blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Benia taki numer wykręciła:D

    Benia.PNG
    Szkoda, że to nie miejsce nr 500 xD
     
  2. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    No wariatka;):inlove:
    Benka daj znak życia...:D
    Sama chyba bym na zawal padla

    [​IMG]

    Szampan dla wszystkich:D
    Za ten TOP należy nam sie:music:
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Benia to na pewno na jakiś prochach to wrzucała :pxDxDxD
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ufff moment ręce się jeszcze trzęsą xD:cry:xD

    Dziękuję kochani :inlove::inlove::inlove::inlove: Zawał miałam i owszem, ale Doktorek i pacjenci reanimowali :inlove: Udało się i cieszę się z tej miejscówki xDxD
    Kochani Gratuluję każdemu z osobna i wszystkim razem, tak kciuki miałam zaciśnięte, że wrzucało się tak a nie inaczej i ta miejscówka stąd :p Bardzo dziękuje, że mogłam być z Wami :D

    to też ale z zaciśniętymi kciukami to wrzuty ciężko robić xD:cry:xD
     
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Ja oczywiście swoim zwyczajem ;
    ...Od dwu dni tutaj na mym stołku siedzę
    słuchając pilnie co... kto... komu...ile...
    i nic nie gadam lecz teraz na koniec
    ze swego kąta ciut nosa wychylę.
    I powiem moim nieudolnym rymem
    odpuśćmy sobie cokolwiek się stało
    po co nam w sercach jakieś zadry nosić
    wyrwać od razu mniej będzie bolało.
    Minione chwile już w przeszłość odeszły
    więc by za wiele się tu nie rozpisać
    powiem to tylko co jest najważniejsze
    cieszmy się chwilą którą mamy dzisiaj.
    Dla mnie ta chwila wiele ma uroku

    a już najwięcej chyba to mnie wzrusza
    kiedy spoglądam w długą listę TOP-u
    że pod farmerską polska żyje dusza.:inlove:
    Że ich tam tylu pośród innych nacji

    jest na tej górze - albo pod nią leży
    i że z fantazją niemalże ułańską
    oddali trud swój...chwaty z was Farmerzy !
    Teraz niech każdy znowu tu coś skrobnie
    aby to święto uczcić chociaż z deka
    wszak dzień trwa jeszcze choć ewent skończony
    -bo jutro... zwykła codzienność nas czeka


    Dochtorze darmowy seans mi się należy, bo od razu się domyśliłam :p - i nie na kozetce a w Twoim gabinecie xD
    w przeciwnym wypadku już wcześniej bym nosa wychyliła i być może oberwała weń,
    ale i Tobie by się rymem dostało- i to takim z ostrzejszego pióra :D:cry:xD
    - teraz idę poczytać bo widzę, że zanim posta skrobnęłam to już trzy strony przybyło :p
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    A oto geniusz i triumfator tych Dożynek

    [​IMG]
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przerzucone o 610.000 8)
    Ile to sałaty zmarnowane :cry:
     
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Gratuluje topowiczom i niezmiernie się ciesze, że parę osób dało się na końcówce namówić do udziału :)


    A co? Liczyłeś, że ktoś Ci zrobi sałatę w śmietanie do obiadu?? xD
     
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Gratuluję wszystkim miejsc w Topiku :)
    Gdyby tak jeszcze z godzinę trwał event to pewnie bym wypadł z 500 ale udało się. Posiedzę za to na gałęzi xD
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Na gałęzi jak na gałęzi, ale na kolanach to mi się za bardzo nie rozpychaj xD
    [​IMG]
    Gratulacje rzecz jasna:)
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Może piszę na forum mniej niż kiedyś, ale czytam więcej niż kiedyś... Tydzień po tygodniu i miesiąc po miesiącu śledziłam przygotowania wielu forumowiczów do TOP. Wyliczanki, zestawienia, strategie, codzienne zmagania z czerwonym koszyczkiem i wystawianiem ofert na targu, polowanie na towar o jak najlepszym współczynniku... I to wszystko gdzieś w nawale eventów... Ogromnie przykro mi się robiło na myśl, że tyle pracy nie znajdzie swojego finału na liście TOP:(

