blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta jeszcze troche bedzie tak ze jak chcesz zrobić event kup sobie nasiona do wysiania a jak chcesz wypadajki musisz kupic odblokowanie ich :wuerg::cry::mad:>:(
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja nawet nie muszę czekać na jutrzejszą wyprzedaż:
    [​IMG]
    Ale ja mam chyba względy jakieś.
    Koło fortuny kup!
    Całe!?
    xD:cry:xD
     
  3. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Widocznie za mało krwista xD
    Ja też! Ale popatrz ile się trzeba było naszukać, żeby jakąś znaleźć xD
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    JC można az 2 szt kupic,BP juz nie wie jak ściagnąć od nas kase,echhhh8)8),ja mam wyprzedaż -Bananowy Farmer -29% rabatu,proponują 40szt ZB a ja ich na stanie mam ponad 3 tysi,hehehehehxDxD
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aguś wcale bym się nie zdziwiła jakbyśmy kiedyś pięknego dnia się obudzili a tu tajemnicze nasiona i kup zasadź na polu a może nowa roślinka wyrośnie 8) Na szczęście jutro bez koła też da radę :)
    xD:cry:xD bież będziesz miał zapasowe xD

    łoo podwoili stawkę i bliźniaki oferują :p Bananów mam 4458, aż "w poszukiwaniu zaginionego banana" z WS do paska wywaliłam xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to jest możliwe i to bardzo Ale gorzej jak bedzie trzeba takie nasiona do eventu kupić :cry:
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to w pracy na super pomysł wpadli przy szatni położyli stojaki z takim napisem: "Tutaj odłóż swoją parasolkę". Też wymyślili, ułatwili złodziejom zabieranie ich, przykre to, ale jak kładziemy na szafki parasolki to potrafią ulotnić się. A co dopiero jak tam położymy.
     
    agucha31, Marrylan oraz magdusia668 lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Chyba z ich strony już by mnie nie zdziwiło. Ale mam nadzieje, że taki genialny pomysł im do głowy nie wpadnie, sprzedaż koszyczków chyba by im spadła do zera. Ech tęsknie za Kanadyjką ;)

    No niby pomył ok, żeby się nie gubiły. Ale parasolki lubią się ulatniać. A w takim stojaku to tylko wybierać, przebierać. Łańcuchy od razu powinny tam być do przypięcia ich ;)
     
    magdusia668, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No cos Ty jak do zera, wtedy w koszyczkach wzmacniacze, pomoce i inne dodatki do tych roślin xD:cry:
     
    Marrylan, magdusia668 oraz hlnrys lubią to.
  10. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    hej, nie podpowiadaj BP;)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dobra, dobra juz jestem ciiii ;)
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W końcu event bez koła jest trudny, ale nie niemożliwy.
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD no fakt, wzmacniacze eventowej x3 albo x4 a w największym item nasienny tragarz, co 12h daje 2 nasionka, tylko że wcześniej trzeba florka wrzucić, żeby odpalił :pxD:cry:;)


    A dziś na obiad miałam barszcz biały napakowany serem i kiełbachą. Zjadłam, za niedługo poszłam do siostry, a ona do mnie, że będzie robić barszcz biały i czy chce xD:cry:xD No niestety nie dałam rady :pxD
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O zmowa w obiadach :) Przyznam ze nigdy jeszcze nie dodawałam sera do barszczu, kiełbache owszem ale ser
     
  15. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    a ja dziś porową zrobiłam , mniam mniam :D
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zmowa barszczowa :pxD Ja daję, albo jajko na twardo, albo twaróg taki rozdrobniony i kiełbachę, mniam :);)

    o a takiej to nie próbowałam jeszcze, poszłam oblukać, wygląda obiecująco :), zresztą do rosołu czasem daję, trzeba będzie zrobić :p:)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm, no może kiedyś sie skusze i spróbuje :)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Znaczy jesienną, bo taką mamy porę?
    xD:cry:xD
     
  19. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Dokładnie tak a niedługo będzie zimowąxD porą;)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech po tych dożynkach z żalu na to wszystko to chyba nawet mój kicia sie spił bo jakos tak dziwnie te wode pije xD;)xD