blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Z mojego doświadczenia wielu poprostu się boi, bo nie wiedzą, co trzeba robić w takiej sytuacji. Albo wychodzą z założenia, że "pijak" leży...
    Dobrze by było, gdyby szkoły i miejsca pracy organizowały co jakiś czas kursy pierwszej pomocy, nie zaszkodzi a może pomóc.



    Takie widoki to co tydzień mam bez święta. Mój pan od muzyki w kilcie popyla, bo mu w rajtkach cieplej niż w spodniach xD:cry:xD.Dzieci jak go na korytarzu widzą, to płaczą ze śmiechu, tak jedwabiście wyglada xD:cry:xD.
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Panowie z moich stron :inlove:;) Każdy sposób przekazania dobry :D Może akurat tak trafi do osób, które by w zwykłej formie nie przyswoiły, a i trafić na takie nagranie łatwiej będzie :)

    na to nagrywanie telefonem to się nóż w kieszeni otwiera >:( Nawet po karetkę nie zadzwoni o pomocy nie wspominając, ale nagrywać nagrywa 8)

    o dobry sposób :) zapamiętam ;)
    :D:D:D:inlove::inlove: no i jakię piekne nóżki a panowie tak chowają za tymi spodniami :p No nie powiem, takie widoki bym popodziwiała częściej :p;)

    xDxD nie bądź taka, weź fotę kiedyś trzaśnij :inlove: No wiadomo, że w rajtkach cieplej, ten jeans to taki zimny i twardy :p

    u mnie co roku jest w pracy i jestem bardzo wdzięczna :inlove: Wiem co i jak zrobić, ale takie przypomnienie jest dobre.:) Ech z tym 'pijak' leży to niestety często można takie tłumaczenie spotkać. Na pewno pijany... no niestety nie zawsze, a czasem nawet pijany pomocy może potrzebować.
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    I długi weekendzik:inlove::inlove:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)


    o taaak :D:inlove::inlove: 3 dni laby :D Nawet pogoda ma być nie najgorsza, a zapowiadało się nieciekawie. :) Byle tylko nie lalo na głowę ;) Dobrze, że też wolne masz :) Bo tam u Was to różnie z tym ;) No a za dwa tyg drugi długi weekendzik :inlove: Tak to lubię :D

    [​IMG]

    Hmmm trzeba na zakupy się wybrać za oszczędności męża :p:p

    Na kalendarz farmowy wczoraj zerknęłam. G&T już chyba na stale co 2 miechy. Dożynki w połowie, na pierwszy rzut oka 3 siewne... Powoli towar na dożynki trzeba szykować :p;)

    W dyńkach na 4 scenie stoję +100% wpadło to ciut podgoniłam.​
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dobra to zdobyłam z mrocznej misji rząd, ale nie mam w pasku kuchennego postrachu i nie mogę go zlokalizować co z nim zrobiłam. Misje mam zrobioną gdzie on byłxD:cry:xD:cry:
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Postawiłaś pewnie na jakimś innym pnączu, było kilka ostatnio, co się stawiało dowolne itemy, a na tych gałązkach ciężko się doszukać czegokolwiek, parę razy myślałam, że mnie coś trafi jak chciałam coś znaleźć :cry: No ewentualnie w ogrodzie którymś ;)

    Młody przegapił imprezę haloweenową w swojej szkole językowej, nastawiał się na dziś a ona przed wczoraj była :pxD:cry: Na szczęście nie ubolewał za bardzo, bo koledzy przyszli ;)

    Ja tam czekam, aż cukierek sam przyjdzie. może być taki starszy trochę :p:p
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Na pnączu na pewno nie postawiłam, bo patrząc na PD to jeszcze za dużo ma.Musi w nawiedzonym stać, ale bym musiała wszystko wywalić i wtedy by się znalazł.
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Po zbiorach hurtem zburz ;) Tylko potem to stawianie od nowa :sleepy:

    Kilka sposobów na oszczędzanie ;)xD

    Jeśli prowadzisz samochód i masz brudną przednią szybę wystarczy podjechać bliżej do poprzedzającego samochodu i poczekać, aż ten użyje płynu do spryskiwaczy.

    Jeśli po wyciśnięciu soku z pomarańczy wyjdzie mała objętość – dolej wody.

    Jeśli masz w domu dużo wody i masz straszną ochotę na cole, to kup puszkę coli i za każdym razem, kiedy chcesz się jej napić, bierzesz mały łyk coli, następnie kilka łyków wody, a na koniec znowu łyk coli. Masz wtedy wrażenie, że wypiłeś bardzo dużo coli. W ten sposób, z jednej 0,33l puszki coli, można zrobić ponad 30 litrów coli.

    Ścinając zakręty na autostradzie można zaoszczędzić na paliwie.

