blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jestem pewna, że robią z tego taśmowo kotlety gryczane dla programistów. Wiadomo,że taki programista, zwłaszcza w BP, jest tak zaaferowany pracą nad kodami i wklepywaniem wyprzy, ze nie ma czasu zjeść. A że mięso drogie to podstawili grykę. Programista i tak się nie zorientuje, a my siejemy i siejemy :cry::cry::p A jak braknie to farma zaliczy koniec :pxD;)
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    A ja myślałam, że oni tę grykę puszczają pokątnie na rynku wtórnym ;)
    Ale teraz już wszystko jasne. Jaka karma dla programisty, taki programista 8)
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chyba uwielbiają kaszę gryczaną np z gulaszem :pxD
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    w sumie zarówno kotlety jak i kasza w przepisach kulinarnych mają najwięcej gwiazdek :p:D
    czyli dieta wegańska rządzi :p
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Aleś mi smaka narobiła. Gulasz DP dzisiaj zjadł, a jutro rybka. Normalnie język mi zaraz przyschnie do podniebienia :cry:xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech ja nie lubiłam nigdy kaszy i nigdy nie polubię a po ostatnim doświadczeniu i zmaganiu co do gryki to juz jej nawet nienawidzę :cry:;)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    taa te błędy, błędziki.. wszystko nabiera sensu :p;)

    no ja kiedyś jadłam takie kotlety, bo moja babcia robiła, ale jakoś... no nie przepadam ;) Ala prawda, że zdrowe i wysoko cenione potrawy z kaszy ;)

    xDxD no u mnie mama chciała pulpety z kaszą wczoraj /wprawdzie nie gryczaną tylko perłową/ ale nie dałam się przekonać :p Ziemniaki były :p

    gulasz za to to inna bajka :inlove: Ostatnio taki z warzywami jadłam normalnie pycha :inlove:
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Też bym nie dała sie przekonać xD
     
    magdusia668 i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    xD:cry:xD Ja też. Nawet zmiksowanej przez słomkę bym nie wypiła ;)

    No to sezon skończony

    [​IMG]

    skrzynki z florkami dały

    [​IMG]

    szału nie ma ;)
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jestem lepsza o 3 florki. Mnie 2 skrzynie dały 9 .Nawet na 1 t.s.- nie ma:p
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Gratulacje skończenia sezonu :) Ja niestety w tyle ze wszystkim co było w grudniu, mam nadzieje ze styczeń bedzie juz lepszy
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    sezon tez skonczony,skrzynie z FL dały az ...12FL a obecny event z sianiem tylko na głownej,pierwszy zwierzak juz skonczył szkolenie,drugi i trzeci na drugim poziomie a ostatni na pierwszym poziomie i z tym jest najgorzej bo szkoli sie we wszystkim do konca,echhh i tam jest pnącze-chyba nie dla mnie 8) ,ale dłubie dalej,troszke jeszcze zrobie ;)
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Benia , Ewa gratki dziewczyny ukończenia sezonu.
    U mnie zgodnie z planem 600/2360
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No BP szaleje :p oj tam po jednym drzewkowym ts sobie kupimy, albo parę skrzynek u Nagniota 8)xD;)

    Dzięki Aguś :) Mam nadzieję, że styczeń tak Ci nie będzie uciekał i dni nikt nie zajuma ;) Bo luty to na pewno będzie dłuższy, o ten jeden dzień przynajmniej ;)

    Ewa gratki sezonu :) No toś Ty bogaczka florenowa :DxD;) Dopiero zaczęłam szkolić, trochę badyla się uzbierało ;) Taa ten wiewiór najgorszy, ale gałązkę trzyma paskuda:sleepy: Działaj, działaj, zawsze coś się skubnie :)

    Dzięki Aniu :) Jak idzie zgodnie z planem to dobrze :) Trzymam kciuki :)
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nagniot ma być? Przeoczyłam?
     
    magdusia668, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech na te chwile nic nie wskazuje że bedzie lepszy, no ale to jeszcze może być różnie Gorzej już chyba być nie może :sleepy:
     
    magdusia668 i Marrylan lubią to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    O mam 3 drzewka małpiej pomarańczy, na 16 sadzonek. Farmowych jeszcze nie wystawiłam. Paproć nie wyszła ani te fasolodowe czy jak to się zwie.


    Bry:)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Na razie nic nie pisza, ale może wyskoczyć w każdej chwili ;)

    Jak źle już było, to teraz musi byś tylko lepiej. Nie ma innego wyjścia :) Odganiam od Twojego stycznie wszelkie złe uroki /białą szałwią ;)/

    [​IMG]
    Ładny wynik na tyle sadzonek :) gratki :) Ja też kilka kupiłam, ale czekałam az sandały urosną, zaraz wystawię. No właśnie na farmie żywcem nie ma kiedy wystawić :cry: Na leśnej coś upchnę :p
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to ładnie Gratulacje
    Dziękuje. Dobrze że szałwia a nie gryka xD;);)
     
    magdusia668, -MarekW- oraz hlnrys lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD z niej to zrobimy stos taki do samego nieba i tam spalimy xD:p;)