blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To mnie zaskoczyłeś.
    Myślałem, że to znalazłeś na DE.
    To do kompletu link od Węgrów do wersji EN:

    [ciach]

    Tu wygląda to tak:

    "Jeśli wielcy ludzie z Bigpointu pokazali jedną rzecz, to jest to, że rozumieją swoje produkty i, co ważniejsze, swoich graczy. Duch gier się nie zmienił. Jest to klucz do utrzymania darmowych gier, które mają ponad 10 lat, żyją, generują stały dochód.

    Nasi gracze nie są dla nas statystyką; są prawdziwymi ludźmi z pasją i miłością do naszych gier. Miliony naszych graczy liczą na nas od ponad dekady, aby móc grać w swoje ulubione gry, takie jak Seafight, DarkOrbit, Drakensang Online i Farmerama. Oczekiwania te traktujemy bardzo poważnie. W rzeczywistości gry te są nadal tak popularne, że nieustannie w nie inwestujemy. Na przykład w przypadku Farmeramy, obecnie przenosimy się całkowicie do Unity, aby dać naszym graczom możliwość grania nawet na długo po tym, jak technologia flash zostanie na dobre zamknięta.

    Świadczy to o poziomie entuzjazmu i poświęcenia, który również chcemy wnieść do naszych nowych tytułów, dlatego też wyznaczamy wysokie standardy dla siebie i gier, które tam wystawiamy. Czy oznacza to, że czasami wydawanie gier trwa dłużej? Oczywiście, ale jesteśmy przekonani, że jest to właściwe podejście."

    Link zewnętrzny usunęłam, ponieważ jak wiesz, są one na naszym forum zabronione, tym bardziej, że zawiera reklamy gier nienależących do BP.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 września 2019
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja dopiero zaczynam :D napakuje tak, że pióra będą fiurgały :p:p;)

    A to pięknie fruwały w podskokach, gratki :D Niebawem zwoje zbiorę i zobaczę co zmajstrowały :p

    hmmm no pożyjemy zobaczymy. Przynajmniej coś napisali, że przenoszą, tylko ciekawi, jak to w testach wygląda.

    xDxDxD:cry:xD Patrz mi głęboko w oczy, jestem mięciutki i puszysty a to jest warte kilka puszek i 0,5 h miziania xD

    Post edytowałam. Poprawiłam cytat jak w oryginale.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 września 2019
    agucha31, agniecha$ oraz hlnrys lubią to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Napisali...
    Coś...
    Szkoda tylko, że nie dali info na fora gier, o których mowa w artykule.
     
    agucha31, -norbijas- oraz Marrylan lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO właśnie od tego mięciutkiego i puszystego goscia oberwałam z banki w łokieć Tak nagle od boku podszedł i zaczepia :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    taa pilnuje, żebyś nie zapomniała o umowie :DxD Potrzebuje wieczornych pieszczot ;), trzeba go wpuścić do tych papug zajmie się czymś innym xD A może masażystę mu załatwić :pxD;)

    [​IMG]
    taa to coś to mniejsze coś niż większe jeszcze no i fakt, szkoda że info na forach nie ma 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2019
    agucha31 lubi to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Seafight, DarkOrbit, Drakensang.
    Gra w nie ktoś z farmerów?
    Czy one są na flashu?
    Może już przeniesione, bo w artykule mowa tylko o przeprowadzce farmy.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie gram w żadną, ale DarkOrbit na bank na flashu kiedyś wlazłam na ich forum i mi gdzieś mignął poradnik podobny do naszego, jak włączyć flash w przeglądarkach. Reszta pewnie też.


    kilka miksów
    [​IMG]
     
    -norbijas-, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta on sie przypomina że jest oby czasem o kolacji nie zapomnieć xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie jestem jakimś szczególnym fanem koszykówki ale te mistrzostwa z szacunku i podziwu dla naszych koszykarzy oglądam. I cieszę jak głupia z ich niewiarygodnego sukcesu:inlove: Natomiast póki co chłopaki od kopanej-tak sobie:(
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a w tenisie stolowym..kobiety maja juz polfinal mistrzostw europy a mezczyzni akurat teraz graja cwiercfinal z Francja....
    impreza niezauwazalna w naszych mediach....
     
    agucha31 i Sookie lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    uhm a nie daj Boże sobie zrobisz a kici nie xDxD
    [​IMG]

    i już po kolacji xD;)
    mamy ćwierćfinał :D Zaciskałam kciuki, rywal groźny i większość meczu Rosjanie mieli małą przewagę na parkiecie, ale skończyło się pięknie dla nas :inlove: Cieszę się razem z nimi, wielki sukces :D We wtorek walczymy dalej :D
     
    agucha31, gosiagosia60 oraz Sookie lubią to.
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Norbi- tenis stołowy nie da się ukryć,że w Polsce jest sportem niszowym. Ja też nie przepadam. Może to niesprawiedliwe ale tak po prostu jest. Nie da się lubić wszystkiego. U mnie i tak na pierwszym miejscu jest lekkoatletyka.
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Jednak odmowa się zemściła......rozdzielili nas na różne zmiany, dopiero za 2 tyg się łączymy, bo ja jako jedyna mam 3 zmiany. Na nockach mam przekichane....na pewno nie będę robiłam wszystkiego, niech zapomną. A wczoraj to normalnie wszyscy się tak wściekli, byłyśmy we 2, bo trzecia nas załatwiła i nie przyszła. Ledwo wyrabialiśmy się, na chwilę musieliśmy prosić o wsparcie.


