blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Już mówiliśmy jej, że jak już skracamy tak to skróćmy do 1 dnia, zaraz machniemy jej test i będzie z głowyxD:cry:xD:cry: To jest szkolenie, które robimy już któryś raz z rzędu, co 2 lata musimy odnowić. I słuchanie ciągle tego samego jest ciut przy nudne, zwłaszcza, że na co dzień musimy się stosować do tego czy mamy ważne szkolenie czy nie, a zasady zostają ciągle te same. W naszej grupie nie było świeżaków, wszyscy odnawiają.


    Zasady zasadami, ale zawsze znajdzie się osoba na wyższym stanowisku i powie tu ponaginaj tamto ponaginaj, to puść dalej, tamto też dopuszczamyxD:cry:xD:cry:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    aaa to od razu mogła test zapodać na wstępie i by było z głowy :pxD;) Wy już stara gwardia jesteście, test byście machnęli w sekundę ;) Jeszcze jak by tam się coś pozmieniało to inaczej, ale jak cały czas jest to samo to nudy rzeczywiście :sleepy: U mnie głównie szkolenia BHP i pierwszej pomocy, po jednym dniu i tyle. Rok temu prezes robił test xD Mieliśmy się pytań nauczyć, bo powiedział, że nie będzie taryfy ulgowej :p Wszyscy zdali :p;)
     
    agucha31 lubi to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nic nam się nie chciało, bo nawet nie przykładaliśmy się do słuchania jej, do szukania błędów (trochę wstyd, bo na co dzień to robimy, ale nie mieliśmy naszego drugiego oka, bez tego ciężkoxD:cry::cry::cry:).
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no bez drugiego oka to ani rusz ;) Źle się szuka i nic się znaleźć nie chce ;)

    [​IMG]
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Mimo, że nam się nie chciało to znajdywaliśmy błędy, których ona na liście nie miała. Mówi,że źle to pokazujemy jej, że mówimy prawdę. Przy każdym kolejnym takim jak ona mówi, że źle to mówimy, że już taki błąd jestxD:cry::cry:xD My nie znajdywaliśmy tych błędów co ona miała wypisywane, tylko nowiusieńkie jeszcze nie ochrzczonexD:cry: Po dzisiejszym albo te błędy dopisze, albo zmieni materiał. Przeszło to przez tyle grup, że już zaraz będzie tyle błędów, że ho ho:p
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD ej, ale że rekompensaty żadnej nic a nic. xD Za takie błędy jeszcze nie ochrzczone? :p Agata, marnujecie się tam, idźcie do BP :p Będzie gra śmigać jak tam wparujecie i wszystkie byki znajdziecie 8)xD:p;)


    Szef do nietrzeźwego pracownika:
    – Piłeś!
    – Piłem! A gdybyś mi lepiej płacił, to bym jeszcze zjadł!
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kibic ze mnie żaden, ale zobaczcie jaką bramę jaką bramę znalazłem:

    "Co za bramka! We wtorkowym meczu angielskiej NPL Premier Division pomiędzy FC United a Basfordem (1:3) niesamowitą bramką popisał się Stefan Galiński. Zawodnik, który w przeszłości był powoływany do kadry Polski U-18, strzelił gola głową zza połowy!"
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry częściowo wyczerpane no ale juz pomału wraca wszystko do normy :) Bedzie troszke spokojniej i więcej czasu :)
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    o wow :D mega główka :inlove::music:Ma chłopak moc :music:Teraz by się przydał w tej starszej kadrze :p;)



    Hmm mediator się przyda, co by wynegocjować niższe stawki od BP i nie musieć brać kredytu :p;)
    :D No i super :)Będziesz mogła troszkę odpocząć :) Zawalona pracą byłaś? ;)Mi się laba dziś skończyła :cry: 3 dni mnie w pracy nie było a papierów jakby co najmniej miesiąc :sleepy: Ale przynajmniej wykorzystałam ciepełko :inlove:

     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no niestety praca i inna prywata sie zmówiły i na nic czasu nie pozostawiały :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    I na ten tydzień koniec szkoleń. Dzisiaj ładnie test zaliczyliśmy, stwierdziliśmy, że za 2 lata spotykamy się w tym samym gronie i się rozeszliśmy.
    Jeszcze w poniedziałek BHP i na razie koniec ze szkoleniami na których trzeba siedzieć i słuchać.

