blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no udało, udało. Niby zachęcali mniejszymi rachunkami No z tego co później wyszło to byłyby niższe ale tylko na samym początku a później juz niestety inna sprawa.
    Haha, no to Ty zupełnie początkiem tyg żyłaś nie no ja gdzieś w połowie sie zagubiłam ale nie na początku :)
     
    Kasialka i Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    haha dokładnie, początkiem xD Za to teraz mam z poniedziałku piątek od razu :p I to mi się podoba ;) W sumie takie ze dwa piątki w tygodniu przeplatane weekendami by wystarczyły w zupełności :p;)

    A widzisz jakie liski. Bonusik przez chwilę a potem drożej niż się miało 8) A potrafią omotać i zakręcić. Trzeba się mieć na baczności 8) Do mnie też co jakiś czas wydzwaniają z różnych fundacji, chociaż mniej już, bo zawsze pytam skąd numer mają ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    to trzeba napisać maila wydrukować i wysłać pocztą :p;)
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj tak, jak najbardziej :)
    Ja to juz od wieków mam może głupią manie że nie odb nr których nie znam i tyle, ktos kto ze znajomych zmienił nr i dzwoni to i tak jak nie jest odbierany to napisze smsa i tyle
    Ale czy list dojdzie, bo ktos zajmuje juz skrzynkę :)
    [​IMG]
     
    AladdinSane i Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Te akurat na stacjonarny dzwoniły, raz na komórkę tylko. Jak widzę, że dzwoni jakiś z Warszawy czy były też i takie z zagranicy, to nie odbieram. Kilka zablokowałam bo nachalni byli 8) I dzwonili dzień w dzień mimo, że nie odbierałam 8) teraz chwilowo spokój :)

    xD chyba list nie zdąży dojść xD Ta skrzynka całkiem zawalona już jest i nie przyjmuje poczty xD:cry:


    No i jest farmarkowe szaleństwo, to już chyba komplet xD I po co tą wyprz sp przerywali, ciurkiem by poszło do końca i nie martwili by się, że zapomną :p
     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2019
    AladdinSane i agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta tylko ich blokujesz a za 5 min inny nr juz dzwoni :cry:
    Na więcej juz brak miejsc, zwolnienie skrzynki tylko przez mizianie i podanie rybki :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech no dokładnie :cry: Raz w ciągu 3 dni zablokowałam chyba z 4 z Argentyny i czegoś tam jeszcze :sleepy: Na szczęście teraz spokój ;)

    xD:cry: no coraz droższa i bardziej zachłanna ta poczta :p

    Aguś robisz ten sezon? Ja robię chociaż sama nie wiem czy warto i czy ten item jest wart świeczki :sleepy: Bo tak w ciemno to na razie.

    Misja zrobiona :p Badyl rośnie :)
    I jeszcze na dzisiejsze święto :)

     
    agucha31, gosiagosia60 oraz hlnrys lubią to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Ja robię ten sezon-nagrody takie słabe,że coś fajnego musi na końcu być :D
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gosia :D I to mnie właśnie trzyma przy robieniu :D No kurczę, jak na końcu nie będzie czegoś fajnego to normalnie wepchnę BP te punkty w... gardziołko :p;) Bo puki co to słabizna a dalej to ciemnia i nic nie widać :p Musi być na końcu jakaś petarda no! 8)xD A pisz tu jak po zabiegu? Doszłaś już do siebie? Wypuścili Cię już? :)
     
    agucha31, hlnrys oraz gosiagosia60 lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Już w środę mnie puścili-zeznawałam u Zuzy,to poczytaj-nie będę wszędzie opisywać wspomnień wojennych ;)
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    uff :) Najważniejsze, że poszło sprawnie i już po wszystkim :) A jak masz już nogę jak nówka to ten skok na sezon czy z innym spadochronem będzie pikuś ;) :D Jeszcze żeby ten sezon miał jakiegoś instruktora ciachowego a tu same darmozjady :cry:;)
     
    agucha31 i gosiagosia60 lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Do nówki jeszcze daleko-pociachana jest w kilku miejscach i zaszyta:cry:
    Co do sezonu,to widzę,że na wszystkich forach co innego jest napisane-więc trzeba zacisnąć zęby i karmić darmozjady do końca:p
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    podczytuje Was z krzaczorów,troszke juz sie robi chłodno ale .....

    sezon robie chociaz <ciach> nie urywa z nagrodami a jak sie chcecie dowiedziec jakie są to po prawej stronie jest strzałeczka i widac wszystkie nagrody i te licencyjne tez.Czyzbym o czyms nie wiedziała -dodatkowa nagroda za zrobienie całości 8)

    event pasterz 3 zrobiony,została serenologia 3 ale mysle,ze szybko sie z nią uporam,moze jeszcze dzisiaj bo ......koło było łaskawe

    [​IMG]


    Ciachnęłam pewne słówko...
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 października 2019
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ja co do tego sezonu to odnoszę wrażenie , że jest po to , by stodoły wyczyścić przed dożynkami.
    Raczej sceptycznie do tego podchodzę.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    oj tam ona miała przeróbkę i ma nowy piękny fason :D Będzie teraz tylko lepiej, szybko się zagoi :) Ech no właśnie, co forum, to co innego piszą, trzeba się przekonać samemu i co na końcu będzie :p I tym nieszczęśnikom nie dać z głodu paść ech 8):p

    coś w tym też jest. Niby nie dużo chcą, ale po troszkę codziennie i się uzbiera :cry:

    głównie chodzi o item i jego ulepszenia, w kolejnych sezonach mogą jeszcze być kolejne do niego i koniec końców może być petarda. Tylko na różnych forach co innego piszą i bądź tu mądry :cry:
    A gratki bonusu :D Misja się pyknie migusiem :D

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem
    MOD_Marion
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    aaaa,tak czytałam o ulepszeniach ale znajac BP to nie spodziewam sie cudów 8),zobaczymy,gorzej ze oprozniamy stodołe a jesli chodzi o misje to ostatni zbiór za 1h i odpoczynek ;) a w oazach juz czekają ssaki na jutroxD,lubie takie misje,ze 5 min i jest zrobiona,tylko tej SP mi szkoda,zbyt dużo jej chca :cry: i młyn chodzi non stop :p
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tiaa po BP to wogóle nie wiadomo czego się spodziewać, czasami tak "zaskoczy", że hoho, a ze stodoły ubywa 8) Ano pożyjemy zobaczymy ;)
    Te misje hodowlane są genialne xD 5-cio minutówka i gotowe. :p SP fakt, trochę chcą, za dobrze by było :cry:;)
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    eventy juz pokończone ;)

    jesli ktoś z Was ma wolne miejsce w sąsiadach to zapraszam bo mi sie wykruszyło 3 sąsiadów,echhh
     
    hlnrys i agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak i jeszcze jaka głośnia potrafi być xDxD;)
    Coś tam dłubie ale co z tego wyjdzie to sama nie wiem :sleepy:
    Hmm lub to tylko nasze nadzieje a na koniec dostaniemy zwykły nawóz i tyle i na pocieszenie 1 farmerkę i 1 wejściówkę zwykłą oczywiście ;)
    Super, gratki :)
    Też takie odczucie mam :(