blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D rzut na taśmę... znaczy na stół xD No i pięknie gratki :) Mam nadzieje, że sypnie mrówkami i drzewkami :) Event może być męczący, trochę tych kroków trzeba zrobić, ale może zmęczę ;)


    Marku najserdeczniejsze życzenia 100 lat w dobrym zdrowiu, radości. Wśród pięknych chwil i spełnionych marzeń. Wszystkiego najlepszego :D:D

    I dla naszej Olgi również tylu radości ile gwiazd na niebie i uśmiechu w każdym dniu :) By życie pozwoliło cieszyć się sobą i nie skąpiło szczęścia :D Najlepszego :D


    [​IMG]

    xDxDxD wyobraziłam sobie jakby pańcia mu się na głowę chciała władować xD Kicia z takich co to pańci kolana sa moje, ale moje kolana są moje xD

    :D:D:D:inlove::inlove: No i wtedy Nagniot może sobie przyjeżdżać do bólu xD i wyprze już by mogły być permanentne, bez przerw i co tylko BP sobie wymyśli :D:pxD

    Tiaa rano sobie rozwaliłam tablet... przedłużaczem 8) Chciałam podłączyć i miałam przedłużacz w ręce i przedłużacz mi spadł na bok tabletu /dosłownie z odległości pół cm/ i pękło. No zdolna jestem 8) Za miesiąc mam zamiar nowy kupić, ale normalnie w życiu bym nie pomyślała, że z takiego czegoś moze pęknąć wyświetlacz.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2019
    bacowa70, -mala159- oraz agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taa :cry: Ale wiesz jak tak na kicie głowę sie położy jak fajnie i miło sie robie przy takiej podusi mięciutkiej, puszystej i mruczącej :) Tylko dlaczego ta podusia tak dziwnie wtedy zerka? :cry:xD
    Ta jeszcze byś Nagietka na własność wykupiła xDxD;)
    Uf no to dziwna troche sprawa jak spadł obok a i tak pękło, no ale to jest sugestia że nie ma co czekac miesiąc tylko szybciej kupić, no albo sie obraził że chcesz go wymienić i postanowił szybciej zastrajkować ;)
     
    Marrylan lubi to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:D podusia, mięciutka, cieplutka, grzeje i jeszcze mruczy kojąco :D A zerka z ukosa... xDxD pewnie duma czemu jego jedzenie i głaskanie się na niego owala xD:cry:xD I dlaczego się role poprzewracały :p

    xD:p no na bank by mu brakło tych naćkanych i parasolek xD Nagniot szykuj się xD:cry:

    przedłużacz upadając zahaczył bok tabletu, a pęknięcie jakbym co najmniej zrzuciła ze stołu na posadzkę, albo ze schodów :sleepy: Oj taa wyczuł gadzina, że się szykuję do wymiany na lepszy model 8):p

    Właśnie wyczytałam, że jeden z moich ulubionych braci W po zakończeniu serialu będzie... strażnikiem Texasu xD Hmm Sam Winchester jako Cordel Walker xD Brzmi interesująco xD
     
    agucha31 lubi to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No pewnie tak :)
    Wiesz może aby było mu obojętne to czy ktoś na nim leży czy on na kims to trzeba tak :)
    [​IMG]
    To musisz jak najszybciej opatentować te koszulki xD
    a no wyczuł, pogniewał sie i postanowił jeszcze przed wymienieniem zrobic Ci psikusa ;)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    a teraz to ja się fochnęłam i... nowy będzie we wtorek :p8);)

    xD:cry:xDxD xD o tiaaa po takim whiskasie to kici obojętne kto lub co na głowę mu wlezie, byle by było zimne xD A i żeby wodę jeszcze miało na potem xD

    Odprowadzam dziś młodego na angielski /pierwszy po wakacjach/. No i na parapecie leży takie kartonowe pudełko z napisem "rzeczy zgubione i znalezione" no i tam był jakiś parasol, szalik chyba. Młody wszedł do sali ja poszłam. Za 1h wracam po niego, patrzę a w pudełku kto?.. czarna kicia która tam mieszka xD:cry:xD leży sobie w najlepsze i ani myśli się ruszyć xD Młody wychodzi zerka na kota, .. o ciociu rzeczy znalezione, bierzemy xD i się zbliża xD:cry:xD Jak ona łypneła xD:cry:xD
     
    agucha31 lubi to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD To i tak pewnie szybciej niż miał byc, choc to juz nowy miesiąc no ale sam początek
    Oj przypuszczam że dużo wody by było potrzebne :)
    Haha, no kicia miejscówkę sobie znalazł :) Chyba jako powracająca zguba będzie tam robił :) Albo strażnik tych zgubionych rzeczy :)
     
