blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    gra jest coraz bardziej uzależniona od zakupów ale teraz to już przeginają :wuerg:>:(:cry: pierwszy rzut oka na poradnik ... robię :p ale wasze wpisy skłoniły mnie do kolejnego czytania ze zrozumieniem xD przygotuje pole pod event ale jeśli koło

    się

    nie spisze ... to bez żalu odpuszczę bo na zakupy nie dam się naciągać .
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Zwykłych wejściówek mam zawsze prawie pod maksa, a jeszcze parę ton skrzynek w pasku leży, więc co mi szkodzi zwykłym kołem pokręcić. A jeszcze przy okazji imprezówek przybędzie, bo z tych skrzynek też zawsze parę wpadnie. Także nie ma co marudzić, trzeba szukać pozytywów całej sytuacji xD
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

  4. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Bry
    jeszcze nie czytałam poradnika, ale skoro o wejściówkach mowa, to BP już przygotowało dla mnie stosowną promocję xD:cry:
    [​IMG]
    ach ten poziom zainteresowania :p
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zdecydowanie tak. To już iem, co będzie w najbliższym czasie na obiad xD
    Tylko co wybrać? Ser, dżemik czy jabłka? Hmm... Trudna sprawa. Trzeba to będzie dobrze przemyśleć :D
     
  6. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    O tej porze roku, to akurat wybór jest prosty. Zdecydowanie jabłka!
    Z serkiem jeszcze zdążysz :D
    Serek to lepiej zjedz ze szczypiorkiem, albo czosnkiem... chociaż, Ty nie wiesz co dobre, wiec zaraz zaczniesz narzekać, że coś jest "fuj" xD
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    na BP i jego pomocną wyprz zawsze można liczyć 8)xD Ja miałam teraz ofertę "sielanka" xD to z kołem miałam raz jak na razie, ale mają wyczucie trzeba przyznać :pJeszcze nie miałam czasu w poradnik wleźć zaraz obadam ;) Nie ma to jak połączy wejściówki na koło z eventem 8) Zielonych mam prawie pod korek, nawet musiałam wczoraj lekko pokręcić żeby zwolnić miejsce, ale jeszcze sporo zostało, niebieskich też się uzbierało, na pewno kupować nie będę specjalnie.

    o jest światełko w tunelu :D Dzięki :)
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No bo to jest fuj xD
    Nie lubię czosnku. To już wolę biały ser + czerwona rzodkiewka + zielona cebulka + śmietana (jogurt) jako naturalny regulator konsystencji i lepkości :)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To jest promocja pod tytułem. Chcesz zrobic event to kupuj jak najwięcej :cry:
     
    magdusia668, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    kto z Was dostał od dzisiaj taką promocje?

    [​IMG]
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No bo w lipcu był powrót legendy, a w listopadzie jest powrót powracającej legendy :p
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Znowu wyszło, że w pasku kisze 2 drzewka zuzubelki, nie wiem skąd one tam się wzięłyxD:cry:xD:cry: A misja wisi, chyba idę zrobić przegląd paska na farmie, bo ciekawe co tam znajdę:music::p

    Bry:)
     
  17. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie znasz się i nie wiesz co dobre :p. A może Ty wampirem jesteś? xD

    Może być, ale z czosnkiem jeszcze lepsze :D
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Chyba nie, bo za kaszanką też nie przepadam :p
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wreszcie znalazłam jakąś wspólną z Tobą cechę xD:cry:xD
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:DxD hmm komar, do tego wampir :D Ale Zgredzia ciągnie do zielonego to by pewnie te ogóry wysysał :D:p;)
    U mnie ani widy, ani słychu :p Pewnie się BP onieśmieliło moimi i stwierdziło, że nie ma się co pchac z jednym bidulka xD;)

    Niedługo zrobią wyprzedaż wyprzedaży, machną wszystkie w jednej wyprzy i wybieraj, przebieraj 8);) Ale upychanie w event to przeginka 8)