blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. aisunel

    aisunel Generał forum

    Brawo,brawo minimalisci,wielki szacun dla Was,ktorzy do konca trzymali sie zasad swojej chwilowej "konstytucji".Z drugiej strony nie bylo o co walczyco_O.Zaluje,ze nie wszedlem do Was po tabletki po poradniku,zarobilbym kilka mld-dow,przelewal kawe do Hamburga,a tak musze wypic wlasne piwo niezadowolenia:(.Jest to z pewnoscia ostatnia taka forma dozynek,a szczegolnie TOP-u;).Powstala olbrzymia przepasc zdobywanych sg w przedziale do 100,100-200 i najwieksza 200 i powyzej 234,gdzie sandaly sa passe:).Za chwilke bede mial dopiero poziom 221,nastepny moze za 3-ce,nastepny 5?.Do gryki dojde moze za rok,ktora ma wartosc wyzsza od sandala i mozna jej naprodukowac przy dobrym ukladzie loteryjno- finansowym w ilosciach kosmicznych:).Przygotujcie lewatywy,dla tych ktorym sie nalezy i kregoslup maja uszkodzony:p
    Rafalku dales rade,jak zwykle na swoim poziomie z tym bezsensownym hejtem:).Ale jak sie ma takich chorych,trzeba sie z tym liczycxD.Wszystkiego najlepszego dla kozetki,jestescie wielcy,a ja niegodny,aby Was czesto odwiedzac:)
     
  2. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Poważnie ?
    Coś słyszałem, że nawet fajna bajka była, tylko ten zając jakiś taki upierdliwy ... :sleepy::cry:
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Uff...dobrnęłam w końcu do ostatniego itemu w górach. Jeszcze te jedno zadanie w oceanie i całość będzie zrobiona. Można już wywalać powoli zagrody na wyspie (tylko węgorze zostawie) i zastąpić drzewkami.
     
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ale mnie rozbawiłeś MarkuxD:cry:xD
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    xDxD Bardzo się cieszę :)
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ogromne gratulacje dla wszystkich Topowiczów :), ale szczególne dla moich sąsiadów :)
    Cieszę się razem z Wami :)
    Magda podjęłaś słuszną decyzję :)i super, że się zdecydowałaś :)

    Osobne brawa dla farmerów,którzy wytrwali w swoim postanowieniu !!!

    A teraz hop bęc i poszła w porzeczki xD& rabarbar xD

     
  7. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    [​IMG]

    Taką ciekawostkę znalazłam z naszego drzewkaxD
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ale mogłaś chociaż jedną butelkę zostawić dla nas pełną ;)

    Gratuluję wszystkim TOP-owiczom :)
    [​IMG]
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Marku :D:D:D xDten garniaczek taki piękny, że do wiosny masz co najmniej ponosić ;) Ano wyjątkowo przebrzydły i przebiegły ten zając był :p;) nie było wilkowi lekko :cry:xD;)

    Dzięki :) Tobie za przytulenie się też dzięki :p;) I gdzieś Ty teraz porzeczki i rabarbar znalazła? :p;)

    aż mi monitor różami pachnie :inlove: dzięki :)

    wygląda obiecująco :D może zamiast na targ trzeba produkcję uruchomić? :D

    zrobimy zrzutę owoców, sprzęt zza stodoły uruchomi i się zapełnią :p;) Dzięki :)
     
  10. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    xDMod_Zła jakoś tak zasmakowało:music:8). Zaraz polecę;) do sklepu
    A nad tą produkcją trzeba się zastanowić, może bardziej opłacalna by była
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bedzie co wydawać :)
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla wszystkich ,którzy zasłużenie weszli do TOP
    Pomimo takich "podziękowań"
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A ja mam pytanie odnośnie skrzyń ewentowych.
    Zawartość skrzyń ze złotem i ze srebrem (jedna losowa pozycja z listy):

    [​IMG]
    [​IMG]
    Jeśli ktoś posiada w inwentarzu powyższe skrzynie, ich zawartość zostanie zaktualizowana wraz ze startem eventu.
    Co sądzicie o nie otwieraniu ich?
    Z ostatniego zdania wynika, że te skrzynie już były, a na czas ewentu ich zawartość została zaktualizowana (dodano wylotki).
    Zawartość srebrnej się nie zdewaluuje, bo jest zależne od poziomu.
    Złote też mogą poczekać.
    Może warto je zatrzymać, w razie gdyby pojawiły się w kolejnym ewencie i zawierały - być może cenne - wylotki.
    Wówczas też ich zawartość zostałaby pewnie nadpisana na potrzeby ewentu.
    Co o tym sądzicie?
     