    By zaoszczędzić na taksówce należy jechać z otwartym drzwiami. Dzięki temu uniknie się tzw. “opłaty za trzaśnięcie drzwiami”

    Jak będziecie na wakacjach, to możecie dosypać robaków do obiadu. Nie trzeba wtedy płacić.

    Jak posłodzić ogórka to smakuje jak arbuz. Po co przepłacać?

    Miłość? Ta prawdziwa jest za darmo.

    Pestki do dyni są drogie. Można kupić w Biedronce bułki z pestkami dyni, których jest dużo i je zeskrobać. Ma się i pestki i bułki.

    Zamiast kupować papier toaletowy można podcierać się ręką.
     
    jacekf, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    znalazłam w końcu, bez demolki.

    Ale chyba na i tak jutro po zbiorach zrobię demolkę i uporządkuje trochę ten nawiedzony,bo wymieniam itemy co jakiś czas jak wpadnie lepszy i jest tam chaos,dlatego tak ciężko mi było znaleźć ten którego potrzebowałam.
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Przydałaby się jakaś wyszukiwarka itemów.
    U góry w pytajniku lub w trybikach jest po jednym wolnym miejscu.
    Tam dać.
    Klik i wyskoczy panel wyszukiwarki, wpisuje się nazwę i poda lokalizację.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2019
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove::inlove: o i na pnączach też żeby szukała :inlove: Bo nie raz się trzeba okopać po całej farmie, żeby namierzyć 8) Takie marzenie, które bym bardzo chciała, żeby się spełniło :music::inlove:

    uff, najważniejsze, ze namierzony ;) Kilka fajnych itemów doszło :) A porządek raz na jakiś czas dobrze zrobić ;) Mi by się przydał na wybiegu dla zwierzaków domowych :cry: Straszny mam tam ... nieład artystyczny :p A jakoś rno po zbiorach nigdy mi wena nie przychodzi, żeby rozwalić i ładnie poukładać :cry: A i tak już cały zapchany i miejsca nie ma. A jutro chyba kolejny kawałek do wykupienia, ale nie wiele da 8)xD;)
     
    agucha31 lubi to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Przypuszczam, że PT ma taka funkcję w konsoli, bo nie wierzę, żeby szukali graczom itemów "ręcznie".
    Więc gotowa wyszukiwarka jest, wystarczyłoby ją udostępnić w grze.
    Tak myślę.
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    W to, że ręcznie też nie uwierzę, muszą mieć do tego jakiś guziczek w tej konsoli. Wyszukiwarka czy guziczek bardzo by ułatwił sprawę graczom. Ale uprzedzam, że mundurka nie założę, żeby się do tego guziczka dobrać :p;)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Taki cytat właściwie na jutrzejszy dzień "
    Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma..."
    Wisława Szymborska
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    i taka pustka zostaje, która uporczywie nie chce zniknąć...


    A dziś jeszcze
    [​IMG]
     
  16. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Uwaga wklejam zapas gwiazdek[​IMG]
    Nie chwalę się gwiazdkami tylko umiejetnością wklejenia po tylu latachxD:cry:xD
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    :D:D:D Aniu no i super :D Przyszedł czas na Ciebie, żebyś szalała screenami :) Nachomikowałaś tych gwiazdek :D Hmmm jeszcze 6 i będzie taka okrąglutka cyferka :p;)

    [​IMG] u mnie tyle, przehulałam wszystko na drzewie. Zostały tylko te runy które nabijały punkty w rozbudowywaniu zawodów, ale już mi niepotrzebne :p Aaa no i jedna teraz 20% pd więcej z zlecenia ;)

    A dziś:

    [​IMG]
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To ja ma cieniutko.
    [​IMG]
    Runy hodowlane praktycznie nie ruszone, tak jak i misje.
    W ogóle misji mam tyle zaległych, że na lata starczy.
    Nie wyzeruję
     
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ojej, ile gwiazdek :eek: Ja co nazbieram to na nawóz przehulam. W sumie widać chyba kto misje robi, bo ja robię tylko te, które muszę albo jak mi do następnego poziomu brakuje.
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie jest tak źle ;) Sporo już odblokowałeś :) A na resztę pomału uciułasz jak będzie potrzeba ;) O misjach to nawet nie mów :cry: Wyzerowanie to chyba w ogóle nie jest możliwe, to mit podobnie jak ten 300 poziom :p

    [​IMG]

    u mnie teraz tak, odblokowałam przed chwilą ta na pd za zlecenia.
    ech ten nawóz to mnie swego czasu wyczyścił dokumentnie z gwiazdek :sleepy: Ale się uzbierało już coś. Misji to też nie robię, chyba, że jest tam coś czego akurat bardzo chcę, np drzewka nawozowe, albo dzięcioł i smok. A to i tak na skróty a nie całe misje. No i jak są jakieś eventowe ;) Jedynie mroczne chciałam wyczyścić i tam niewiele brakuje, zostały 3 rozgrzebane :p Ale ze skrzynek i pnączy się coś tam składa, no i eventy :)