blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    duzo osob online i spore obciazenie serwerow
     
  2. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    mam nadzieję na to tłumaczenie...
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD przekroczyłeś dozwoloną prędkość klikania? xD

    może forum też fiksowało jak przedtem z farmy wywalało i zostały pozostałości, albo serwer przeciążony. Ale teraz jesteś :)

    :D:D Ty tam pięknie pasujesz :Dte kosy wyjątkowo ładnie leżą na Tobie :p;)

    i poszło w eter, znaczy na listę ;)
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a co moze byc innego?
    no chyba nie to,ze ktos probuje sie wlamac...cos takiego to nie w tej gierce
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mi ten event idzie jak krew z nosa albo jeszcze wolniej...-.- nie wiem kiedy do was dołączę..
     
  6. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Orkiszowiec, a jeżeli jest zupełnie inaczej niż nam się wydaje ... ?
    Owszem, nie będzie wykresów i zdobywania szczytów ... bo po co ?
    Popijam sobie wieczornego drina i ...
    ... nie daje mi spokoju to pnącze, nie daje mi spokoju taki, a nie inny układ nagród w tak wyjątkowym evencie. Kombinuję na wszystkie strony, szukam racjonalnego wytłumaczenia i zaczyna się to wszystko układać w logiczną całość ... drin, to jednak cuda sprawia :)
    Ograniczono o połowę ilość miejsc dla graczy, aspirujących do najwyższego trofeum ... dlaczego ?
    Pozbawiono tej grupy nagrody, która od lat była wyjątkowa nie tylko z racji zajęcia wysokiej pozycji w rankingu, był to również najwyższy bonus z wszystkich, które oferowano.
    Tym razem jest inaczej, tym razem najwyższy bonus otrzymuje w zasadzie każdy, kto ukończy event i zainicjuje swój udział w TOP.
    Dla kogo ten specyficzny dobór nagród jest najbardziej dotkliwy, kogo najbardziej boli?
    Graczy, którzy przez cały rok trzepali towar na każdym polu ... na każdej farmie, na wszystkich swoich farmach po to, aby teraz właśnie wpakować go do wora z głównego, zasadniczego konta w grze.
    Czy może być tak, że ten strzał, to nie jest strzał w kolano BP, tylko oba kolana gracza multi ?
    Czy nie jest to próba uświadomienia, że to co przez błąd w sztuce zostało regulaminowo zalegalizowane, bez wątpienia jest nieuczciwe i żadnych wyjątkowych profitów, oprócz nicku na liście TOP z tego nie będzie ?
    Tak sobie myślę, przy tym wieczornym drinku, że jakaś przyczyna tej formy nagradzania uczestnictwa w TOP musi być ... i znajduję tylko jedną. To jest jasny i wyraźny komunikat dla wszystkich kozaków z dziesiątkami kont - wasz czas właśnie się skończył.

    To tyle fantazjowania :) ale wracając do rzeczywistości - zdecydowanie masz rację, to prawdziwa przyjemność brać udział w akcji, której zasięg przeszedł wszelkie oczekiwania, która spotkała się z takim uznaniem i której zasięgu, najstarsi kronikarze Farmeramy nie pamiętają :) Fajnie, że jesteś z nami :)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mi też, ciągnie się jak makaron spaghetti. Jeszcze zaczęłam wpłacanie od tej budy z największą ilością badyla a po drodze około 100 trawy wpłaciłam do innej i tak latam po każdej :pxD:cry: W tym drugim lepiej idzie, ocean zrobiony, w dżungli zostały 4 zadania /pnącze już zgarnięte/, góry nie ruszone, ale nie wszędzie mam zagrody ;)
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Węgorze też już mam. I fajnie bo również nie miałam.Czyli mam już wszystko to co ewentualnie chciałam zdobyć podczas g&t.Bez oddawania w zamian jaśków i innych sandałów tudzież różowych domków.
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/placek-za-oazę.71238/#post-2093951
    Przeczytałam nagłówek i aż musiałam sprawdzić czy mam podobne problemy jak Rysiu;) czy też to jakiś sposób wymiany wymyślony przez BP
     
    Ostatnie edytowanie: 14 listopada 2019
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Łał,Łał,Łał...zostawić was na jeden dzień i pol godziny czytania i dziesiątki lajków do dania:inlove:;)
    Imponująco wygląda taka ilość osób uczestniczących w akcji...wręcz zjawiskowo:inlove:
    Ale to nie wszyscy.Przejrzałam listę swoich znajomych i dużo ma zmieniony herb a na listę sie nie wpisywało.
    Mysle,ze o ile nie już to za chwile pęknie setka:music:
    Moze to będzie ten moment kiedy założyciel kozetki cysorz doktor blazers zechce sie pojawić?:)

    Jak u sąsiadów Niemców mniej więcej wiem a czy ktoś sie orientuje co sie dzieje u Węgrów w sprawie TOP-u?