  14. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Emocje powoli opadają
    Miałam lekkie deja vu* znów długie wahanie i znów te same 2 osóbki popchnęły mnie do ostatecznej walki o TOP (w ostatniej chwili) :)Tym razem jednak nie wspinałam się sama. Miło było przeskakiwać pięterka w duecie i równie miło pozostać w tak doborowym gronie. Było tempo, były wielkie emocje i do ostatniej chwili wielka niewiadoma. Nie sądziłam (zwłaszcza po przeczytaniu poradnika) że wrzuty będą aż tak wysokie, grunt, że się udało.

    Bardzo serdecznie chciałam w tym miejscu podziękować za doping, wsparcie, dobre słowo i zrozumienie, zwłaszcza, że decyzja do łatwych nie należała.
    Gratuluję wszystkim topowiczom i tym, którym odrobinę brakło, łatwo nie było i mam nadzieję że następnym razem (oby był następny raz) będzie lepiej. Cieszę się, że na liście mimo wszystko pojawiło się tyle znajomych nicków.
    Osobne gratulacje należą się osobom, które wytrwały w w swych założeniach, zdaję sobie sprawę, że to też łatwe nie było.
    No i pora wracać do farmerskiej rzeczywistości ;)

    * odczucie, że przeżywana sytuacja wydarzyła się już kiedyś
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No właśnie jadłem dziś na obiad. Z jogurtem. Mniej tłusto :p

    Gwoli ścisłości serial był radziecki a nie rosyjski. Ale fakt, genialny. Chociaż dziś go chyba przebija "Masza i Niedźwiedź" :)

    Nie ma graczy, którzy niezasłużenie się w nim znaleźli. Każdy, kto się tam dostał, musiał pracować przez cały rok. Można zastanawiać się nad postawą etyczną niektórych osób, ale na pewno nie nad tym, czy zasłużyli na bycie na liście, czy nie.

    Morze jest szerokie i głębokie. Teraz cenne były te skrzynie. Kto wie, jakie będą następnym razem? Już teraz różnych skrzynek jest coś koło setki i co rusz pojawiają się nowe.
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Drogi Zgredku- mam swoje zdanie. Wyobraź sobie,że też się przygotowywałam cały rok. Ale dałam się ponieść, jak sądziłam fali. A potem okazało się ,że to było tylko lekkie falowanie wody.Moja wina,mój błąd i jeszcze raz piszę tutaj- nie było warto.Żadnych więcej w tej grze wspólnot ani akcji forumowych,w których wezmę udział.
    A taki wpis jak ten cytowany przeze mnie- jego autor napisał to,co wielu pomyślało. I słusznie,że to napisał. Wyciągnęłam wnioski.
    Na temat tych tzw. dożynek więcej pisała nie będę bo szkoda klawiatury.
    Miłej nocy.
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    możesz szaleć po targu jak po galerii :D Mi uszczuplało nieco, ale niewiele ;) Jeszcze na zakup wolemii na produkcję wyciągu procentowego starczy :D

    na pewno warto się zastanowić :music: sprzęt się załatwi, a jaka oszczędność na akcyzie :pxD I jak braknie, nie trzeba szukać całonocnego xD;)

    za późno już otworzyłam :oops: żeby było śmiesznie, już po evencie xD:cry: a w sumie to pewnie bardziej by się przydały podczas. Może i warto było by zostawić, tylko czy przy następnym ich zawartości nie zmienią na gorsze? Chociaż te wylotki z większej ilości... no coś w tym jest.;)
     
  18. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Mniej tłusto to się je samą. W ogóle nie kumam tych połączeń warzywno-śmietanowych. W dzieciństwie mnie taką sałatą karmili, że o ogórkach nie wspomnę. Dziś unikam jak ognia xD.
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mizeria :inlove:
    Bierzesz dorodnego ogóraska, kroisz na plasterki - cienkie, ale bez przesady (mają być sztywne), solisz, śmietanisz (albo jogurcisz), mienszasz i zjadasz świeżo przyrządzone. Pychota :inlove::inlove::inlove:
    Tylko ogór musi być twardy! Inaczej pod wpływem soli szybko zmieni się w ciapaję. Z tego samego powodu trzeba jeść od razu, nie można przygotować godzinę wcześniej.
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    O pieprzu zapomniałeś :p