blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Pytanie czy Tobie chodzi o "Oazę" tę która zawsze była przy placu Łuczkowskiego czy o "Kosmos"
    [​IMG]
    Zdjęcie z 31 sierpnia tego roku.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 września 2019
    MaDzo, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tak po urlopowo jeszcze

    [​IMG] ;)
    taki chełmiński "Kosmos" to mam u siebie :D

    [​IMG]

    normalnie prawie nic się nie zmienił :)

    [​IMG]

    kiedyś chodziłam często, fajne ciuchy mieli :p Ale już kilka lat nie byłam ;)

    Zostało ostatnie karmienie zebry :p Koło północy jak doczekam będzie koniec, jak nie to rano :)
     
    hlnrys, Sookie oraz agucha31 lubią to.
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Nie widzę zdjęcia:(
    O Oaze na placu Łuczkowskiego.W tamtym roku kebaba tam jadłam;)
    Kosmos to trochę inna bajka i inna miejscowka
     
    agucha31, Marrylan oraz Sookie lubią to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Coś mi sie popsuło i screena nie mogę zrobić. Ale zdjęcie lokalu przy placu Łuczkowskiego i nazwa Oaza. A obok scena bo akurat był event którego tytuł mniej więcej brzmi- Cały świat to Chełm...
    Przypomniałam sobie nazwę kolejnego kultowego lokalu. Na Dyrekcji był. Lotos. I kawiarnia Wioletta
     
    agucha31, Marrylan oraz MaDzo lubią to.
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Za 2 tyg.mąż bedzie w Chelmie to zrobi zdjecie.Musialabym przejrzec stare albumy rodzinne to moze gdzies w tle zachowaly sie te knajpy w okresie swojej świetności;)
    Wszystkie pamiętam i chyba w każdej choć raz ,,gościłam":p
    Mąż mi przypomniał,ze była jeszcze Baba Jaga,Kunefał,Stylowa i na kolejowej bar dworcowy zwany ,,pod wisielcem":p
    Swoja droga skąd oni mieli pomysł na nazwy tych kultowych miejsc.Szczególnie Oaza niesamowicie adekwatna do tego co tam sie działo...typowa mordownia:pxD:cry:xD
     
    agucha31, Marrylan oraz Sookie lubią to.
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Pamiętam... byłam chyba w 4 klasie LM i byłam w obstawie medycznej jakiejś imprezy plenerowej. Mieliśmy zapewnione obiady własnie w "Oazie" Najpierw mieliśmy obawy żeby wejść a potem problem żeby wyjśc.
     
    agucha31, AladdinSane oraz Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Takie knajpki maja jedyny w swoim rodzaju urok :) Pamiętam jak byliśmy w Szczawnicy i ze wszystkich knajp największe wzięcie miała "Malinowa" taka typowa PRL-owska knajpa a t tak ludzi zawsze, że miejsca trzeba było sobie zajmować na 1h przed tym zani taki mily pan przychodził grać xD A kelnerka taka herodbaba, że na jej słowa "nie ma wolnych miejsc" nawet największy twardziel zmykał xD Ale tam własnie było najlepiej i się wychodzić nie chciało :p;)

    kicia świętuje ;)

     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2019
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    W pierwszej chwili też się nabrałam i pierwsza myśl, rany co do diabła?? o_Oo_O a tu kicia sobie w mieszkaniu wieżowcowym na półeczce leży :p Swoją drogą półeczka ma mocne te przyssawki :D Chyba kicia lubi mocne widoki :)
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj fakt te przyssawki mocne :) Ale zawał na sam widok :) Mój tez przez szybkę lubi sobie poobserwować co sie dzieje na dole no ale ja nie mieszkam na takim piętrze :)
     
    Marrylan lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    te półeczki to fajny wynalazek :) kicia może sobie leżeć wygodnie i obserwować, zwłaszcza jak parapetu konkretnego nie ma :) No i poobserwuje, poobserwuje a potem

