blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To się zrobiłem w bambuko.>:(
    Kręciłem w czwartek trochę kołem ze względu na bonus do "szukania" i nowy item.
    Nie doczytałem i chciałem go dzisiaj postawić w Strasznym Dworze;), a tu lipa.
    "Ni dy rydy!">:(
    ***
    Przy okazji zleceń sezonowych, dowiedziałem się że jest w grze zwierzę jelonek rogacz.
    Nawet mam 3 zagrody!
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2019
    olgs3, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    hmm trzeba dziś uważać bo można spotkać małpę samuraja ;)
    trzymam kciuki, żeby sypnęło :) Ja lewą własnie zrobiłam całą, za to prawa 92 krok :sleepy: Jeszcze do końca przepaść. No nic, szukamy dalej ;)

    O widzisz, zlecenia, idę machnąć :sleepy: Ano tego odpicowanego zgrzybiałego jesiennego nie da rady w Straszny Dwór wepchać. chyba ten chomik się boi, że go muchołapka wciągnie, jak kolegów :p;)
    Jelonki były w pendolino, zwykłe, a potem czerwone ;)



     
    agucha31, fkamil oraz hlnrys lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry. A co tu taki spokój, toż to dosłownie tydz mnie nie było, nim zasiadłam kawe zrobiłam bo myślałam ze z godz bede miała czytania a tu kilka stron zaledwie.
     
    Marrylan lubi to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aguś no jużem cię miała szukać na tych planszach czy się tam nie schowałaś na plaży albo w pokoju, albo tego Myszeau wysłać, żeby Cię znalazł :p Pewnie by kicia go wcześniej namierzył, ale już bym wiedziała gdzie jesteś xD Wszyscy się w szukanego bawią xDMokro, szaro i deszczowo u mnie. Południe było a myślałam, że środek nocy o_O

    Gadałam jeszcze z kołem. Musiałam ruszyć skrzynki z piniat, ale coś tam dało jeszcze :p Ale jak mi się nie chce tymi zielonymi kręcić :cry:xD:p
     
    agucha31 lubi to.
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Plaża mnie pokonała.:cry:
    Najpierw przegapiłem F5 i zostałem na 111 pkt.
    W następnym podejściu "zawiesiłem się" i zostałem z 124 pkt.
    Później już jakoś poszło, ale średnia spadła do 134,5.
    91 gier zrobione, jeszcze 114.
    Badyl muszę zebrać jeszcze 5 razy.
    Dzisiaj 3, jutro 2.
    Z ostatniego zbioru będzie nawet lekka nadwyżka na 2 zapasowe gry.
    Niech tylko wylotki lecą w miarę, żeby na koniec nie robić za dużo gier, bo to zwyczajnie męczące jest.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2019
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Gryka mnie zasypała i wyjść że szklarni nie mogłam ;)xD
    No mnie koło nie lubi i nie chce żadnego bonusa dać :cry:
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    i zabrali kuchnię :cry::cry::cry: Tej kolacji świątecznej na pewno nie polubię :cry::p Niedługo zbiór i będę męczyć :sleepy: No zobaczymy. Ech ja chcę z powrotem kuchnię i szopę :cry:

    xDxDxD Czyli na obiad gołąbki, krupnik i gulasz z kaszą? :p :D Nie wiem, czy kicia zadowolony z takiego obrotu sprawy, nie będzie co podjadać xD;)
    Koło przed wczoraj ładnie grało, teraz musiałam pomęczyć. Ale chce podgonić ile się da.
     
    agucha31 i fkamil lubią to.
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A niech Cię!;)
    Co ja się tego ponczu naszukałem!
    Ani w spa, ani w przetwórni.
    Na rynku też niema, w tabelach brak przepisu.
    A to taki dynks:

    Rząd chmur "Poncz owocowy"
    [​IMG]

    Na pnączu ustawiamy 8 itemów zdobytych w evencie;
    w przypadku itemów w wersji (+) należy najpierw wyczerpać ich bonusowe ładunki.
    Co 22 h otrzymamy:
    460 PD x Poziom Farmy;
    5% większa szansa na wypadanie narzędzi ze zbiorów przez 2 h;
    3% krótszy czas czekania na gotowość do zbioru przedmiotów ozdobnych przez 1 h;
    15% więcej PD/TPD z przedmiotów ozdobnych przez 3 h.
    Dobrze, że wyszukiwarka na forum jest.
    xD:cry:xD