    Bry:)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech niestety czasami praca i real tak potrafi wciągnąć, że godziny znikają niczym sekunda :cry: Dzisiaj jak wlazłam w papiery to mi dopiero koleżanki powiedziały, że już 15 minut temu powinnam wyjść do domu xD:cry: Ale w końcu odpuszcza ten real, na trochę chociaż :)

    A skoro dziś święto sprzedaży bezpośredniej, warto się zabezpieczyć :pxD

    [​IMG]

    No niedawno przyszli tacy dwaj, mama była w domu. Panowie wymieniali piecyki Taa no i już z wejścia wpakował się do łazienki i.. o natychmiast do wymiany. Wyszedł na górę, wężownica sito /potem się okazało, że jej wogóle widać stamtąd nie było/, gaz czuć itd. a drugi w tym czasie już przyniósł piecyk i zabiera się za odkręcanie starego, mimo, że mama powiedziała, żeby zaczekać. bo zadzwoni do córki/ akurat piecyk mieliśmy wymieniać i dlatego wogóle ich wpuściła/. o_O Mama zadzwoniła do mojej siostry i ona sprawdza w necie, że piecyki tej firmy to już staroć i części nie ma, serwisu niema, a panowie mówili, że 24 h przyjeżdża serwis 8) Już jej coś do podpisywania podsuwali, ale ich wywaliła 8) Nawet nie wiadomo, czy uprawnienia mieli. A chcieli 1700 zł. Koniec końców, piecyk następnego dnia wymienili nasi autoryzowani fachowcy mający zakład w naszym mieście.
    :D:DxD no i piękne zakończenie szkolenia :D Za dwa lata zróbcie imprezkę szkoleniową, test machnijcie na początku a potem biba, no ewentualnie możecie kilku nowych błędów poszukać :D;)

    No misja 2 zaliczona, ale jak patrzę w stronę kącika zleceń to brrrr 8)
     
    Kasialka i agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    a no niestety ale czasem i jemu trzeba pozwolić na wciągniecie sie w ten wir a nie tylko BP :)
    Tych domokrążców jest tyle że aż strach
     
    Marrylan lubi to.
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No kolejny test w poniedziałek, bo BHP kończy się testem.

    Też już zrobiłam 2 część misji.
     
    Marrylan lubi to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O tak :D Nawet trzeba, żeby też wciągał :) Najlepiej w takie same fajne i przyjemne rzeczy z rodziną i przyjaciółmi ;) Takie mniej przyjemnie i nieciekawe niech nie wciąga :p;)

    tiaa u nas też BHP testem kończyliśmy :p Zaliczycie na pewno :p;) I gratki misji :)
     
    agucha31 lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No u mnie niestety mniej przyjemne i nawet dla bliskich na spotkania czy choćby tel brak było czasu :cry:
    Gratki :)
     
    Marrylan lubi to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jeszcze muszę wysiać tylko 130 tys białej lilii i teatr wron w końcu przejdzie do historii

    Normalnie przegięli z tą ilościa...
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Niestety łażą co chwilę, jak nie drzwi chcą wymieniać, to piecyki, internet, ech. Ale z tym piecykiem to naprawdę srach, bo jak nie mieli uprawnień to Bóg wie jak by to podłączyli i czy za chwilę nie byłoby wielkiego bam :oops: A siostra wyczytała, że jak u jednej starszej pani tacy zamontowali to potem fachowiec się za głowę złapał. Ja nie wpuszczam, jak nie znam, czasami nawet może aż przesadnie. Raz jak mama była na badaniach i sama byłam, a tak późnym wieczorem przyjechał taki jaj znajomy z mięskiem z królika na zupę dla młodego i nie wpuściłam xD:p Musiał się potem wracać, drugi raz :p

    to takiego wciągania w real nie lubię :cry: Dobrze, że po takim przychodzi trochę luzu, bo by człowiek zwariował :);)

    a to , to mam nawet nie tyknięte myślą :p Zerknęłam, ponad 200 tyś badyla :eek: Ja mam przerwę od misji, postawiłam drzewka produktowe, coś do dożynek w razie W będzie ;)
     
    Kasialka i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Moja mama tak została naciągnięta niby przez dostawców prądu z jakiejś tam firmy, na szczęście udało sie zerwać umowe
    Oj to fakt, mi jeszcze dziś nawet dni sie mylą Nie wiedziałam jaki dokładnie jest :(
     
    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ech no taką taktykę mają, wpaść, zagadać szybko i podsunąć papiery do podpisu, a jak starsza osoba to niestety bardziej podatna i często się złapie :( Całe szczęście, że się udało odkręcić :oops:

    jak poszłam dziś do pracy, po tej przerwie to cały czas mi się wydawało, że poniedziałek dziś :cry: Normalnie rano już miałam lecieć po tele tydzień do sklepu :p

    I o mediatorach jeszcze :p

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 października 2019
    AladdinSane, Kasialka oraz agucha31 lubią to.