blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Czytając wpisy tu i w pobocznych wątkach wątpię w to, że akcja się przysłużyła rozwojowi kozetki.



    Mam nadzieję, że screen poniżej zakończy na forum osobiste wycieczki. A jesli ktoś ma jeszcze potrzebę uzewnętrznienia się, zapraszam na sowę.

    [​IMG]

    Z mojej strony to by było na tyle.
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Za to chyba z 10 misji w spółdzielni zrobiłam. Spojrzałam na listę- i zastanawiam się czy dolna granica to będzie 150 czy 200 mln.
    A może więcej?
    Żvczę wszystkim,żeby się utrzymali na liście.Dajecie:)
    Magda nie masz powodu nikomu niczego udowadniać.
    Dzięki za fajny pomysł
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tez sie nad nimi zastanawiam, bo towar w stodole jeszcze zgnije :) A do nastepnych dożynek kto wie jak to bedzie i zy beda one lub nawet gra
     
  4. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ....jak najbardziej !!!!

    aktywność forumowa jest odwrotnie proporcjonalna, do "opłacalności" eventów
    i wprost proporcjonalna do stopnia ich "absurdalności"

    o to ostatnie się nie martwię
    BP zadba,

    a my jak te pingwiny....
    nadal dryfują....
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeśli będą następne dożynki, to bez listy - tego jestem prawie pewien.
    Ot, ewent - jeden z wielu, tylko większe wymogi przy wpłatach.
     
  6. czechu79

    czechu79 Generał forum

    A potem spam w ogólnych z zapytaniem :
    Gdzie jest krzyż?
    xD:cry::cry:
     
  7. milunio

    milunio Półbóstwo forum

    a ja dzięki akcji minimalistów zagościłam aktywniej tu na kozetce...;)`i w jakże doborowym towarzystwie :p także w tym aspekcie - dożynki na wielki plus :)
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Poszłabym dalej- lista będzie ale jeśli będziemy chcieli ją zobaczyć,trzeba będzie wysłać sms z serii premiumxD:cry:
     
  9. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    xDxDxDxD:cry:
    uf!!!!!!!!!!!!! jak dobrze ze nie przeniosiono, Twojego postu do "Zbiór aktualizacji i pomysłów" tak malo tam wchodze...

    Michas sprezentowales mi radoche na calego!!!!

    dla tej ramki.. przerywam sprzedaz sandalowxD
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    W promocyjnej cenie? ;)xD Mnie ostatnio tylko takie promocje nawiedzają :cry:
    [​IMG]
     
  11. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Też mi to przeszło przez myśl, no i byłoby szkoda, ale z drugiej strony nie wiem co byłoby gorsze brak TOP-u czy kolejne TOPowe rozczarowanie...

    tylko co ja teraz zrobię z tym mozolnie zbieranym (i kupowanym) towarem?
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019
  12. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Dzień dobry,
    ja przepraszam, że tak się wcinam z krzaków, ale tu podobno jest kozetka, a na kozetce można się zwierzyć z różnych rzeczy, które człowiekiem targają. A mną na ten przykład targa dysonans poznawczy...


    [​IMG]


    Chyba że są dwie osoby o tym nicku, to już się czuję uleczona :)

    A w temacie kto, ile i dlaczego bliżej mi do kos niż minimalistów, bo lubię precyzyjne wyliczanie co do listka sałaty, żeby te siódemki wyszły.
     
  13. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    malina, czechu !!!!

    to Was przywiało
    ....jeszcze doktorka brak (Monia)

    sandałów już od wczoraj nie sprzedaję
    papuzie na spec-dopalaczach....
     
  14. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Kolejna aferaxDxD:cry::cry:xDxD

    Wchodząc ostatnio na swoje włościa poczułem się jak a cmentarzu, to wpadłem znicz zapalić :p
    połączyłem posty
    MOD Zgredek
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 listopada 2019
  15. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    masz posta pod postem, ale chyba "Waaadza" jeszcze/już śpi, bo inny dowcip też jeszcze wisi

    no to teraz regularnie musisz wpadać i znicza odpalać (jest osłonka na wiatr odnowy?)
     
  16. Alairë

    Alairë Generał forum

    Dopiero teraz skończyłam sianie trawy, nie spieszyło mi się absolutnie, więc na liście już się nie zobaczyłam.
    Zgodnie ze swoją deklaracją zadanie wykonałam wrzucając 13 skoków i 8 lasek cynamonu.
    Z ciekawości zerknęłam na listę topu (bo już mogłam) i aż poszłam spojrzeć do poradnika eventowego, czy przeoczyłam jakieś zmiany.
    Następnie trafiłam tu, cofnęłam się kilka ładnych stron i już jestem na bieżąco. Że tak powiem - życie...
    Dziękuję za zacną inicjatywę. Szkoda, że jej realizacja okazała się być zupełnie inną parą kaloszy.
    W zaistniałej sytuacji nie wiem co zrobić z nadwyżkami wypadajek, przemyślę to jeszcze.
    Jeśli zdecyduję się na ich wrzutkę, to dopiero pod koniec i z kalkulatorem w ręku, żeby nie przeskoczyć ostatniego miejsca.
    Pięknie prezentuje się mój sąsiedzki cmentarzyk, pozdrawiam serdecznie ze swojego nagrobka ;)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ładnie :D mam nadzieję Doktorka tak zobaczyć w tych 7 ;)
    Doktorku trzymam kciuki :D w pancerzu bym chętnie zobaczyła czy innej zbroi na białym koniu :);)

    xD:cry:xD Michaś xD A tak jeszcze dwa zera i 200% żeby powierało, będzie petarda :p xD;)

    To jest ten największy :) Miło cię gościć :)

    za to pomaganie Cię uwielbiam, i masz się nigdzie stąd nie ruszać :D:inlove:;)

    xD:p:p abonament będzie miesięczny przez rok wcześniej, jak ominiesz jeden to zobaczysz tylko pół listy ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2019
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    suez75
    SMOD Atena i MOD Marion już Cię prosiły, żebyś zmienił ton w swoich komentarzach. Nie posłuchałeś, więc konsekwencją tego jest 21 punktów i blokada na tydzień.
     
    aweva55 lubi to.
  19. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    wow.., nadaje sie na pierwsza strony Gazety..[​IMG] xD

    ja tak na marginesie, jestem juz cala minimalistyczna...,niezłomnie bez premium, bez zakupu pnacza czy tez Box-sikow..itp.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Papuzie zamknęłam w sejfie....nie ufam BP xDxD:cry:
    a Sandalowce przed chwila w komorce (tak Babcia mowila) wplace je tylko wylacznie, bez wahania za Ramke)))))xDxD

    Monia.......:inlove: Michas o tak !!! bez chusteczki nie dalo sie Jej czytac.., wchodzac tu zawsze jej szukam!

    papapa Kochani warto było wejść na Kozetkę))

     
  20. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Tadeuszu....
    Połącz moje posty proszę, ja na Puffin i ciężko mi idzie
    W podzięce możesz mnie zrugaćxD