    [​IMG] xDxD

    No na parterze to okno nawet za windę może robić ;)

    https://img18.dmty.pl//uploads/201803/1520767922_m5ybgp.mp4

    A i już wiem, czemu moje rajtuzy dzisiaj puściły oczko :p


    [​IMG] xD

     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    xDxD No najlepsza winda, choc pewność że sie nie zatnie i zawsze zadziała xD
    xDxD Ale jakie podobieństwo ;)xD
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD jak świętować to z pompą xD Aż żal by było przebierać xD
    xDxD no gorzej niż żona/mąż xD wałka może nie uniesie, ale te pazurki :p

    xDxD winda jedyna i najlepsza :D działa jak prądu nie ma, nie trzeba wciskać guziczków i czekać aż przyjedzie. No i nie utknie się między piętrami :D Kiedyś widziałam też panią w moim bloku, co zrobiła windę z koszyczka i liny xD i spuszczała tak z parteru swojego pieska na trawnik przed blokiem;)

    Dzisiaj miałam prezesa dla siebie :p Kolega i koleżanka na inwentaryzacji i prezes wrócił na chwilę na stare śmieci :p Potem powiedział, że chce wracać na stałe xD Mógłby tak częściej chociaż wpadać xD
     
    agucha31 lubi to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxD Ta na miasto można iść ;)xD
    Oj myślę ze niejeden by wolał oberwać wałkiem niż takim pazurem xD
    Czyli wykorzystał to że byłaś sama? :)
     
    Marrylan lubi to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD no ostatni krzyk mody, wieżowcowe kabaretki xDxD:cry:xD Furorę by się zrobiło xD

    wykorzystał mnie... do robienia herbaty, a no i mówienia gdzie co jest, bo odkąd się przeprowadził do gabinetu prezesa to się ciut pozmieniało, stał biedny przed szafą i yyy a gdzie teczka taka albo taka, a gdzie trzymacie to i tamto xDxDxD no mówiłam żeby nas nie zostawiać nawet na 5 min a co dopiero tyle miesięcy xDxDxD No ale przynajmniej zaoferował się mnie podsadzić jak teczka była wysoko :p xD

    o tak, zwłaszcza w co wrażliwsze miejsca :pxD Pazurki jak szpileczki, mogły by pokłóć i zadrapać to i owo :p;)

     
    agucha31 lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta i jeszcze by później wiecej osób podłapało styl i tak chodziło xDxD
    Hmmm a choc ubiór odpowiedni był ;)xD
    Oj to dopiero kara by byłam xD
    -------------------------

    Zmykam. Dobranoc
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2019
    Marrylan lubi to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    xDxDxD No a jakie by było zajęcie w biurze, co raz to ktoś by wpadał, że dziury w tych "rurkach" i że może cieknąć :p Awaria za awarią :pxDxD:cry:xD A kicia też zajęty, bo ktoś pazurkiem musi rajstopy ozdabiać xD

    xDxD no ja myślę, kabaretki nówki prawie nie śmigane xD

    xDxD zwłaszcza, że w rajstopach czy innych kalesonach te wzorki no i jest .. eee przestrzeń bez ochrony xD


    A w oczekiwaniu na poradnik papugowy, kicia robi rozpoznanie



    4 września Dzień Emigranta Argentyna



    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2019
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dziś 4 września chyba? :pxD:cry:xD

    Czy ktoś z kozetkowiczów wie, jak przesuwać suwak w codziennych prezentach na tablecie lub fonie?
    Jak się urlopowałam, to za chiny nie dało się z tym ustrojstwem normalnie współpracować.
     
    hlnrys i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Nowy szyk mody każdego by zainteresował :)
    Hmmm same kabaretki? xDxDxDxD
    Oj jej, no to dopiero przyjaźń kocio ptasia xD
    Ja delikatnie stukałam gdzies tak na połowie tego zielonego paska czyli na suwaku
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po spotkaniu z szefem, Beni kalendarz się posypał.
    xD:cry:xD
     
    magdalena, agucha31 oraz Marrylan lubią to.