blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O ten to sympatyczny ale te wspomniane juz mniej :p :)
    Pensete wyrwać :)
    To było bliskie przywitanie i pocałunek latarni :)
    Uuu no u mnie ładna a nawet sliczna pogoda dziś :)
     
    Marrylan lubi to.
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak tak patrzę na aurę i temperatury to zima w tym roku póki co odwołana. A ja lubię.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U znajomej wiosną zeszłego roku pojawił się jeden, Taki długi i wychudzony. Zaczęła go dokarmiać. W tym roku pojawił się już z całą rodziną. Panią Tuptusiową i trzema małymi :)
    Za to ślimaki rzeczywiście gdzieś zniknęły ;)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tez lubie choc juz od kilku lat u mnie cos zagościć nie chce :( Nie lubie niby zimna no ale jednak sa jakies uroki tej zimy
    Obadał terytorium i jedzonko to i rodzine przyprowadził :)
     
    Marrylan lubi to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Auć xD Będzie bolało :p Ale samo sobie winne, mogło się tak nie zakolczatkować 8)xD

    ostatni pocałunek xD:cry:xD
    ja tak troszkę lubię. Ciepłolubna jestem, ale popatrzeć na drzewa w szronie i śniegu lubię :inlove: Ale musi być mrozik lekki i biało, takiej chlapy nie lubię;)

    Teraz wygląda, że odwołana ;) Aura letnia prawie :) Ale przyjdzie, może na chwilkę chociaż przyjdzie ;)

    :D no rodzinę chciał przedstawić :);) Wiedział, że tam im byt może zapewnić to się przeprowadzili :) A ogród bez ślimaków... bezcenne :)
     
    agucha31 lubi to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A niech boli, bedzie jakas nauczka :)
    hmmm no teraz te mgły beda coraz to częściej to kto wie czy oby na pewno ostatni :)
    Oj nie no tylko nie chlapa Taki śnieżek który pod butami skrzypi to jest to :)
     
    Marrylan lubi to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    następnym razem się zastanowi dwa razy zanim spółkę z kolczastym zawiąże 8):pxD

    xD ech chyba sobie kask sprawię xD Coś faktycznie te mgły często teraz :p Jak coś to się latarnia ładnie ugnie przede mną następnym razem ;)

    :inlove::inlove: o tak :inlove: skrzypienie śniegu pod butami lubię bardzo :D i taka biel aż w oczy razi. Te widoczki są warte znieść trochę zimna :)
     
    agucha31 lubi to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O właśnie :)
    ta albko jak tak kilka razy zrobisz czołówkę to juz później na pamięć bedziesz wiedziała gdzie ona jest :)
    Ja ten urok najbardziej zawsze kochałam w święta, pamiętam dawne święta jak sie siedziało przy stole i spojrzało w okno a tam tak śnieżek sypał :inlove:
     
    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o tak, wtedy na czuja będę latać 8)xD Żaden gps mi nie będzie potrzebny, bo będę sama wiedziała, że za 5 sekund skręcić w lewo :p I nawet lepiej, bo mnie w pole nie wyprowadzi jak co niekiedy 8)xD

    o tak, dawniej święta taki klimat niezapomniany miały i zimy konkretne były. :) Piękne wspomnienia są :) Kominek i patrzenie w okno jak prószy śnieg to jest to :inlove: Teraz to już o takie widoki ciężko :(

    No i teraz się badyl skończył :sleepy: Trzeba czekać :p
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Gorzej jak drogowcom przyjdzie do głowy postawienie obok jakiegos znaku To wtedy nie lampa a znak zostanie zaliczony :)
    Juz od wieków niestety ne pamietam tego wspaniałego widoku w święta Jak juz to chlapa tylko :(
     
    Marrylan lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD tiaa o takim:

    [​IMG]
    albo takim

    [​IMG]

    na pewno go skasuję parę razy, zanim się wkoduje w trasę na czuja xD
    Niestety, też nie pamiętam :( Ocieplenie klimatu daje o sobie znać. Tęsknię, za tamtymi czasami :cry:

    A no o zegarkach nie zapomnijcie. Ten jeden, co musiałam już przestawiłam, reszta się sama przestawi :p

     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Haha no jak często bedziesz latała koło tej lampy to myslę ze ten pierwszy może tam sie pojawić :)
    Oj ja też tęsknie :(
    U mnie brak takich do przestawienia :) No nie sory też 1 kuchenkowy :)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    u mnie też właśnie w kuchni jeden wisi nad wejściem. :) I przed chwilą wróciłam, wchodzę /przez chwile zapomniałam, że już przesunęłam/ i .. no co jest, dopiero dziewiąta? xD

    tiaa zwłaszcza, że ja nisko latająca

    [​IMG] ;)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie nie tyle wisi co w kuchence jest :) No ta wesz ta skleroza to jest to a rano znowu bedziesz sie zastanawiała czy przestawiałas :)
    xDxDxD No to musisz uważać na te znaki jednak czy jakis nie postawili :)
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To na odchodnego dostałam
    [​IMG]


    Bry:)


    Edycja:
    Na 110 prób

    200% PD
    +1 roślinka
    +1 z drzew
    100%PD
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2019
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    dziedzictwo spore :) pamiętam jeszcze to



    te filmy miały klimat :inlove:
    Gratki wielkie :) Piękne bonusy ;)Z moich dwóch ostatnich... 2 szt :pxD Nie ma to jak pożegnanie z pompą xD:cry:

    Prawie :pxD Tak jasno już było, myślałam, że zaspałam :p A tu badyl trzeba posiać. Za to koci elfie smutki skończyłam całe :D Farmowy się wlecze, badyl strasznie długo rośnie. Jeszcze 10 gierek do końca :sleepy: No chyba, że coś jeszcze ze sklepiku by zgarnąć to trzeba będzie więcej ;)
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No u mnie ten event do tyłu, dopiero 19 gierek, ale 2 rzędy zgarnięte. Ten czas ciężko dopasować do zbiorów. Ciut przy długo rośnie.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2019
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Literówka?
    dz=w
    xD:cry:xD
    Aż forum dostało czkawki i nie przyjmuje wpisów (znowu).
    [​IMG]
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No gratki. Mnie ostatnio ani koło nie lubi ani te skrzynki nie lubiły :(
    U mnie niestety o wiele więcej zostało. Koło mnie od dawna nie lubi :(
     
    Marrylan lubi to.
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    [​IMG]

    [​IMG]

    Eventowe przebudzenie jeszcze trwa i potrwa do konca.Bez bonusów 6-7 kroczków dziennie.Na liczniku 19