blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Żeby coś takiego było, nowości odblokowane mam. Nie mam pomysłu na to czego szukać. Fabryczki w różu też w komplecie, neonków nie zbieram, te co mam to starczają mi. Parasolek nie chce, całą WS mam w mnożnikach, więc ich też nie muszę szukać.

    Zresztą już od dawna mnie nie bawi ten mini event. Raz na jakiś czas czegoś tam poszukam jak mi potrzebne i tyle.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech zawsze coś moze sie przydać :)
     
    Marrylan lubi to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jakoś mój miecio niczego się nie domagaxD:cry:xD:cry:
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    aha
     
    Marrylan lubi to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No może poza snem....ale jeszcze tylko jutro i mogę spać i nie będzie mnie budził budzik (chyba, że jednak zrobią w sobote nadgodziny, bo coś już słyszałam o nich)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no ten brak snu to najgorsze co może być
     
    Marrylan lubi to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry:xD to tak jak mój ;) Leniwie się tylko przechadza po balonie i łapie okazje :p

    ech no właśnie ja lubię się późno kłaść, ale np. nie spać cała noc to potem się jest nie do życia :oops: A budzik to zawsze za wcześnie dzwoni :cry: I dajesz drzemką, a tu za sekundę dzwoni znowu mimo, że drzemka 10 nim :cry:;)

    koszulkę to zwykle w torebce zimą na zmianę noszę, bo niestety należę do tych, co się mocno pocę a mokrej koszulki na sobie to nie lubię :sleepy: No a jak nie mam to właśnie wtedy w łazience w pracy zdejmuje i sam sweter zostaje ;)
     
    agucha31 lubi to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie zawsze on sam zostaje :)
     
    Marrylan lubi to.
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Mój nawet nie łapie okazji :p
    No mój wyjątkowo wcześnie, bo o 4 w nocy. Drzemki nie daje, bo zawsze się obawiam, że zasnę i nie obudzę się już. Tak jak dzwoni budzik to wyłączam i wstaje.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    masz to po kici, on tez w samym swetrze xD:D

    [​IMG]
    to jest środek nocy :oops: Mój dzwoni o 6.30 a wstaję zwykle po tej jednej drzemce. No przyśnięcie czasami może się zdarzyć, raz przespałam jedną drzemkę i obudziłam się na następnej i wtedy musiałam się sprężać. Takie wstanie od razu chyba lepsze, ale bez drzemki to normalnie nie dam rady :cry::cry:xD;)
     
    agucha31 lubi to.
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No mi się raz zdarzyło, że nie wstałam, nie wiem czy już tak zmęczona byłam i wyłączyłam budzik czy on nie zadzwonił. Fakt był taki, że znajoma chwile po 5 dzwoni czy ja nie jadę.Patrze na zegarek i mówię, że zaspałam i żeby dała mi kilka minut. Ogarnęłam się w 2 minuty, ona zdążyła podjechać pod mój dom,a ja już gotowa byłam. I od tej pory drzemek nie włączam.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O widzisz, chyba tak :)

    Też tak kiedyś miałam o 4.15 wstawałam i jak raz przespałam to juz mi sie odechciało tych drzemek
     
    Marrylan lubi to.
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    U mnie drzemka to trwa nawet 2 godziny jak nie wstanę zaraz .
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hahaha no nie mogę co to kotoperz?
    [​IMG]
     
    Marrylan lubi to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D:D taką 2 h to bym nawet mogła mieć :inlove: Zawsze mogę zadzwonić do prezesa i powiedzieć, że przychodzę na drugą zmianę :p /czyli na 11.30 bo pół etatu i skrócone godziny pracy/xD Jak zaśpię na amen to pewnie też zarzucę drzemek ;) Ale tak lubię to 10 min jeszcze na podusi :cry:

    xDxDxDxD KotoBatman xD:D ale nie wiedziałam nawet, że one mogą się tak przyczepić o_O:D
     
    agucha31 lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Te 10 min zawsze najgorsze bo jeszcze bardziej rozleniwia :)
     
    Marrylan lubi to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no to racja, rozleniwia a te 10 min w sekundę mija o_O:eek:

    a może jakaś kicia, poznała miłego nietoperza :p

    [​IMG] ;)
     
    agucha31 lubi to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj niestety
    xDxDxD A to już wszystko jasne xD
     
    Marrylan lubi to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD no co, w życiu różnie bywa xD

    [​IMG] ;)

    Te manty znalazłaś?​
     
    agucha31 lubi to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Ale fajny :)
    Obejdzie sie bez, nie oddam pół fermy za 1 a Jaska mam tylko 1 i to siedzi na drzewie :cry:
     
    Marrylan lubi to.