    Marrylan lubi to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD haha będzie już pierwszy?, będzie :p czyli przyszły miesiąc jak nic xD No miał być końcem października lub początkiem listopada, ale żeby nie było to tego rozbitego młody już zdążył zaklepać o_OxD szybki Bill, już nawet dziś mi go chciał zarekwirować, ale niestety musi poczekać aż nówka sztuka przyjdzie :p

    o tak myślę, że z basen, albo dwa xD;) jakoś tak po tym whiskasie straszne pragnienie jest xD

    :D:D oj tak, co się znajdzie, to się zaraz zgubi na nowo xD O, a pilnować będzie rzeczy, jak najlepszy zawodowiec xD

    xD

     
    agucha31 lubi to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Podejrzanie to wygląda ;);) To morze młody wymodlił sobie te rozbicie i przyspieszenie kupna nowego xD;)
    Powiadasz że bedzie tak
    [​IMG] [​IMG]
    Hahaha, no nawet właściciel tak łatwo nie odzyska, no chyba że wykupi za
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aha, o widzisz, to ja już wiem czemu on tak latał do kościoła 8) Tak podejrzanie często 8) Jak nic maczał w tym paluchy :p;) A to, że przedłużacz leżał na skraju łóżka i musiałam go przyciągać i mi spadł dlatego to na bank jego robota, specjalnie przesunął ukradkiem jak był ostatnio :p;)

    :D:D o najlepiej jakby się mu zostawiło do pilnowania :D

    [​IMG] :p
    a że potem by się nie doliczyło jednej czy dwóch to pikuś xD
    xDxD Oj czasami to nawet mogą być ciężkie przypadki xD

    [​IMG]
    ten whiskas podstępny i zdradziecki xD
     
    magdalena i agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i wszystko jasne :)
    Oj i to jak :)
    [​IMG]
     
    Marrylan lubi to.
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ech... dzień królika dzisiaj a Wy te biedne koteczki wałkujecie. O królikach takich słodkich i puchatych trzeba pogadać :)
    A tego królika nad królikami ktoś jeszcze pamięta?
    [​IMG]
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No do dziś czasem zerkam jak trafie :)
    NO dobra no to masz i królika ;)
    [​IMG]
     
    Marrylan lubi to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Biedny króliczek...

    Przyjaźń i zaufanie :)
    [​IMG]
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aj tam zaraz biedny, kicia mu cacy tylko robi ;)
     
    MOD_Zgredek* i Marrylan lubią to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za takie "cacy cacy, pac po glacy" :p
    Chciałam wrzucić filmik, jak alarm królikowi marchewkę kradnie, ale się nie da :(
     
    agucha31 lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No lepsze takie cacy niż ta kiełbacha robiona przez psiaka xDxDxD
    No widzisz tak sprytnie kradł że nawet dowodów nie można udostępnić xD
     
    Marrylan lubi to.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Najgorsze jest, że ludzie kupują malusie króliczki, bo słodkie. Jak króliczek robi się ciut większy, to często się go pozbywają wyrzucając po prostu z domu. Jak chory, to tak samo, bo często leczenie gryzonia kosztuje więcej, niż zakup nowego. Warto dzisiaj wspomnieć o wspaniałych ludziach działających w fundacjach, które takie gryzonie ratują, w tym króliki.
    Takiego słodziaka przez nikogo niechcianego Wam przedstawiam:
    [​IMG]
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No niestety taka jest prawda, gryzonie mało kto leczy jak juz sie dzieje, choc też tego nie mogę zrozumieć :( Bo jak juz sie decydujesz nawet na takie stworzonko to ono tez chce żyć
     
    Marrylan lubi to.
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Moja przyjaciółka ma myszoskoczki. Nie każdy weterynarz podejmuje się leczenia takich maluchów, że o zabiegach typu usuwanie guza nie wspomnę.
    Inną sprawą jest zdziwienie weterynarzy, jak słyszą, że ona jest świadoma kosztów takiego leczenia, ale będzie je ratować, bo to nie są zabawki, tylko żywe stworzenia, za które ona jest odpowiedzialna.
    Jeszcze jeden kreskówkowy królik na dziś. Ktoś pamięta, jak ma na imię?
    [​IMG]
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Moja chrześnica była z chomikiem u weterynarza, no tez sie zdziwił ale cos tam jednak przepisał bo cos na skórze mu sie robiło
    A tego w czerwonych porach nie moge sobie teraz przypomnieć ale coś mi swita
     
    Marrylan lubi to.