blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    sopran wrecz uwielbiam...a szczegolnie liryczny....8)
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo to pewnie był grad parasolek od Nagniotka :D
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no skąpiradło tan Nagietek ani 1 parasolki na tyle prób :( :cry: Nie chciał dac choć 1
    [​IMG]
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    to u mnie wietrzysko straszne póki co 8) Ale kto wie, takie chmury takie czarne pierzaste :oops: może zapukać i do mnie ;)

    xDxD to sa kropki od parasolek :p już wiadomo czemu tak N skąpił, kropki zajumali a wybrakowanych nie chciał dawać ;)

    xD tego focha by się chciało miźnąć za uszkiem ;) Ale też focham, ze tak drogo i tak mało

    [​IMG] ;)
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tylko to mizianie może wyglądać tak :)

    [​IMG]

    xDxDxD NO to fochamy razem :)
    [​IMG] i juz nie lubie Nagietka :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2019
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD taa to jeszcze delikatnie, ale może być i tak

    https://img14.dmty.pl//uploads/201802/1519056293_ISNi87.mp4 :p Niech no tylko Nagniot spróbuje jakiś przymilań xD

    fochamy

    [​IMG] ;)

    Nie lubię jak Nagniot tak przegina. :sleepy: Oby się przy następnej wizycie opamiętał, bo dalej będzie stanie na wycieraczce :p

    No to misję wyspową zaliczyłam, zerkałam na poradnik do jutrzejszego, no te kombinacje nawet lubiłam, ciekawe jak będzie teraz. Jakieś długorosnące trzeba posiać ;)
     
    agucha31 lubi to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD Ale plaskacz xD;)
    Oj t juz powaga całkowita xD
    Oby tylko foch przeszedł xD
    Gratki. Ja jeszcze końcówkę dłubie
     
    Marrylan lubi to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :) końcówkę już dociągniesz :) A jutro noże widelce i precla xD

    xDxD no jak nie chciała zabrać z powrotem

    [​IMG]

    to trzeba było użyć bardziej przemawiających środków :pxD
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD haha dobrze że mój tak na buziaka nie reaguje, choc u mnie to działa odwrotnie on o buziaka sie nie odraza ale jak juz mi chce dać to sie drę ze nie wolno
     
    Marrylan lubi to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry, Ahoj :)

    xDxDxD No ale na całe szczęście plaskacza nie dajesz ;)

    [​IMG]

    jak kicia zacznie mruczeć ahoj albo, papugi sprowadzać, to znaczy, że świętuje xD

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    -mala159- i agucha31 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj nie, no nigdy, chyba reka by mi uschła :)
     
    Marrylan lubi to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    oj tak, wolałabym 1000 takich plaskaczy od kici oberwać, niż jednego dać sama :);)

    Poranek był bardzo zimny, ale mam odpowiedni sprzęt :p

    [​IMG]

    a kicia już nie może się doczekać eventu

    [​IMG]

    talerz i widelec w pogotowiu ;)
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie to każdemu kto podnosi rękę na bezbronne zwierzaki czy dzieci to powinna ona usychać NO normalnie na same mysli włos mi sie jeży :mad::mad: choć w drodze wyjaśnienia to nie mam na myśli jakiegos delikatnego klapsa tylko podniesienie tej ręki w znaczniejszym stopniu bo takich ludzi nie brakuje niestety :(
    To dopiero ciepłe odzianie :)
    No nie dziwie sie kici bo położyli mu na talerzu coś wychudzonego i biedny nie wie czy ma jesć czy sie patrzeć xD
     
    Marrylan lubi to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    niestety nie brakuje :( A ja nawet w myślach sobie wyobrazić tego nie mogę i nie chce. Nigdy nie zrozumiem takiego okrucieństwa :(

    xD:D no moje jest różowe, polarkowe i jest w kształcie królika xD Ale jedyne na taki czas kiedy jeszcze nie grzeją xD gdzieś tu w czeluściach nawet fota była xD Już wygrzebałam z kanapy :p

    xDxD dla kici to powinna być kombinacja: rybka, rybka, rybka, whiskas, rybka xD Na razie 4 ułożyłam :p
     
    agucha31 lubi to.
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    To wczoraj byłam ze swoją starą zmianą, przyszła moja przełożona i mówi i co sama jestem. No jak widać, oznajmiła, że ma wolną osobę i jakbym potrzebowała pomocy to mam dzwonić.


    A od poniedziałku istnieje szansa, że 1 linia wróci na 3 zmiany, ostatniej z 3 zmian może się upiec i jako jedyna nie będzie musiała tydzień sama być
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O widzisz, to chociaż jest jakaś pomoc w razie czego :) Ech tak najlepiej to by było, jakby się wogóle samemu nie musiało być. Może chociaż tamtym się upiecze.

    BP kusi jakimś bąbelkiem xD

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/zwierzak-słonik-bąbelek.70337/

    no nie powiem, całkiem fajny :p
     
    agucha31 lubi to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Na nocce tylko my pracujemy, więc pomocy nie potrzeba. Poza linia nie muszę tak na prawdę nic robić, ale powoli robię inna robotę. Przerwy jak się okazuje na razie też nie są problemem,bo od wtorku znajduje sama osoby, które mnie zastępują. Jutro nie wiem czy ktoś przyjdzie za mnie, ale będzie koordynatorka, która sama przyprowadzi osobę żebym mogła wyjść. I wcale nie będę musiała dzwonić
     
    Ostatnie edytowanie: 19 września 2019
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    a czyli, wszystko pod kontrolą :) Jak możesz sama szukać osoby na zastępstwo na przerwę to już dobrze, a nie dzwonić i czekać zlitowania, aż ktoś przyjdzie.
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bo normalny człowiek tego nie zrozumie :(
    NO próbuje sobie Ciebie wyobrazić :)
    O dokładnie :)
    Juz lepiej niech nie kusi, bo po Nagietku jeszcze :cry::wuerg::mad::mad:
    NO to nawet nie jest tak zle :)
     
    Marrylan lubi to.
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    w poniedziałek musiałam wyjść i nikomu nic nie mówić, we wtorek znalazła się już osoba, a wczoraj i dzisiaj jestem ze swoją dawną zmianą, jest tu znajomy, który zawsze zmieniał mnie jak byłam z nimi i teraz sam powiedział od razu, że jak chce iść na przerwę to mam mu mówić, on jest.

    Zresztą wiedzą jaka u nas jest sytuacja na nockach, że nie ma kto zmienić na przerwę nas.
     
    agucha31 lubi to.