blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    też właśnie w szoku byłam :eek: z wierzchu piękne jak malina a w środku niedojrzałe jeszcze. Pierwszy raz mi się takie coś trafiło o_O

    xD:p przed chwilą dzwonili, że w Dobrzechowie leje woda się z hydrantu, niedaleko stacji paliw :p ktoś już świętowanie zaczął? :p
    Kici nie podejrzewam, bo prysznica raczej nie chciałby dobrowolnie brać, ale Alarm? hmmm

    [​IMG]
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no niestety to forum zamiera od dawna i tak jak było kiedyś juz nigdy nie bedzie. Co do tematów kotów czy psów myślę ze dla miłośników tych czworonogów temat nigdy nie bedzie miał końca :)
    OJ tez jeszcze nigdy tak nie trafiłam i az w szoku jestem po tym co napisałaś
    NO kicia raczej daleko od tryskającej wody :) Ale Alarm chyba juz wcześniej jakis obserwował :)
    [​IMG]
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    wspierającego i obserwującego uczestnika ;)

    o kiciach, psach i zwierzakach w ogóle mogę bez końca :inlove::);)

    :pxD pewnie czaił się na niego już od północka, żeby świętować, jak już tylko będzie można :D A w biurze spokój bo wszyscy pojechali naprawiać 8)xD:p
    A przy okazji można się ochłodzić, gorąco dziś :p;)



    hmm ale takiego świętującego się nie spodziewałam o_O

    :pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2019
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja właśnie też, kocham te czworonogi i nic nie poradzę a że sama mam kicie bo na psinę nie mogo sobie pozwolić to tym bardziej gadać o nich lubię :)
    hmmm toż to ilu ich pojechało do 1?
    O takie ochłodzenie to dla niego jak raj :)
    A to co? xDxD
     
    aweva55, kropelka04 oraz Marrylan lubią to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ok mimo, że nie do końca miałam zwierzaki podstawowe to jednak starczyło i świat dzikich zwierząt skończony

    Bry:)
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech, też sobie pozwolić nie mogę i tym bardziej lubię chociaż pogadać :)

    3 albo 4-rech xD w sumie żałuje,że nie pojechałam. Gorąc był, woda się lała, może by zdjęli koszulki :inlove: a ja bym... no klucz potrzymała :music::pxD Aczkolwiek prezesa raz mi się udało bez koszulki zobaczyć 8)xD

    xDxDxD też nie dowierzam xD Ciekawe skąd się tam wzięła :D chyba chciała przeciek zatkać własnym ciałem ;)


    super że styknęło :) gratki :) Ja dopiero zaczynam :)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2019
    aweva55 i kropelka04 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO gratki :) ekspresem, u mnie tez bedzie dzis koniec, no ale troszkę coś tam jeszcze do tych oaz poupycham :)
    Oj choc nie ukrywam, że chętnie bym psiaka sobie przyprowadziła do domku :)
    Tylko za 1 ;)xDxD
    hmm no wszystko możliwe :)
     
    aweva55, kropelka04 oraz Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    też bym chętnie jakąś bidulkę przygarnęła... może kiedyś :)

    xDxD pokombinowałabym :p za jednego w jednej ręce, za drugiego w drugiej, trzeci klucz w zębach a czwarty się ewentualnie za bluzką by upchnęło :p:music:xD

    A kicia w bezpiecznej odległości ;)

    [​IMG]
    * o nie, psie!
    idź skorzystać z hydrantu :p
     
    aweva55, kropelka04 oraz agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak właśnie, moze kiedyś :) Też o tym myślę, za dzieciaka przez większość zycia miałam psiaki a teraz niestety nie moge sobie pozwolić no ale jest kicia :)
    hehehehe :) Powiadasz ze co do raczki to i do buźki może iść xDxD;)
    Rozumie że ta minka nie tyle na psa co na ten hydrant woli te kąpiele psie oglądać z dala xD
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Bry
    trochę późno, ale zawsze, przyszłam podziękować sąsiadom za eliksiry i inne dobrodziejstwa.
    hodowlany event machnęłam, ze skrzynek wyskoczyły czerwone motylki i warany do pary, za to fontannowy się u mnie ciągle wlecze i ciągle badyla im mało...
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To tak jak i u mnie :(
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    O wpadło 100% do stodoły i +1 roślinka to może do jutra w końcu umęczę tą misję. Jeszcze 2 zadania zostały
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i gratki z bonusów :)
     
    aweva55, Marrylan oraz kropelka04 lubią to.
  14. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Szczerze mówiąc trochę tak po macoszemu robię ten event. Mam nadzieję,że wypadnie przy okazji siania nostrzyka i fiołka. ale zauważyłam zmianę. Co do hodowlanego- skończyłam go jakieś 10 min po 14-tej...Itemy na wyspie stoją. Ze skrzynek nic ciekawego
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD zgrabne paluszki, czy usta wszystko jedno /cały czas mowa o trzymaniu klucza do rur czy hydrantów żeby nie było/:pxD

    o nie widziałam, dzięki :) taa jedno malutkie 0... pikuś :sleepy::cry: Tyle dobrego, że można siać co się chce i dłuższe badyle do misji podgonić. W końcu wyleci i ta "ociupinka" więcej ;)




    Ja podobnie, jak za małego u babci mieszkaliśmy to psiaki były, 3 miałam :) A teraz nie ma warunków, ale jeszcze kiedyś będzie :D
    też mam nadzieję, że przy płaskurce, groszku i kalafiora wylecą ;)

    Ja też dziękuję :inlove:

    Gratki ukończenia dziewczyny :) Ja też hodowlany właśnie machnęłam ;) Reszta wyjdzie w praniu ;)
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to nie byla zadna zmiana....tylko poprawa blednego poradnika...
     
    aweva55, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja stoję na zagrodzie dla miśków ale dałam spokój,bo same cofki mam >:( Ze skrzynek dostałam czerwoną dla krabów i pomarańczową dla żółwi-rewelacja :p Itemy stoją i pracują.Słodką przygodę robię,jak mi wypadalców styknie,nie demoluję farmy,strusie i srtusie jajca dalej stoją..
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ależ ja o niczym innym nie myślałam ;)xD
    u mnie nie tyle ze warunki ale czas i zdrowie nie pozwala Jak to sie zmieni kiedys to chętnie
     
    aweva55, Marrylan oraz gosiagosia60 lubią to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja już nie mam serca brać psa,o Lusię też się martwię,bo młoda jest a ja stara :oops: W razie"W"tęsknić będzie...Chociaż mam plan dożyć do 80-tki,bo wtedy ze spadochronem skoczyć chcę :D Ale czy się uda?o_O (znaczy skoczyć się uda pewnie-z dożyciem może być gorzej :p )
     
    aweva55, Marrylan oraz agucha31 lubią to.