - ostatni event - wszyscy budujemy trumnę
    dodatkowe gwoździe do kupienia na wyprzedaży


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2020
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No co Wy?
    Przecież w życzeniach noworocznych BP mówi, że po urodzinach przesiadka.8)
     
    agucha31, Marrylan oraz aankaa_66 lubią to.
  15. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    hehe a gdzieś ostatnio czytałam,że jeszcze długie lata ma nas farma cieszyć, więc nie kraczcie dziewczyny;)xD
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tam będzie samouczek - chcesz grę, przepisz sobie sam :p;)

    a poważnie to mam nadzieję, ze ta przesiadka będzie niedługo i parę lat jeszcze farma pozipie :p;)
     
    agucha31, magdusia668 oraz -mala159- lubią to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja ten zapis sylwestrowy rozumiem tak, że to będzie następna czynność po urodzinach.
    Biorąc od uwagę 9h konserwy PT 28.01, to może ta przesiadka będzie.
    Tylko nie bardzo widzę w kalendarzu przerwę w ewentach, a ta wg mnie powinna być przy przesiadce.
    No, ale wiemy jak to jest z myśleniem BP.
    Nie może być przerwy w wyprzedażach.
    xD:cry:xD
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    też tak to rozumiem, że po urodzinach następna będzie przesiadka ;) Zobaczymy :) Taa przerwa w evntach a co nie daj Bóg wyprzach xD:cry:xD Nawet jak raz był pad gigant, bo za dużo wszystkiego na raz było, to ledwo naprawili a walnęli zaś na raz wszystko co miało być :cry:xD Przerwa by się przydała, żeby zobaczyć, czy wszystko hula jak trzeba, ale BP pewnie wie lepiej 8) I te konserwy akurat na ostatnim dniu g&t. Może nas przesiadną balonem? xD:cry:;)

    O, obniżki cen. Trzeba będzie zaś coś do oaz zapakować :p
     
    agucha31, magdusia668 oraz hlnrys lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Mozliwy jednorazowy zakup w cenie 1 juana

    Tez liczysz na tutorial:p
    Nie kracze ale ostatnio coraz częściej wstrzymuje z wrażenia oddech po czym próbuje szybko go wyrównać i dojść...do siebie:p

    Jedno mysli,drugie planuje,trzecie obiecuje,czwarte robi i tak sie często rozjeżdża,ze możliwe jest,ze nie zdązy na tor wskoczyc. ...huhuhuhu ciuch ciuch,ciuch,pociąg odjechał a rolnicy pomachaja białymi chusteczkami stojąc na polu w kupie gnoju:p