    A jak mi się chce do tej roboty iść....
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2019
    agucha31 lubi to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jakby patrzec na ilosc klubow czy aktywnych(zarejestrowanych) zawodnikow,,,to nie widac tej niszowosci....co niestety nie przeklada sie na lobbing medialny....
    [​IMG]
     
    agucha31 i Anhedrea lubią to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Wczoraj w ramach moich proekologicznych przekonań zrobiłam porządki w domu i komórce. Zebrałam jak się okazało 80 kg makulatury,zmusiłam rodzinę do zapakowania do auta i zawiezienia do punktu skupu. Dobrze,że niedaleko bo specjalnie nie straciłam na benzynie.Otrzymałam zapłatę- 12 zł. To już wolałam kiedy za oddaną makulaturę dostawało się paper toaletowy . Z tejże.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    kurcze to ciężko faktycznie :sleepy:Najgorzej jak ludzi brakuje a sama się nie rozdwoisz :oops: Te dwa tygodnie w końcu miną i wrócą dziewczyny ;)

    Wczoraj papugi niespodziankę zrobiły ;)

    [​IMG]

    pewnie dlatego, że kicia czuwał, w kamuflażu

    [​IMG] :p

    u mnie nawet nie ma skupu, czasami tylko zbiórki są organizowane a i to nie często :sleepy: O tak, papier toaletowy to kiedyś cenniejszy był niż złoto, załatwić za niego można było chyb wszystko :p No i zachęcić do tego czy owego :p

     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2019
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ilość klubów i zawodników nie przekłada się na popularność danej dyscypliny
    A w TV pokazywane jest to co generuje popyt czyli oglądalność przez kibiców danej dyscypliny.
    Mistrzostwa w tenisie stołowym transmituje Europort 2 a nie 1.Chyba nie bez przyczyny
    Jestem kibicem sportowym od lat i sa dyscypliny bliskie mojemu sercu i moim zainteresowaniom którym poświęcam max czasu.Sa tez takie które oglądam przez krotki czas albo wcale.

    Ewa pieniądze niewielkie ale zawsze jakieś ale za to masz porządek,więcej wolnej przestrzeni i zrobiłaś cos dobrego dla planety.A to chyba najważniejsze szczególne w tych okolicznościach gdy grozi nam katastrofa ekologiczna[​IMG]

    Próbowałam cos z tym zrobić i zachęcić szefową do drobnych zmian.Niestety porażka na całej linii.I jeszcze zebrałam niezły opiernicz za to,ze pytałam ludzi zamawiających kawę na wynos czy maja może swoje kubki.Nie, nikt nie miał ale może jak następnym razem wybiorą sie w podroż to wezmą ze sobą.Moze choć 1 osoba na 50.Zawsze to coś.Niestety ale do wielu ludzi jeszcze nie wiele dociera z tego coś się dzieje obecnie.
    U mnie malutkie zmiany.Duza torba eko na zakupy i male woreczki z materialu.I w marketach,tuz po zapłaceniu rachunku demonstarcyjnie rozpakowuje wszelkie warzywa i owoce z opakowań foliowych i zostawiam w śmietniku...ich śmietniku.Przed zapłaceniem nie da sie bo na opakowaniu sa kody,a szkoda.
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum



    Oj bardzo niewiele dociera :( Jak oglądam zdjęcia co może nieraz wyrzuca to aż się włos jeży na głowie :cry: Warto robić nawet najmniejszą rzecz, nawet jeśli 1 osoba weźmie następnym razem ten kubek, to warto. Ja mam w torebce zawsze wrzuconą torbę na zakupy, ale podoba mi się Tesco, mają teraz takie papierowe torby zamiast reklamówek. A mojego szefa chwalę za postawienie w pracy pojemników na zużyte baterie /potem odwożą gdzie trzeba/ To jest ostatni dzwonek, albo nawet już po 8)

    A papugi na razie tak ;)

    [​IMG]
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    i Ty to nazywasz dbaniem o srodowisko??? zamiast wrzucic w domu kubla na tworzywa sztuczne czyli segregacja smieci...wrzucasz do sklepowego smietnika czyli do tzw. odpadow zmieszanych......
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja nie wiem jak u Ciebie ale w moim mieście w dużych sklepach są kosze na różne odpady. Myślę,że chodziło o to,żeby sklep ponosił koszty związane z wywozem śmieci.