blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzięki. Czytam,póki co wychwyciłam ciecierzycę z50% zwiększoną efektywnością wody
     
    agucha31, -norbijas- oraz Marrylan lubią to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    krokus nie bedzie juz osamotniony...
    trzeba tylko dojsc do 270 lvla i siac kwiaty pulapki...:pxD
    [​IMG]
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A. No to już niedługo. Mam kilkanaście lat do emerytury to pewnie i do 270 poziomu też tak jakoś
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO na tyle fl i na tyle prób nawet jednej tej jedyne nie trafić :cry:A Ty to juz wywal za w czasu te kosmate mysli bo i tak temu kurierowi to je sie nie wypłacę nigdy
     
    Marrylan lubi to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Podliczyłem swoją wizytę na straganie u Nagniota i mi wyszło, że na sto zakupów średnio miałem 5,8889 atrakcyjnych skrzynek. A 2,8302% z tych skrzynek zawierało parasolki.
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czyli na 600 skrzynek jedna parasolka....tragedia...
     
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    I tak jesteś lepszy, mnie się nie trafiła ani jedna parasolka, a ilość zakupionych skrzynek podobna
     
    agucha31, Marrylan oraz -norbijas- lubią to.
  8. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    U mnie bardzo podobnie 5,71% atrakcyjnych skrzynek z całości zakupu, a w nich 2,51% parasolek -.-
    Jak pomyślę, że Nagniot za chwilę będzie się żegnał, to łzy mi stają w oczach ... już za nim tęsknię, ale niech on sobie może jednak weźmie dłuższy urlop ... dla swojego dobra -.-

    Mimo wszystko ... dzień dobry :)
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to moze i ja wrzuce screen z jednej bocznej...(wiecej nie robilem)
    na 100 skrzynek..9% atrakcyjnych,parasolek 0%....
    [​IMG]
    ps..
    nieumarle sa z wczoraj z darmowych(toturial) fl
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tragedia, nie tragedia. Nie samymi parasolkami czlowiek żyje :)
    W skrzynkach były też inne fajne itemy.
    Najwięcej, co mi się przytrafiło z jednego zakupu, to 10 atrakcyjnych skrzynek. Ale żeby utrzymać średnią, to i taki z 2 też się przydarzył.
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie;)..wszyscy placza z powodu parasolek a czemu nikt nie spiewa kwiecistych melodii
     
    -mala159-, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    to miałam tak samo, na 100 skrzynek średnio 5 atrakcyjnych, ale parasolek marniutko, w poprzednich skrzynkach, te z parasolkami podobnie leciały, ale samych parasolek wyskakiwało z nich tak z dwa razy więcej, podobnie jak myszy teraz chyba leciały /z których się akurat bardzo cieszę/;)

    ja śpiewam :music::music: i patrzę na moje kwiatuszki w OO :p Gdyby nie to, że tam też te inne fajne były to bym Nagniot już nie miał wstępu do mnie :p;)

    xD no za dwadzieścia parę lat, jak dobrze pójdzie :music::music: xD Ale już ręce zacieram :pxD:music: No chyba, ze BP zaskoczy jakoś ;)

    oj tam, kurier ma tą trasę na stałe wklepaną i mowy nie ma, żeby ominął :p;) A on lubi zapłatę w możliw
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2019
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie tez jest ich kilka;):)
    chociaz tak szczerze mowiac to zakupy itemow robia sie coraz drozsze a dawkowanie mnoznika bardzo skape....zastanawiam sie jak to sie dalej potoczy,czy beda pakowac w jedna skrzynke czy tez doloza nowe;)
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wyliczyłam, że Parasolki stanowiły u mnie 0,37% kupionych u Nagniotka skrzynek, Kwieciste melodie 1,39%, Wieczne poszukiwanie skarbów 1,54%. Muchołapki i Nieumarłe nie wiem, bo nie pamiętam ile ich miałam "przed".
    Dość drogo te itemy wychodzą przy takiej wypadalności...
     
    Marrylan, marmlada oraz agucha31 lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bylo gt trzeba bylo zrobic porzadek w pasku.... a nie kisic i marnowac itemy...:pxD
     
    magdalena i agucha31 lubią to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przypomnij mi przed kolejnym G&T...:p
    Jak wrzuciłam do balona parę ofert na początku, tak przypomniałam sobie o nich gdzieś pod koniecxD
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    masz to jak w banku....zreszta u mnie jeszcze sporo miejsca na itemy....takze miejsce sie znajdzie;):)
     
    agucha31 lubi to.
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Jak to nikt ? :)
    Mówisz i masz ... cóż może być bardziej kwiecistego, niż neapolitańska canzonetta semplice, w przepięknym wykonaniu barytona z sopranem ... nawet, jeżeli to nie są Twoje klimaty ? :)

     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o i w takie kwieciste melodie mi graj :music: piękny duet, idealnie dobrany :inlove:
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    O coś wali w okna...patrze a to grad. Chwile popadało i koniec.xD:cry:xD:cry:

    Bry:)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.