blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A to te szare drzewka były wcześniej?
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A nie wiem, nie obserwuje targu.Możliwe, że w weekend pojawią się te drzewka, a na targu nie pierwszy raz się pojawiają drzewka zanim je wprowadzą
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    A to wczoraj miałam taką za ponad stówę (nie pamiętam dokładnie) ale z florenami była, a dziś jakaś super nowa oferta za 50 zł 200 imprezówek i 2x inwazja robali. Nadal nie mój poziom zainteresowania :p

    To już wiemy co w TS-ach w weekend będzie ;)
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Po 14.00 na targu ikonki już były.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kurka, mogliby mi na maila podesłać dane, to bym do kalkulatora wprowadził.
    xD:cry:xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja ja od dłuższego czasu mam w koło te z fl i za każdym razem za prawie 300zł :cry:
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    haha BP nie daje za wygraną :p;) Gratki Aga :D

    dziękuję Danusiu :) Trzeba pogadać z tym twoim kołem, nasłać panów od naprawy itp, mam nadzieję, że się naprawi szybko :)Ja kręciłam około 90 zielonych i 100 niebieskich i oprócz bonusów jest 24 stare klony, 3 złote liście klonowe, 1 czerwony liść i 1 zielony ;)

    Jaki BP taka pomyłeczka, nie dziwi nic :music::pxD Nawet nie patrzyłam, czy zajumało teraz siedzi :p

    o ts-y w piątek się ciekawie zapowiadają :p Te fasolody do mnie przemawiają, o takim smaku lodów jeszcze nie jadłam xD
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zielone i niebieskie wykreciłam do zera i% dalej nie ma 22 stare klony ,2 złote liście i 1 czerwony wodotubki 12
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)
    na kole wykręciłam 20 drzewek i 100% do stodoły,sieje na jednym polu,przerwa jutro od 18 do niedzieli ok.12,ile zrobie to zrobie czy cały event ...zobaczymy.Sobota -Kielce -wystawa ale Kris odpoczywa az do ....lutego :),tym razem bede jako widz 8)
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD jabcok jest dobry, bo.. jest dobry i tani :p;) Mam sentyment do piwa jabcokowego, ale gruszkowe ostatnio też mi podchodzi :p;)

    zrób ładne fotki :D Z % troszkę podgonisz, może tak źle nie będzie :)

    no paskudne kolisko, ale przynajmniej trochę drzewek jest ;)

    teraz też mam promocyję z kołem :p i 2 inwazjami robali. Podziękuję, już lepsze to święto świateł.
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No niestety, będziesz musiał chwilę poczekać :)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Za piwem wcale nie przepadam nooo ale takie jeszcze ujdzie :)
     
    aweva55, magdusia668 oraz Marrylan lubią to.
  13. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    mam tak samo
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    dziewczyny gratki wolemi :) zerknęłam i 14 potencjalnych się w pasku kisi, ale teraz nie ma jak wystawić :cry: przynajmniej dopóki bonusy działają :p jutro wystawię i zobaczymy :p
    zwykłego nie tknę za nic w świecie, musi być co najmniej z jakimś sokiem, ale tamte to ujdą ;)
     
  15. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    U mnie też się trochę ich kisiło i przedwczoraj 3 wolemie ( nie wiem czy dobrze odmieniłam) wyskoczyły. Nawet mi się podobają:)
     
    magdusia668, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ta gorycz i też nigdy mi nie podeszła :)
    A to ciekawe, czyżby nowy sposób na naukę języków obcych?
    [​IMG]
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    xD:cry:xD xD no i niech się te wszystkie kursy "język w tydzień" schowają, jak tu jeden wieczór i wszystkie znasz xD Angielski, niemiecki, chiński.. koci, ptasi,czy to nie genialne? :DxD
    No właśnie tej goryczki w piwie właśnie nie lubię, zresztą winko też słodkie bardziej lubię niż wytrawne ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    No to pozdrawiam Was wszystkich ciepło i filozoficznie :inlove::inlove::D

    No to badyl wysiany, liści styknie, teraz gryka na wypadajki :p Może coś tam dodatkowo ten powtarzalny zrobię, zobaczy się ;)


     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta a najbardziej i najlepiej poznajesz łacinę :)
    Oj to właśnie to ta gorycz najgorsza. Winko też u mnie nie całkiem :)
    -----------------------------
    O jaki dziś fajny widok na fermie mnie zastał :)
    [​IMG]
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    super widoczek :D

    dzień dobry :)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dzięki, może dojdę do 5 i rusze na targ polować na kolorowce zeby te nieszczęsne misje skończyć :)