    Mam nadzieję, że nie zachowałam się jak słoń w składzie porcelany i niczyich uczuć nie uraziłam, zachęcając do uczestnictwa w TOP. To była Wasza praca i ta nagroda za nią zwyczajnie Wam się należała:) Jeszcze raz gratuluję :)
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Poczekaj chwilkę , zaraz zejdę xD
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Szczere gratulacje dla wszystkich którzy jednak postanowili brać udział w TOP i jeszcze większe dla tych z TOP 500 :)
    Ja jednak pozostałam przy swoim, do wora wrzuciłam tylko wypadalec i kawusie i nic więcej, troszkę na targ zanioslam ale aby dobic to równej kwoty i tak sie moje tegoroczne dożynki skończyły
    [​IMG] troszke sg przybyło i na tym było koniec
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I taka miła wiadomość, dla "nieco" starszych dzieci:

    "Wilk i Zając. Wielki powrót po 50 latach. Rosyjskie studio wznawia produkcję serialu

    Pokolenie 30 i 40-latków z pewnością doskonale pamięta i wspomina z rozrzewnieniem "Wilka i zająca", czyli kultowy rosyjski serial, dawniej często emitowany w polskiej telewizji. Okazuje się, że produkcja doczeka się kontynuacji!

    Rosyjskie studio Sojuzmultfilm zapowiedziało, że wznowi produkcję serialu "Wilk i Zając" (w oryginale: "Nu, pogodi!"), czyli hitu animacji z 1969 roku, który zrobił furorę w wielu krajach (przede wszystkim z Bloku Wschodniego). Oczywiście szczególną estymą "Wilk i Zając" cieszy się cały czas w Rosji, gdzie wg ankiety aż 65% obywateli uważa serial za najlepszy film animowany w historii.

    Studio, które pierwotnie odpowiadało za tworzenie serialu ponownie zabiera się do pracy nad serialem, w którym tytułowy włochaty drapieżnik próbuje dopaść (często podstępem) sprytnego zajączka.

    Sprawę wznowienia produkcji serialu skomentowała nawet wicepremier Rosji Olga Gołodiec, która powiedziała, że to idealny prezent dla dzieci na 50 rocznicę powstania pierwszych epizodów "Wilka i Zająca". Pierwsze odcinki reaktywowanego serialu zostaną opublikowane wiosną 2020 roku."

    Aby do wiosny!:D

    Tak dla przypomnienia::p
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla TOPowiczów!
    [​IMG]
     
  16. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Witam. Niestety dziś nie miałam nawet chwilki czasu w pracy aby zajrzeć na farmę. I tak sobie pomyślałam, że jaka musiałabym być wściekła ( tylko na co , na kogo?) gdybym brała udział w Topie. Nie miałabym szans na wrzucenie przysłowiowej sałaty. Już w tamtym roku pisałam, że zakończenie Topu powinno być w sobotę lub niedzielę.
    Oczywiście gratulacje dla wszystkich spełnionych i tych mniej również.
    A wiecie może jak K.tynka? Mam tylko nadzieję, że nie skończyła na 4 miejscu jak w ubiegłym roku.
    Wprawdzie nie wchodzi na forum ale jakoś tak zawsze jej kibicuję. W końcu jedna z naszych:)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2019
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    2 miejsce ma
     
  18. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Dzięki, to super:)
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    co nie? I bajeczna misa z sałatą i kurczakiem poszła się bujać :cry::cry::p Bo za późno wyhamowałam i zabrakło na obiad:cry:;):p
    :D:D:D no nie wierzę :D:D Miałam na VHS i był czas że na okrągło leciało, dzień bez tego był stracony :D Już się doczekać nie mogę :D

    Dzięki Greciu:D
    Aguś dzięki :) Tobie też gratki, pięknie :D 4 z przodu :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2019
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Grateczki dla wszystkich TOP-owiczów i dla kazdego po 1 różyczce od Miśka ;),chyba starczy dla wszystkich 8)

    [​IMG]