    Beniu świetna robota:inlove:Dajesz rade...jak zawsze:music:
    I dopisz obok,w nawiasie,nick z gry.Zeby nie bylo,ze najpierw chciała a później zwiała i...tyle ją widzieli:p

    Taaaa...jak zwykle:p

    Ze nas masowo czytają w siedzibie głównej....az translator się przegrzewa;):p

    W tej,w tej.Wprawdzie ładnych parę lat temu ale jak rano sie zalogowałam to z kilku milionów sg na kocie zostało... okolo tysiaca-.-

    Popijam winko i...
    Byc moze BP z obawy zeby forum nie zniklo całkowicie postanowiło przy okazji TOP z ,,wypasionymi" nagrodami sprowokować userow do powrotu;)
    Udalo się? Udało...oby na długo tak zostało:)
    I do tego w miejscu ktore dostarczało codziennie pasjonującej lektury,wszelakiej adrenaliny,niesamowitej ilości śmiechu i dawało wsparcie w trudnych momentach:D
    Mamy Marku rożne wizje.Pewnie wynikają z tego ze rożne trunki spożywamy;)xD

    A serio to... liczę,ze aktywność ludzi którzy się tu pojawili i starych bywalców i nowo przybyłych nie skończy się tuz po TOP,ze zostaną,będą sie wspólnie bawić,dzielić radościami i smutkami.Tak jak tu było wczesniej.Zapewniam,ze kozetka* to najlepsza,kompleksowa terapia na wszystko:D
    Przyjdzie Benia to na potwierdzenie postawi pieczatke a doktorek zbierze koperty:pxD

    * za reklamę nie dostałam żadnych apanaży oprócz tabsow relaksujących:p
     
  10. olaale

    olaale Okazjonalny autor

    Dobra noc wszystkim.
    Ja również poproszę o dopisanie mnie do listy.
    pozdrawiam
    olka
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    W punkt Twoja opinia.
    W pełni się z nią zgadzam.
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No ja przepraszam że budzę ;)
    Żeby zagrać na nosie BP i tym samym wygrać
    na przekór ich oczekiwaniom

    Ta dziwna ankieta o likwidacji TOP
    chcieli usunąć
    był sprzeciw wielu z nas
    bo lubimy te emocje ten widok nicku na liście i to nie tylko swój a wszystkich i te kosy :inlove: ta jedność razem
    ta frajda z dobrej pracy, strategi i w ogóle wszystkiego na farmie
    ten event wydarzenie przecież jakże ważne ba najważniejsze dla nas farmerów

    a dziś sami ją sobie likwidujemy
    kto wygrał ?

    Dobrej nocy
     
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nie budzisz, nie budzisz ... nocny Marek jestem :)
    Agniecha, z tego co ja tu czytam wnioskuję, że to będą takie dożynki jakich Farmerama jeszcze nie widziała ... a to, że mamy przyjemność w tym czynnie uczestniczyć, nie świadczy o tym, że likwidujemy sobie zabawę, tylko warunki spowodowały, że przybrała ona nieco inną formę :)
    Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że to jest dla nas farmerów najważniejsze wydarzenie w roku, ale byłoby dobrze, gdyby tę świadomość mieli również organizatorzy. Czy ją mają ? Spójrz proszę ... jestem kilka godzin po zbiorach, znakomita część bonusów z itemów i rzędów pnącza już nie działa, sprawdzam najzwyklejszą w świecie muchołapokę, w jakiej jest formie ...

    [​IMG]


    Sprawdzam również nagrodę główną najważniejszego wydarzenia w roku, którą mam szansę otrzymać przy odrobinie szczęścia, jeżeli pozbędę się towaru wartości grubych setek milionów i znajdę w prestiżowym towarzystwie 500 najbardziej zaangażowanych graczy świata...