    W sierpniu urlopowałem.
    Chyba przez przypadek mam Odprężonego Nagietka II.
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Najważniejsze, że masz :D z tymi wszystkimi już ładnie skraca :) Jeszcze z jedno się marzy i wtedy parasolki i inne mucho 2x na dobę :music::music::inlove:

    I na dzisiejsze święto:

    Para wybrała się do Zoo pooglądać zwierzaczki.
    Nagle ku zdumieniu wszystkich zwiedzających drzwi od klatki z dzikimi małpami otworzyły się i wataha wściekłych małp pobiegła w stronę wyjścia. Zwiedzający zaczęli uciekać w popłochu. Wszyscy oprócz pewnego staruszka.
    Gdy sytuacja się opanowała zdumiona para zapytała dziadka:
    - Panie, jak to się stało, że pan się nie przestraszył, tylko spokojnie siedział?
    - Łee... przyzwyczajony jestem, przez całe życie byłem kierowcą szkolnego autobusu
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Właśnie że pnącza "poncza";) nie mam.
    Nie robiłem tego maratonu.
    Ja odpalam rano jajeczne i wieczorem wędkarskie, i to styka.
    Wielkanocne trzymam w rezerwie, w razie jakbym coś pokićkał.
     
    agucha31, Marrylan oraz fkamil lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A czyli z hamaczka się wychyliłeś tylko po Nagniota ;) Leniwy ten Nagniot, ale dobry jest :)

    Ja rano hurtem odpalam i tak niewiele brakuje do drugiego zbioru na dobę :cry:, BP spojrzyj łaskawie i rozpatrz pozytywnie prośbę :p:inlove:;)

    rzucam okiem na Wiedźmina na TVP Historia... jednak do naszego mam sentyment :inlove: Kiedyś może zerknę na tego Netflixowego premiera się zbliża, ale mnie jakoś nie ciągnie do oglądania na razie :p

    A nasi panowie

    [​IMG]

    no i tak trzymać :D
     
    Miśkowo, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tego nigdy nie bedzie, nie lubie
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też nie przepadam, jakoś kaszy tej gryczanej w ogóle nie lubię, jedynie w gołąbkach właśnie a tak do obiady to ziemniaki wolę :)No ryż ewentualnie taki z sosem słodko kwaśnym :) Krupniku to już bardzo dawno nie jadłam, babcia robiła, kiedyś a ja w ogóle go nie gotuję ;)

    BP kusi nowym pakiecikiem
    https://board-pl.farmerama.com/threads/pakiet-tańczący-z-liśćmi.71648/#post-2107044

    hmmm coraz lepsze te bonusy :p tańczący z liśćmi xD Balansujący by było lepsze :p
     
    agucha31 lubi to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tu tez ryz tylko
     
    Marrylan lubi to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zdecydowanie te z ryżem lepsze :D, od kaszy się bronię rękami i nogami. Ale jak już to w gołąbkach ujdzie ;)

    A i taka ciekawostka jeszcze

    [​IMG]

    ciekawe jakie są te niewegańskie :pxD
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Jakoś kaszy nigdy nie polubiłam w zadnej postaci :) I raczej nic tego nie zmieni :)
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    Mnie przekonywali na różne sposoby, ale nie zadziałało. Nawet kipi kasza, kipi groch nie pomogło xDxD Za to herbatka owszem :D Mogę świętować cały dzień

    [​IMG] xD

    A dla panów inna herbatka

    [​IMG] ;)

    A i jeszcze trafiłam na taką ciekawostkę
    [​IMG]

    muszę wytłumaczyć szwagrowi, ze robi to źle xD:cry:xD I że musi się zaprzyjaźnić z tą kuna, co mu po strychu harcuje :pxD
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO widzisz a ja taki typ człowieczka ze nawet to tylko pijam jak juz na prawdę jakiś bakcyl mnie rozkłada to tylko wtedy z dodatkiem cytryny a tak to juz nie pamiętam kiedy piłam :)
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    meczyłam pokój i wyspe i to trzecie,nawet pomału jakos idzie(ponad 120pkt),jak sie przyzwyczaje do plansz to akurat przychodzi moment na zmiany :(,i najważniejsze pierwsze wielkie drzewo zdobyte a gdzie reszta 8)

    [​IMG]
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mnie w pracy przyzwyczaili i pije jak tam jestem.xD W domu tylko zimą :) Z sokiem malinowym lub imbirem :inlove:


    Ewa gratki :) Ja już je widzę w zasięgu wzroku. niedługo będzie moje :p a no własnie, gdzie reszta :sleepy: Walczymy :)