    [​IMG]
    W pierwszej godzinie po ukazaniu się FAQ do ewentu było bardzo podobnie ... i teraz nie wiem, czy to jest jakaś ukryta kamera, czy konkurs - "Jak nie spadniesz z krzesła ze śmiechu to mrówki są Twoje", a może wiek tak destrukcyjnie wpłynął na wzrok, ale nie, bo kawę widzę normalnie ... więc co to jest ? Biegnę do stosownego wątku poczytać reakcje i widzę, że mrówki przepadły, bo klika osób zdążyło już wyrazić swoją opinię, co znaczy, że albo poszli na tych krzesłach w zaparte, albo wykazali się ogromną sprawnością w ponownym zajęciu miejsca przy kompie. Opinie bardzo zbieżne z moją, więc teoretycznie wszystko gra ... tylko zawód jakiś taki wisi w powietrzu, rozżalenie potworne, któremu Mod_Marion z zaangażowaniem zaradzić się stara ...
    Dzisiaj jest inaczej, jest kapitalna koncepcja, jest bardzo duże zaangażowanie społeczności tego forum, jest lista, która rośnie z każdą godziną i jest zabawa, której wszyscy oczekiwaliśmy. To, że jest trochę inna w formie, będzie zupełnie nowym doświadczeniem, które z pewnością czegoś nas wszystkich nauczy.
    Być może jest w tej całej rozgrywce jakieś drugie dno, o którym nie mamy i nigdy nie będziemy mieć wiedzy ... ale to nie jest najistotniejsze w dobrej zabawie, której życzmy sobie wzajemnie :)
    Spokojnej nocy :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2019
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Jestem z Wami Minimalistami :)

    Co to dla BP takie dożynki. Dla nich liczą się wyprzedaże ..Właśnie szykują coś nowego żeby nas zachęcić do kupowania fl (zgadula) :)
    Więc szykujcie pieniążki..

    Miłego dnia :)
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Czesc:)
    Nie zgodze sie z Toba Marku.....zmutowane farmy w glownej mierze daja zastrzyk finansowy wlascicielowi gry ..jak duzy? wie to tylko on..bo przeciez malo,ktora osoba bedzie klikac dwa razy dziennie 600 sandalow czy tez innej moringi...
    a druga sprawa .ktora jest z nimi zwiazana to taka,ze nie wszystkie boczne farmy sa ukierunkowe dozynkowo,spora ich czesc pracuje po to by kazdy kramik na targu byl zapelniony wszelkimi dobrami..
    jesli wiec akcja ma na celu czesciowa likwidacje takich kont to po pierwsze straci wlasciciel gierki a po drugie odczuja to rowniez inni gracze poprzez wzrost i takich juz horrendalnych cen....
    a co do przygotowan dozynkowych,,nie trzeba tego robic przez caly rok..wystarczy korzystac z szklarnni,zbierac imprezowe wejsciowki i miec odrobine szczescia na kole:),,,co pare dni temu pokazal na offie Cardamon:)
    [​IMG]
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/legenda-wikingów.71091/page-4#post-2085959

    jesli wypadajek w czasie siania sekundowej gryki z bonusem powyzej nazbieral tyle
    cytat,,
    Witaj , Tak zrobiłem - samych wypadajek wyleciało ponad 25 tysięcy i 3000 drewnianych młotów :p. Poszło ponad 800 imprezówek. Pozdrawiam.
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/legenda-wikingów.71091/page-5#post-2086003
    To chcialbym zobaczyc jego stodole;)xD8)
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Nie wiem, co firma miała na myśli dając średnie pnącze jako jedną z głównych nagród dla TOP 500.
    Tak po prawdzie ono powinno być dla wszystkich za ukończenie podstawy, a tam wyżej coś ekstra powinno być.



    Mimo, że lista jeszcze niezamknięta, a nawet nieotwarta (bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach w tej sytuacji nie szarpnął się na koszyczki :p), my już wygraliśmy, nawet jeśli po drodze ktoś się wykruszy, czy zmieni zdanie.
    Tak trzymać moi drodzy, cieszę się, że mogę być częścią tak zgranej społeczności :).
     
  17. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    co BP miało na myśli ? ... to wiedzą tylko oni a najważniejsze jest to , że brać farmerska się zjednoczyła i fajnie być tu z wami:inlove::)
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    BP potraktowało TOP jak jeden z kilkudziesięciu eventow w roku i jest im wsio jedno,ze dla nas ma szczególną wartość
    Dla nas to bylo i miało być ,,wydarzenie roku".Wyszlo na to,ze dla nas i tylko dla nas
    A czy wsłuchują się w opinie graczy? Śledząc ich poczynania odpowiedz jest banalnie prosta
    Zresztą od dawna drogi wspólnoty farmerskiej i właściciela gry rozeszły sie i nie widzę możliwości powrotu
    A przy okazji Dożynek widać,ze nawet się z tym nie kryją
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czym sa dozynki i jaka wartosc ma glowna nagroda za liste Top to nam juz z kociana pokazali
     
  20. suez75

    suez75 Okazjonalny autor

    Ale dzięki BP jest to "wydarzenie roku" ponieważ połączyła całą brać farmerską:)